6 lihtsat viisi loteriinumbrite valimiseks

Uudised

2022-06-14

Loteriid on tänapäeval muutunud populaarseks. Seda seetõttu, et mängijatel on võimalus saada üleöö miljonärideks vaid ühe piletiga. Kuid suure jackpoti saavutamine pole lihtne, sest mängijad peavad vastama kõikidele numbritele. Niisiis, elevant toas on, kuidas mängijad loterii numbreid valivad? Noh, on mitmeid viise, nagu allpool arutatakse.

6 lihtsat viisi loteriinumbrite valimiseks

1. Õnnenumbrite proovimine

Kõigil on see õnnenumber(id). See võib olla sünnikuupäev, lemmikmängija särginumber või mõni muu number üks, mille suhtes on sentimentaalne. Selle numbri valimine võib olla üks lihtsamaid viise mängi loterii.

Neile, kellel õnnenumbreid pole, on võimalus valida traditsioonilised õnnenumbrid. Näiteks seitset peetakse õnnenumbriks, sest nädalas on seitse päeva, seitse kontinenti, seitse merd, seitse maailmaimet jne. Lisaks seitsmele on kolm ka populaarne õnnenumber, mida populariseeritakse sõnadega "head asjad tulevad". kolmekesi." Lisateabe saamiseks vaadake õnnelikke ja ebaõnnenumbreid kogu maailmast.

2. Valiku randomiseerimine

Teine võimalus loteriinumbrite valimiseks on valiku juhusliku muutmine. Siin pole vaja mõelda õnnenumbritele ega varasemale statistikale. Mängijad võivad mõelda mis tahes numbrile, kirjutada selle üles ja see on esimene valik. Järgmine samm on seda protsessi korrata, kuni neil on kõik vajalikud loteriinumbrid.

Loteriinumbrite juhuslik valimine on üsna lihtne ja vabastab mängurid ülemõtlemise survest.

3. Automaatse valiku / kiirvalimise kasutamine

Lihtsaim viis vali loterii numbrid kasutab automaatse valiku funktsiooni, mis on saadaval enamikel loteriisaitidel, sealhulgas ülemaailmsetel suurimatel loteriidel, nagu Powerball ja Mega Millions. Nagu nimigi ütleb, valib automaatse valiku funktsioon mängijate jaoks juhuslikult ja valib numbrid.

Huvitaval kombel kasutab kiirvalimise funktsiooni üle 70% loterii võitjatest. See on piisav põhjus, et lõpetada lotonumbrite pärast stressamine ja lasta selle asemel arvutil raske toime tulla.

4. Eelmise statistika kontrollimine

Kaval ideeks lotonumbrite valimiseks on eelmiste lotode loosimiste käigus välja joonistatud kuumade numbrite uurimine. Alustuseks on hot loto numbrid numbrid, mida on erinevates loteriides kõige rohkem välja loositud. Näiteks 38 ja 39 olid Powerball 2021 enim loositud numbrite hulgas, kumbki on loositud 15 korda. Seevastu 20, 22 ja 40 loositi samal aastal 14 korda, samas kui 1, 21, 61 ja 63 loositi kumbki 13 korda.

Noh, pole kindlust, et nende kuumade numbrite valimine teeb kellegi võitjaks. Tegelikult on igal numbril võrdne võimalus loosi saada. On ka külmapalle, mida peaaegu ei joonistata.

5. Horoskoopide kasutamine

Päevahoroskoope saab kasutada ka lotonumbrite valimiseks. Paljud horoskoobid ennustavad, millal kellelgi veab, nii et sellistel päevadel võib loto mängimine teha võlu.

Selle meetodi hea külg on see, et paljud saidid jagavad iga tähemärgi jaoks õnnelikke loterii numbreid.

6. Numeroloogia

Neile, kes usuvad universumi jõusse, võib lotonumbrite valimisel aidata numeroloogia. Samamoodi nagu astroloogia sünnikaartidel on metafüüsilised arusaamad, on see, kuidas numeroloogia võib pakkuda mänguritele teadmisi selle kohta, milliseid numbreid järgmiseks loosimiseks valida.

Kuigi see on pikk protsess, selgitavad paljud Interneti-allikad, kuidas lotonumbrite valimiseks numeroloogiat kasutada.

Pakkides seda kokku

See on kõik, inimesed, kuus lihtsat viisi loteriinumbrite valimiseks. Teadmiseks ei ole ühtegi võimalust, mis võitu garanteerib. Jackpoti või mõne muu lotovõidu saavutamine sõltub õnnest. Seega saavad mängijad proovida ükskõik millist ülaltoodud meetoditest, pöialt hoida ja loota, et õnn on nende poolel.

Viimased uudised

Loteriide ajalugu
2022-12-06

Loteriide ajalugu

Uudised