Kuidas Powerballi mängida

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

Powerball on üks suurimaid lotosid maailmas. Kuigi jackpoti saavutamise võimalus on väike, on Powerballi võitjaid olnud palju. Parim asi Powerballi juures on see, et kui üheski loosimises võitjat pole, siis jackpoti summa suureneb. See juhend sisaldab kõike neile, kes soovivad Powerballis õnne proovida.

Kuidas Powerballi mängida

Mis on Powerball?

Powerball on üks suurimaid loterii maailmas. Seda nii jackpoti suuruse kui ka selle saadavuse osas. Seni suurim Powerballi jackpoti summa, mis kunagi võidetud, on 1,586 miljardit dollarit. Siiski jagati see kolme võitja vahel. Sellegipoolest oli võitjatel, mille üle naeratada.

Powerball on saadaval 45 USA osariigis ja veel kolmes jurisdiktsioonis; USA Neitsisaared, Columbia ringkond ja Puerto Rico. Kuigi tegemist on USA loteriiga, võivad osaleda kõik, olenemata nende asukohast, kui nad on täisealised. Paljud veebimüüjad ostavad loteriipileteid nende mängijate nimel, kes ei kuulu jurisdiktsioonidesse, kus pileteid müüakse.

Kuidas Powerballi mängida

Nüüd, kui teil on Powerballi pilet, on aeg mängu mängida. Mängimiseks tuleb valida viis valge palli numbrit ja üks punane Powerball number. Valge palli numbrid võivad olla mis tahes numbrid vahemikus 1 kuni 69, samas kui Powerballi arv võib ulatuda 1 kuni 26. Saate valida oma numbrid käsitsi, täites valikulehe või kasutada kiirvalimise suvandit, et terminal genereerib teie numbrid juhuslikult sinu jaoks.

Mängu käik

Nii nagu MegaMillionsis, on ka Powerballis kaks trummi. Ühel trummel on valged pallid (WB), mille üks on tähistatud 69-ga, samal ajal kui teisel on pallid (PB), mis on tähistatud numbriga 26. Mängu eesmärk on võidunumbrite kokkusobitamine; viis esimesest trumlist ja üks teisest trumlist

Loosimised toimuvad kolm korda nädalas. Alustuseks on Powerballi loosimised sündmused, mil ettevõte kuulutab välja võidukombinatsioonid. Kuigi jackpoti saavutamine on lõppeesmärk, on võitmiseks veel kaheksa võimalust.

Korrutage oma võite Power Play abil

Kui soovite oma potentsiaalset võitu suurendada, võite valida Power Play funktsiooni. Täiendava 1 dollari eest mängu kohta võimaldab Power Play korrutada oma mitte-jackpoti auhinnad 2, 3, 4, 5 või isegi 10 korda. Power Play number valitakse enne iga loosimist juhuslikult ja see kehtib kõikide auhindade kohta, välja arvatud jackpot. Seega, kui teil on õnne, kaaluge Power Play lisamist oma Powerballi piletile, et saaksite oma võite suurendada.

Võiduvõimaluste mõistmine

Powerballi mängides on oluline mõista võiduvõimalusi. Üldine koefitsient Powerballis rahalise auhinna võitmiseks on ligikaudu 1:24,87. Kuid koefitsiendid varieeruvad sõltuvalt konkreetsest auhinnatasemest. Näiteks jackpoti võitmise tõenäosus, mis nõuab kõigi viie valge palli numbri ja Powerballi numbri sobitamist, on oluliselt madalam, ligikaudu 1:292 201 338.

Võitmise viisid Powerballis

Powerball pakub üheksat erinevat võiduviisi, alates väiksematest rahalistest auhindadest kuni elumuutva jackpotini. Siin on erinevate auhinnatasemete jaotus ja nende vastavad koefitsiendid:

  1. Mäng 5 valget palli + Powerball: Jackpot (koefitsient: 1:292 201 338)
  2. Matši 5 valget palli: 1 miljon dollarit (koefitsient: 1:11 688 053,52)
  3. Mäng 4 valget palli + Powerball: 50 000 dollarit (koefitsient: 1:913 129,18)
  4. Matš 4 valget palli: $100 (koefitsient: 1:36 525,17)
  5. Mäng 3 valget palli + Powerball: 100 $ (koefitsient: 1:14 494,11)
  6. Mäng 3 valget palli: $7 (koefitsient: 1:579,76)
  7. Mäng 2 valget palli + Powerball: $ 7 (koefitsient: 1:701,33)
  8. Mäng 1 valge pall + Powerball: $4 (koefitsient: 1:91,98)
  9. Match Powerball: $4 (koefitsient: 1:38,32)

Pidage meeles, et need koefitsiendid on ligikaudsed ja võivad olenevalt konkreetsest Powerballi joonisest veidi erineda.

Powerballi näpunäited ja nipid

Powerball on õnnemäng, kuid on mõned näpunäited ja nipid, mis suurendavad võiduvõimalusi.

Üks strateegiatest on loomulikult paljude piletite ostmine, ilmselgelt erinevate kombinatsioonidega. See võib olla kulukas, kuid suurendab tõenäosust tabada mõni võidukombinatsioon. Teine näpunäide on liituda Powerballi basseinidega.

