Uudised

November 9, 2023

Huvitavaid fakte bingo kohta, mida te ei teadnud

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Kas sulle meeldib kasiinomänge mängida? Siis ei pea te Bingot tutvustama. Neile, kes seda mängu veel mängivad, on see meelelahutuslik "istumise" tüüp, kus mängijad sobitavad prinditud kaardil olevaid numbreid. Kuid kui soovite sagedamini võita, on selle mängu kohta mõne fakti õppimine suurepärane algus. Niisiis, kui palju sa Bingost tead? Allpool on teie jaoks mõned lõbusad faktid. 

Huvitavaid fakte bingo kohta, mida te ei teadnud

Bingo sai alguse Itaaliast 1530. aastatel

Arvatakse, et Bingo leiutati Itaalias 1530. aastatel. Siis mängiti seda mängu kui a loterii mäng nimega II Giuoco del Lotto d'Italia. Mäng küpses Saksamaal ja Prantsusmaal ning sai autoriõiguste alla 1933. aastal. Sellest ajast alates on Bingo muutunud populaarseks nii maapealsetes kasiinodes kui ka veebikasiinodes. Mõned inimesed mängivad Bingot lõbu pärast, teised aga raha pärast.

Bingo nimeks oli "Beano"

20. sajandil nimetati Bingot Beanoks – nime andis sellele Ameerika ettevõtja Edwin Lowe. Bingo mängulaual oli 5 rida ja 5 veergu, ainult ruudustiku keskel asuval ruudul ei olnud trükitud numbrit. Pärast võidurea täitmist hüüavad võitjad "Beano", sellest ka nimi Beano. Kuid see muutus, kui mängija kogemata hüüdis: "Bingo!"

Ühendkuningriigi versioonis on rohkem palle

Tavaline bingoversioon Ühendkuningriigis sellel on 9 veergu ja 3 rida, võidud makstakse välja pärast vähemalt ühe rea täitmist. Samuti mängitakse mängu 90 palliga. Teisest küljest mängitakse USA versiooni 5x5 ruudustikul, millel on 75 palli. Huvitaval kombel võib leida ka 80 palli ja 30 palliga bingo variante. Sellest hoolimata on Ühendkuningriigi ja USA variandid kõige populaarsemad. 

Bingol on rohkem võitjaid kui ühelgi mängul

Siin on kindel põhjus Bingot mängima hakata. Statistika kohaselt registreerivad bingomängijad kõrgemad üldised võidumäärad kui teised kasiinomängijad. Tegelikult on umbes 96% bingomängijatest teatanud, et on võitnud mitu korda. Kui mängite Internetis Bingot, on kasumi teenimise tõenäosus suur, kuna mängul on mitu võiduviisi. 

Bingol on mitu variatsiooni

Kõige tavalisem Bingo variatsioon kannab nime U-Pick'Em. Mängijad saavad 3, 25 numbriga kaardid kõigi 75 võimaliku tulemusega selles mängus. Teine mängimist väärt bingovariant on A Roving L. Siin peavad mängijad katma ülemise/alumise rea ja B-d või ülemise/alumise rea ja O-d. Teiste levinud variatsioonide hulka kuuluvad Facebook Bingo, Bonanza Bingo, Death Bingo ja Table Bingo.

Bingo slotid on muutumas populaarseks

Mänguautomaadid on kahtlemata kõige uuenduslikumad mängud. Arendajad püüavad sageli tutvustada uusi funktsioone ja mehaanikat, et muuta mäng veelgi meelelahutuslikumaks. Seda öeldes saate mängida bingoautomaate ja nautida slotibingo kogemust. Näiteks mängida Bingo Billions by NextGen Gaming 5x5 mängulaual ja võida 5000-mündiline jackpot.

Daamid mängivad bingot rohkem kui mehed

YouGovi hiljutine uuring näitab, et naised eelistavad Bingot teistele kasiinomängudele. Uuringust selgub, et naised ostavad meestest innukamalt loteriipileteid (72% vs. 58% meestest) või mängivad veebis bingot või kenot (6% vs. 2% meestest). Seega võib kindlalt väita, et bingo on naiste jaoks sama, mis blackjack ja pokker meestele. 

Bingo meeldib aastatuhandetele

Vastavalt hiljutised uuringud, bingomängija keskmine vanus on 38 aastat. See on üsna üllatus, arvestades, et hasartmänguturul on kaasaegsemaid mänge. Kuid Bingo edu võib seostada selle võimega aastakümnete jooksul muutuda. Bingo on suutnud meelitada 30ndatel teatrisaale soojendanud austajaid ja noori poisse, kes mängivad peamiselt võrgus hasartmänge.

Enamik inimesi mängib Bingot võrgus

Viimane, kuid kindlasti mitte vähem lõbus fakt Bingo kohta on see, et Bingot mängitakse peamiselt võrgus. Kuid see pole üllatav, arvestades, et mäng on populaarne noorte seas, kellele need rahvarohked bingosaalid ja klubid ei meeldi. Samuti toetavad online bingosaidid tasuta mängimist, pakkudes mängijatele tervitus- ja lojaalsusboonuseid. Seega mängige igal võimalusel võrgus!

Järeldus

Nüüd teate mängu kohta põnevaid fakte. Pidage meeles, et bingokaardid võivad teie demograafilisest olukorrast olenevalt erineda. Samuti võite alati öelda "Beano!" alati, kui loote võidurea ja pääsete sellest mööda. Ja soovite veel midagi teada? Margaret on Bingo populaarseim võidunimi. Huvitav!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised