Keno juhend algajatele

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

Keno on loterii stiilis mäng, mida mängijad sageli kahe silma vahele jätavad. See on saadaval paljudes online kasiinodes ja toimib nagu bingo. Mängijad peavad valima tabelist, mis sisaldab numbreid vahemikus üks kuni kaheksakümmend, üks kuni kümme numbrit. Võidud määratakse valitud numbrite arvu järgi, mis vastavad loositud numbritele. Meie kasiinomängude ekspertide meeskond saab õpetada teile kenot mängima. Harjutades saate parandada oma kenooskusi ja nautida võidu eeliseid.

Keno juhend algajatele

Kiire Keno ajalugu

Keno on kihlveomäng, mis on jõudnud erinevatesse maailma paikadesse, sealhulgas Aasiasse, Lõuna-Aafrikasse, Austraaliasse ja Ameerikasse. Selle päritolu võib otsida Hiinast, kus seda algselt nimetati "baige piao" või "pai-ko p'iao", mis tähendab "valge tuvi pilet". Mäng arenes välja panustamisvõistlusest, kus osalesid kodutuvid. Kui inimesed mängisid Hiina kenot, valisid nad mõned üksikasjalikud tegelased üle 2000 aasta vanusest müstilisest raamatust "Tuhande tegelase raamat" (või "Qianziwen").

Mõnede allikate sõnul lõi kindral Cheung Leung Keno Hani dünastia lahingute ajal, et koguda raha Suure Hiina müüri ehitamiseks ja toetada Hiina sõdureid nende võitluses põhjapoolsete sissetungijate vastu. Sel ajal olid loteriid ebaseaduslikud, nii et osalejad asendasid võidusõiduhobuste tiitlid numbritega.

Keno saavutas populaarsuse Ameerika Ühendriikides, eriti Renos, Nevadas, kuhu see saabus 1933. aastal Hiinast. Praegune nimi "keno" on tuletatud vastavalt prantsuse ja ladina sõnadest "quine" ja "quini", mis viitavad iga osaleja viiele õnnenumbrile. Nende numbrite kombinatsiooni tulemuseks oli mängu Ameerika nimi.

1951. aastal muudeti Nevada reegleid, et lubada kenot loterii stiilis mänguna. Tänapäeval on keno mäng võidunumbrite äraarvamiseks ja on endiselt populaarne meelelahutus.

Keno mängimise põhitõed

Keno on populaarne loterii stiilis hasartmäng, mida leidub sageli tänapäevastes kasiinodes ja mida pakutakse mänguna ka mõnes osariigi loteriis. Siin on mängimise põhijuhend:

⭐️ Valige oma numbrid: Kenos valite numbrid reservist, mis tavaliselt jääb vahemikku 1 kuni 80. Tehtavate valikute arv varieerub, kuid tavaliselt saate valida 1 kuni 10 või 20 numbri vahel.

⭐️ Tehke oma panus: Pärast numbrite valimist teete panuse. Panustamise summal on sageli kasiino või loterii määratud minimaalne ja maksimaalne limiit.

⭐️ Loosimine: Seejärel loosib mäng juhuslikult teatud arvu võidunumbreid. See arv on samuti erinev, kuid sageli on see 20.

⭐️ Kontrollige võite: võidate, kui teatud arv teie valitud numbritest vastab võidunumbritele. Mida rohkem numbreid ühtib, seda suurem on auhind. Väljamaksed sõltuvad sellest, kui palju numbreid valisite, kui palju neid numbreid tabati, ja konkreetse Keno mängu panustamisreeglitest, mida mängite.

⭐️ Mängude sagedus: Kasiinodes korraldatakse Keno mänge sageli iga paari minuti järel, samas kui osariigi loteriitel võib olla iga päev või iga nädal.

⭐️ Koefitsiendid ja strateegiad: Tõenäosus tabada kõiki oma numbreid Kenos on üsna kõrge, seega peetakse seda üldiselt õnnemänguks. Pole olemas tõelist strateegiat, mis teie võiduvõimalusi märkimisväärselt suurendaks, kuna numbrid loositakse juhuslikult.

Pidage meeles, et nagu kõiki hasartmänge, tuleks ka Kenot mängida vastutustundlikult ning oluline on olla teadlik koefitsientidest ja tõsiasjast, et see mäng põhineb rohkem õnnel kui oskustel.

Kuidas mängida kenot – samm-sammult juhend

Üks populaarsemaid viise selle loteriimängu nautimiseks on mängida Kenot võrgus. Siin on mugav juhend keno mängimiseks.