Loodame, et üks liige võidab loterii ja jagab seejärel saadud tulu teiste vahel. Lõpuks võib tavaliste võidunumbrite tuvastamine olla kaugel. Loto saidid nagu Lotto Ranker on palju muid näpunäiteid, mis aitavad mängijatel Powerballi võita.

See on kõik, oluline juhend Powerballi mängimiseks. Kuigi suurt võitu on raske, tasub siiski proovida. Alates selle loterii algusest on võitjaid olnud kümneid, seega pole võit võimatu. Kuid siis peavad mängijad tagama, et nad mängiksid vastutustundlikult. Powerball tekitab sõltuvust ja ei tohiks asendada tööd ega kooli.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Mis on Powerball?

Powerball on laialt populaarne loteriimäng, mis on saadaval 45 USA osariigis, USA Neitsisaartel, Columbia ringkonnas ja Puerto Ricos. See on tuntud oma tohutute jackpotide poolest, millest kõigi aegade suurim on 1,586 miljardit dollarit, mis on jagatud kolme võitja vahel. Kõik täisealised saavad veebimüüjate kaudu Powerballi mängida, isegi need, kes ei asu USA-s.

Kuidas sa Powerballi mängid?

Powerballi mängimiseks peate valima viis numbrit valgete pallide hulgast numbritega 1 kuni 69 ja ühe numbri Powerballi komplektist numbritega 1 kuni 26. Saate valida numbreid käsitsi või kasutada juhuslikuks valikuks kiirvalimise suvandit. Eesmärk on viia need numbrid kokku loosimisel väljaloositutega.

Millised on võimalused Powerballi võitmiseks?

Võimalus võita Powerballis mis tahes auhind on ligikaudu 1:24,87. Tõenäosus võita jackpot, mis hõlmab kõigi viie valge palli ja Powerballi sobitamist, on aga umbes 1:292,2 miljonit. Need koefitsiendid peegeldavad väljakutset võita peaauhind.

Kas saate oma võiduvõimalusi suurendada?

Kuigi Powerball on õnnemäng, võib erinevate numbrikombinatsioonidega piletite ostmine veidi suurendada teie võiduvõimalusi. Powerballi basseinidega liitumine, kus grupp inimesi koos pileteid ostab, võib samuti suurendada võidu ja auhinna jagamise tõenäosust.

Mis on Power Play Powerballis?

Power Play on Powerballi valikuline funktsioon, mis võimaldab teil korrutada mitte-jackpoti auhindu 2-, 3-, 4-, 5- või 10-kordselt, et saada 1 dollarit mängu kohta. Power Play number valitakse enne iga loosimist juhuslikult ja see kehtib kõikide auhindade kohta, välja arvatud jackpot.

Kuidas Powerballi numbreid joonistatakse?

Powerballis joonistatakse numbrid kahe trummi abil. Ühes trumlis on valged pallid numbritega 1 kuni 69 ja teises Powerballs numbritega 1 kuni 26. Loosimise käigus valitakse võidunumbrite määramiseks viis valget palli ja üks Powerball.

Millised on erinevad võimalused Powerballis võita?

Powerball pakub üheksa võimalust võitmiseks. Auhinnad ulatuvad ainult Powerballi sobitamisest (mis võidab 4 dollarit) kuni kõigi viie valge palli ja jackpoti jaoks mõeldud Powerballi sobitamiseni. Teised kombinatsioonid pakuvad auhindu vahemikus $ 4 kuni $ 1 miljon.

Mida peaksite tegema, kui võidate Powerballi?

Kui võidate Powerballi auhinna, veenduge esmalt, et teie pilet oleks võimalikult turvaline ja anonüümne. Seejärel konsulteerige finantsnõustaja ja advokaadiga, kes aitavad teil hallata oma äsja leitud rikkust ja tegeleda juriidiliste küsimustega, sealhulgas maksudega.

Kas Powerball on saadaval väljaspool USA-d?

Jah, kuigi Powerball on USA loterii, saavad inimesed väljaspool USA-d osaleda veebiloterii vahendajate kaudu. Need teenused ostavad pileteid rahvusvaheliste mängijate nimel, võimaldades neil mänguga liituda, hoolimata sellest, et nad ei viibi füüsiliselt USA-s.

Kuidas saate vastutustundlikult mängida?

Powerballi tuleks mängida vastutustundlikult, kuna see võib tekitada sõltuvust. Määrake eelarve, kui palju olete nõus kulutama, pidage sellest kinni ja vältige, et loterii asendaks töö või kooliga. Pidage meeles, et see on meelelahutus, mitte garanteeritud sissetulekuallikas.

Mida saate Powerballis ühe numbriga võita?

Mida saate Powerballis ühe numbriga võita?

Powerballi mängimine seisneb suure võidu saavutamiseks õigete numbrite sobitamises. Mäng koosneb kahest numbrikomplektist: põhinumbritest ja Powerballi numbrist. Jackpoti võitmiseks peate sobitama kõik viis põhinumbrit pluss Powerballi numbri. Aga mis juhtub, kui vastate ainult ühele numbrile? Vaatame lähemalt, kuidas Powerballi numbrite sobitamine töötab.