Kraapekaardid Jackpot: mängige võrgus ja võitke tohutuid auhindu

Kraapekaart on see, nagu see kõlab – kaart, millel on tavaliselt atraktiivne preemiat kirjeldav trükk ja mille pealispinna osa saab maha kraapida, et paljastada, mis selle all on. Kui küsime, kuidas Internetis loteriid mängida, peame mõtlema kraapekaartidele – need on väga populaarsed. Võrguühenduseta võrgurežiimile üleminekul toimub "kratsimine" sülearvuti, tahvelarvuti või nutitelefoni klaviatuuri abil. Auhinnaks võib olla väike summa või lihtsalt õigus uuesti mängida, tasuta, kuni miljoneid dollareid. Auhindadeks võivad olla ka pühad, autod, kodumasinad jms.

Kraapekaarte on erinev selle poolest, mis on nähtav pärast katte eemaldamist. Mõnikord annab üks pilt omanikule teada, kas kaart on auhinna võitnud või mitte.

Kraapekaardid Jackpot: mängige võrgus ja võitke tohutuid auhindu
Samuel O'Reilly
ExpertSamuel O'ReillyExpert
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

Kust osta kraapekaartide pileteid

Üsna sageli on küsimus sobitamises – rahasummasid või kuus eset võib olla kuus ja kui kolm neist on ühesugused, siis just sellise auhinna kaart võidab. Kraapekaartide suur eelis on: teate kohe, kas olete võitnud – ja kui olete, siis mis on auhind.

Kraapekaarte saate osta kõikjalt, kust saate osta Interneti-loterii pilet. Kui tead, kuidas osta internetist loteriipiletit, siis tead, kuidas osta kraapekaarti. Internetist mängupiletite ostmine tähendab, et mängida saavad kõik peaaegu kõikjal maailmas. Suurem ostjate kogum tähendab rohkem võiduvõimalusi, kuna pangas on rohkem raha.

Kraapekaartide ajalugu

Me ei tea, kes valmistas esimesed kraapekaardid. Me teame, et esimene patent "kiire kraabitava loteriipileti" jaoks anti Ameerikas 1987. aastal ettevõttele Astro-Med, Inc Rhode Islandil. Sellest ajast alates on neid kasutatud igasugustel eesmärkidel. Haiglad on neid kasutanud raha kogumiseks ja nii on ka palju erinevaid heategevuse liike.

Neid on kasutatud ilma hasartmänguelemendita nii lastele mõeldud mängudes kui ka õppimise abivahendina – õpilasele esitatakse küsimus ja ta kraabib kaane pealt ära, mis on tema arvates õige vastus, et saaks kohe teada, kas sai õigesti või valesti. Sellegipoolest on Internetis endiselt loteriipilet, et enamik kraapekaarte müüakse kõigi nende alternatiivsete kasutusviiside jaoks.

Kas kraapekaardid on seaduslikud?

See küsimus sõltub suurel määral sellest, kus maailmas me räägime. Islam kui religioon kortsutab kulmu igasuguste hasartmängude vastu ja paljud islamiriigid, näiteks Saudi Araabia, ei luba hasartmänge mängida.

Aga mis on hasartmäng? Mõned riigid keelavad loosimised, teised aga lubavad. Tõepoolest, pudingi tõend on söömises ja kui olete islamiriigis ja soovite teada, kas kraapekaarte on seal seaduslik osta, on parim viis selle väljaselgitamiseks logida sisse saidile, kus saate mängida võrgus kraapekaarte.

Kui saate teate, et teie asukohas pole sellele saidile juurdepääs lubatud, siis teate, et riik ei soovi, et te seda teeksite. Muidugi võite sellest VPN-i kasutades mööda hiilida, kuid peaksite siiski teadma, et rangelt võttes ei ole teie tegevus seal, kus te seda teete, seaduslik.

Mujal – Põhja-Ameerikas, Lõuna-Ameerikas ja Euroopas ning enamikus Aafrikas – on kraapekaardid seaduslikud, kui olete üle 18-aastane (või mõnel juhul üle 21-aastane). Ja Hiinas ja paljudes teistes Aasia osades on hasartmängud tohutult populaarsed. Igasugune vorm, mis see on saadaval, sealhulgas kraapekaardid, pole mitte ainult lubatud, vaid ka seda harjutatakse suure entusiasmiga.

Kuidas kraapekaarte mängida

Küsimus on selles, kuidas Internetis loterii mängida.

Tunne end koduselt

Alustuseks leidke sait, kus tunnete end mugavalt – see, mis teie arvates tundub nii, et tunnete end koduselt. Internetis mängimine peaks olema nauditav – see on asja mõte.

Mida pakutakse?

On ebatavaline, et veebiloto saidil on ainult ühte tüüpi kraapekaart. Millisega tunnete end mugavalt? See, mis pakub tohutut raha tootlust, kuid kus on edu tõenäosus kindlasti suurem? See, kus võidate suure tõenäosusega üsna sageli, kuid võidud on tagasihoidlikud?

Või kuskil vahepeal? Ükskõik milline variant teile meeldib, võtke see vastu. Valige see kraapekaart. Seejärel asuge selle kallale. Tehke seda, mida peate tegema – vajutage mis tahes vajalikku klahvikombinatsiooni, et eemaldada kate ja näidata, kas olete võitnud.