  1. Leidke usaldusväärne online kasiino ja liituge sellega. Teabe saamiseks vaadake saite nagu LottoRanker ja CasinoRank ning registreeruge kiiresti. Saate mängida kenot võrgus, alustades teile meeldivat mängu.
  2. Laske oma number virtuaalsele kenokaardile leida. Teie otsustada, kas soovite neid klõpsata või kasutada automaatset valimist. Olenevalt mängust saate valida kahe kuni kahekümne võimaliku valiku hulgast ühest kuni 80-ni. Oletame, et soovite mängida kenot ja valida kümme juhuslikku numbrit.
  3. Määra oma panused. Saate oma panust reguleerida nuppudega, mis tavaliselt asuvad lehe allosas. Enamikus mängudes jääb see vahemikku 50–5 dollarit. Kui te alles alustate, on üks dollar suurepärane alguspunkt. Mõned mängud võivad sisaldada kordaja valikut.
  4. Mängi mängu. Alustage mängu, klõpsates valikul "Esita" või "Joonista". Juhuslike numbrite generaator (RNG) valib 20 numbrit ja tõstab need veebipõhisel kenokaardil esile. On kenomänge, kus saab alustada mitut täisringi.
  5. Kontrollige tulemusi. Kui vastate teatud summale, võidate auhinna. Mõnes mängus võite kolme sobitatud numbri korral oma panuselt võita 1x kuni 10 000x. Igal Keno variandil on oma koefitsientide ja preemiate komplekt.

Koefitsiendid Kenos

  • Õigete numbrite valimine: Tõenäosus tabada kõiki oma numbreid Kenos on äärmiselt väike. Näiteks kui valite 6 numbrit, on kõigi 6 loosimise tõenäosus umbes 1:7752. Mida rohkem numbreid valite, seda suurem on tõenäosus, saavutades astronoomilise taseme väga kiiresti.
  • Tabamuste sagedus: Teatava arvu oma valikute tabamise tõenäosus on samuti väga erinev. Näiteks, kui tabate ainult 1 numbrit 6-st, võib olla mõistlik koefitsient, samas kui 6-st 5 tabamine on palju vähem tõenäoline.
  • Üldised koefitsiendid: Igal kasiinol või loteriil on oma võidutabel, mis määrab erinevate stsenaariumide koefitsiendid ja väljamaksed. Enne mängimist on oluline nendega tutvuda.

Siin on tabel, mis jagab teie võiduvõimalusi tabamuste koguarvu põhjal:

Õigete vastete arvArvutatud koefitsiendid
01: 843.380
11 in 86,446
21 in 20.115
31 in 8.009
41:4,877
51:4,287
61:5,258
71 in 8,826
81 in 20.055
91: 61,420
101: 253,801
111 1 423 822-st
121 10 968 701-st
131: 118 084 920
141 1 821 881 628-st
151: 41 751 453 986
161 1 496 372 110 872 kohta
171 90 624 035 964 712 kohta
181 in 10 512 388 171 906 553
191 in 2,946,096,785,176,811,500
201 in 3,535,316,142,212,173,800,000

Keno strateegiad ja näpunäited

Kui soovite õppida, kuidas kenomänge sagedamini võita, leidke kenomängustrateegia, mis võib olla kasulik. Siin on parimad keno veebipõhised näpunäited ja meetodid oma võiduvõimaluste suurendamiseks.

1. Valige suurima väljamaksega mängud

Otsige alati kõige suuremate auhindadega kenomänge. On täiesti loomulik, et tahate oma võiduvõimalusi maksimeerida panuste abil, mille olete nõus tegema.

Võite arvata, et keno hinnad on samad, kuid see on harva tõsi. Enne mängu alustamist hinnake mängu auhindu.

Kui otsite suuremaid hüvesid, peaksite traditsioonilise kasiino asemel proovima veebikasiinot. Seega, kui see on teie peamine eesmärk kenot mängides, on kõige parem mängida Kenot võrgus.

2. Ärge valige rohkem kui kaheksa numbrit

Hasartmängugurud tunnustavad nelja kuni kaheksa numbri vahelist valimist optimaalse kenomängustrateegiana. Sellest vahemikust leitakse parimad võimalikud koefitsiendid, nagu on näidatud ülaltoodud tabelis.

Mõiste "keno" tähendab prantsuse päritolu "viis võidunumbrit", mis võib anda mõningase ülevaate sellest, miks on selle vahemiku vahel numbrite valimine parim strateegia: koefitsientide vahe on neljast kaheksani. Valige liiga palju või liiga vähe numbreid ja teie võiduvõimalus väheneb dramaatiliselt.

