5 Internetis loterii mängimise eelist

Uudised

2022-05-31

Mängijad armastavad loteriisid, sest neid on lihtne mängida ja need võivad muuta üleöö miljonäriks. Nüüd on loto mängimiseks kaks võimalust. On võimalus osta pilet isiklikult füüsilisest müügipunktist, kus müüakse lotopileteid või Internetis lotot mängides. Tänapäeval mängib enamik hasartmängijaid Internetis loterii. Selles kokkuvõttes saate teada võrguloto mängimise eelistest.

5 Internetis loterii mängimise eelist

1. Jurisdiktsiooni piirangud puuduvad

Enamik loterii võtab vastu ainult teatud jurisdiktsioonide mängijaid. Näiteks MegaMillionsi mängimiseks peavad panustajad olema 45 USA osariigis, lisaks Columbia ringkonnas ja USA Neitsisaartel. Need on ainsad jurisdiktsioonid, kus on müügikohti, mis müüvad MegaMillionsi pileteid. See tähendab, et mängijad 47 jurisdiktsioonist on välja lülitatud.

Interneti-hasartmängude hea külg on see, et igaüks saab osta MegaMillionsi pileti Internetist, kus iganes ta asub. Samuti on neil sama suur võimalus võita jackpot kui mängijatel 47 jurisdiktsioonist, kus MegaMillions on saadaval.

2. Mängib igal pool ja igal ajal

Veel üks suurepärane põhjus Internetis lotot mängida on see, et panustajad saavad mängu igal pool ja igal ajal osaleda. Füüsiliste piletite ostmiseks peavad paljud loteriid mängijad ise piletid ostma. Pidage meeles, et need piletid on saadaval teatud jurisdiktsioonides. Mis juhtub siis, kui mängija soovib järgmisel Powerballi loosimisel õnne proovida, kuid ta ei pääse Powerballi piletite müügipunkti, sest see on kaugel või müügipunktid on suletud?

Interneti-lotomängud on sellistel juhtudel kasulikud, kuna mängijad saavad osta pileteid mugavalt oma kodust. Pole vaja vaeva näha lotopiletite müügipunkti või pikkade järjekordade pärast, mida mõnikord nähakse. Igaüks saab Internetis lotot mängida kõige kaugematest kohtadest kõige veidramatel kellaaegadel.

3. Ei ütlemine piletite kaotamisele

On nii palju õnnelikke lotovõitjaid, kes võitnud piletid teadmatult ilma jäid, näiteks naine, kes kaotas pesu pestes 26 miljoni dollari suuruse loteriipileti. Loteriipiletite kaotamise juhtumeid on kümneid. Kuigi paljud loteriid väidavad, et võidupileti kaotamine ei ole veel kõige lõpp, on õnnelik võitja tõestada, et võitnud pilet oli neil tõepoolest olemas, ja enamikul juhtudel kaotavad väidetavad võitjad juhtumi.

Niisiis, kuidas saavad mängijad võidupileti kaotamise muret eemal hoida? Noh, vastus on Internetis loto mängimine. Kõik internetist ostetud piletid registreeritakse mängijate nimede all ja salvestatakse digitaalselt.

4. Syndikaadid on võrgus lihtsamad

Üks loteriivõidu nippe ja nippe on sündikaatpanustamine. Alustuseks on loto sündikaat mängijate rühm, kes tulevad kokku ja ostavad palju pileteid. Kui üks ostetud piletitest võidab, jagavad nad raha. Suurim sündikaadi võit tõi peaauhinna 218,6 miljonit, mille võitis anonüümne Marylandis asuv sündikaat.

Kui sündikaadi loterii tundub ideena, on parim koht loto mängimiseks võrgus. Selle põhjuseks on asjaolu, et Internetis on lihtsam leida lotosündikaati, kui tülitada sõpru ja perekonda seda looma, kui nad võib-olla loteriidest ei ole huvitatud.

5. Loto boonused ja pakkumised

Sarnaselt veebikasiinode ja spordiennustustega meelitavad ka veebiloteriid boonuseid ja tutvustusi.

Siiski on harva selliseid soodustusi leida füüsilistest müügipunktidest, mis müüvad lotopileteid. Selle asemel on neid Internetis lotosaitidel palju saadaval.

Pakkides seda kokku

See on kõik, inimesed, viis Internetis loto mängimise eelist. Neil, kes seisavad füüsilistes müügipunktides järjekordades, on aeg üle minna online-lotomängudele. Internetis mängimine avab täiesti uue loteriimaailma, on mugav ja annab mängijatele meelerahu piletite turvalisuse osas.

Viimased uudised

Loteriide ajalugu
2022-12-06

Loteriide ajalugu

Uudised