Mis on teie eelarve?

Iga kord pakutakse teile tõenäoliselt võimalust uuesti minna – osta uus kaart. See on suurepärane. Teete seda sellepärast, et teile meeldib seda teha, nii et selle uuesti tegemine suurendab tõenäoliselt teie naudingut teatud määral. Ja see hetk on see hetk, kus hakkate tundma, et võib-olla olete üheks päevaks piisavalt panustanud. See on peatumise hetk. Homme on teine päev. Tulge siis tagasi kraapekaartide juurde.

Kui suur on tõenäosus kraapekaartidel võita?

Konkreetse kraapekaardiga võidu tõenäosus sõltub auhindade väärtusest, pangas olevast summast ja sellest, mida korraldaja soovib. Võiksite ette kujutada, et kui te ei teaks paremini, ei tahaks korraldaja, et keegi võidaks, sest iga auhind võtab korraldaja kogutud raha ära.

Kuid see ei mõista kraapekaartide ja muude lotovormide põhipunkti: korraldaja soovib võitjaid, sest kui inimesed näevad kraapekaardiga võitmas teisi inimesi, ostavad nad tõenäoliselt oma kaardi. Kui kõik tuttavad, kes kraapekaardi ostavad, ei võida auhinda, siis miks peaksid nad selle ise ostma? Muidugi nad ei teeks.

Võidu korral väljamaksevõimalused

Sa oled võitnud! Hästi tehtud! Nüüd – kuidas sa oma võite kogud? Mängite võrgus, seega võite taotleda ka võrgus. Juhised on kohe teie ees. Teid kutsutakse kulutama osa oma võidust uuele kraapekaardile; kui tunned, et sul veab (ja miks sa ei võiks olla? Sa just võitsid!), lase käia. Ülejäänud raha saad kanda oma kontole ja sealt välja võtta. Nautige!

Kas see ütleb teile veebisaidil?

Kui ostate kaardi võrguühenduseta, sisaldab kaardi tagakülg tavaliselt sellist lauset nagu "Auhinna võitmise üldine koefitsient on..." ja seejärel koefitsient. "1 kolmest" või mis iganes see juhtub. Kuid te ostate veebist, mitte võrguühenduseta, nii et teil pole füüsilist kaarti, mille tagakülge saaksite vaadata. Kuid koefitsiendid võivad olla kuskil võrgus edastatavates kaardiandmetes märgitud. Vaata. Kas nad on seal?

Näpunäiteid ja nippe kraapekaartide mängimiseks

Kui mängite võrgus kraapekaarte, ärge ostke kõige odavamaid kaarte. Need on odavad, sest fondivõidud on väiksemad

Kontrollige, kas kaart ütleb teile, kui suur on võiduvõimalus. Mõistlik on osta paremate koefitsientidega kaart

Jääge oma eelarve piiresse.

Kui ostate mängupileteid veebist, kasutage sama tüüpi kaarti. Kui kavatsete osta kümme kraapekaarti, on teil paremad võimalused esikohale jõuda, kui kõik kümme on sama tüüpi kaarti, kui proovite hajutamismeetodit, milleks on kaardilt kaardile liikumine.

Ärge jooge mängimise ajal alkoholi. Kui joote piisavalt alkoholi, et oma otsustusvõimet hägustada, ei mõtle te selgelt tõenäosustele. Või eelarve piires püsimise kohta. Hoidke need kaks naudingut lahus.

Ja lõpuks pidage meeles seda: see on õnnest. Ja mõnikord on õnn teie poolel ja mõnikord mitte. Olge valmis peatuma, kui on selge, et te ei jõua kuhugi. Kuid tulge kindlasti mõnel teisel päeval tagasi, et näha, kas teie õnn on muutunud.

About the author
Samuel O'Reilly
Samuel O'ReillyAreas of Expertise:
Mängud
About

Aussi päritolu Samuel O'Reilly on mõnede kõige läbinägelikumate online-kasiinode juhendite looja. Mängutööstuses tegutsenud kümme aastat on Samueli asjatundlikkus ületamatu, muutes tema arvustused lemmikuks nii algajate kui ka professionaalide seas. Avatari nimi: CasinoKangaroo

Send email
More posts by Samuel O'Reilly
Loterii vs kraapekaardid: kummal on parem võiduvõimalus?

Loterii vs kraapekaardid: kummal on parem võiduvõimalus?

Kas olete kunagi mõelnud, kas kraapekaardid või loteriipiletid pakuvad paremaid võiduvõimalusi? Kraapekaarte saab nautida sentigi kulutamata ja need on õnnemängud. Paljud inimesed eelistavad aga oskuspõhiseid mänge, eriti võrgus.

Viimased uudised

Teadusmängud käivitavad Põhja-Ameerikas Punch N' Play loteriimängud
2023-10-23

Teadusmängud käivitavad Põhja-Ameerikas Punch N' Play loteriimängud

Juhtiv iLottery tehnoloogialahenduste tarnija Scientific Games teatas, et kolm Põhja-Ameerika loterii hakkavad pakkuma oma uhiuut kiirkraapimismängu Punch N' Play. Louisiana Lottery, Loto-Quebec ja Atlantic Lottery pakuvad uut kiirkraapimismängu.