3. Ärge püüdke eeliseid saada

Kenomängus ei saa te midagi teha, et vähendada maja eelist, mis on kuulsalt kõrge. Kuna pole tõelist juhendit selle kohta, kuidas mängida kenomängu, mis annaks teile eelise või rakendaks eelise saamiseks salastrateegiat, peaksite olema ettevaatlik, kui kõik väidavad vastupidist.

Niisiis, võtke seda mitte kui kenomängu strateegiat, mida teha oma koefitsientide parandamiseks, vaid pigem kui nõuannet, mida mitte teha.

Ärge proovige õppida mingeid erilisi meetodeid ega vägitegusid, sest see tõmbab teie tähelepanu kõrvale kasuliku kenomängustrateegia leidmiselt, nagu eespool käsitletu.

4. Treenige oma Keno mängustrateegiat võrgus tasuta

Kuigi oma kenooskuste parandamiseks ei pruugi olla kindlat viisi, võimaldab mängu võrgus tasuta mängimine leida endale sobiva kenomängustrateegia.

See nõuanne on eriti kasulik amatööride jaoks, sest enne pärisrahaga mängimist peaksite veenduma, et mõistate kõiki mängu mehhanisme. Saate mängida kenot võrgus tasuta demorežiimides paljudes online kasiinodes.

Isegi kui keno ei ole väga keeruline mäng, on siiski hea mõte enne raha eest panustamist tasuta harjutada.

Viimased mõtted

Tänu meie põhjalikule juhendile on teil nüüd keno mängimisest hea arusaam. Kas olete valmis oma uusi teadmisi praktikas rakendama ja oma ideaalsete kenonumbritega mängima? Teie õnnenumbritel võib olla seos oluliste sündmustega teie elus või need võivad põhineda numbritel, mida on kenomängus kõige sagedamini loositud. Lõpptulemus on see, et olete nüüd hästi valmis mängima kenot Internetis parimas kasiinos.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Mis on Keno?

Keno on loterii stiilis hasartmäng, mida leidub paljudes kasiinodes ja mida pakutakse mõnes osariigi loteriis. Mängijad valivad komplektist numbrid, tavaliselt 1 kuni 80, ja võidavad selle järgi, kui palju nende valitud numbreid vastab juhuslikult loositud numbritele.

Kuidas sa Kenot mängid?

Keno mängimiseks valige numbrite arv (tavaliselt vahemikus 1 kuni 20) 1 kuni 80. Tehke oma panus ja oodake, kuni mäng loosib välja võidunumbrite komplekti. Teie võidud sõltuvad sellest, kui palju teie numbreid loositud numbritele vastavad.

Kui suur on tõenäosus Kenos võita?

Kenos võiduvõimalused on väga erinevad. Näiteks kõigi 6 valitud numbri tabamisel 6-st on tõenäosus umbes 1 7752-st. Mida rohkem numbreid valite, seda suurem on potentsiaalne võit, kuid seda väiksem on kõigi teie numbrite tabamise tõenäosus.

Kas Kenos on strateegiaid võiduvõimaluste parandamiseks?

Keno on õnnemäng ja ükski strateegia ei garanteeri võitu. Mõned mängijad valivad numbrid, mis nende arvates loositakse, või kasutavad isiklikke olulisi numbreid, kuid need meetodid ei suurenda statistiliselt võiduvõimalusi.

Kas Kenos on parem mängida vähem või rohkem numbreid?

Kenos peetakse sageli optimaalseks mängimist 4–8 numbri vahel. See vahemik pakub parimat tasakaalu teie numbrite tabamise tõenäosuse ja potentsiaalse väljamakse vahel.

Kas saate Kenot Internetis mängida?

Jah, Kenot saab mängida võrgus. Paljud online kasiinod pakuvad Keno mänge, kus saate digitaalselt numbreid valida ja panuseid teha, kasutades loosimiseks juhuslike numbrite generaatorit.

Kuidas valite Keno numbreid?

Saate käsitsi valida oma Keno numbrid või kasutada automaatse valimise funktsiooni, mis on saadaval enamikus võrgus olevas Keno mängus. Mõned mängijad valivad numbrid isikliku tähtsuse alusel, teised aga juhuslikult.

Mis on Kenos maja eelis?

Keno maja eelis on tavaliselt kõrge, sageli 20-30%. See tähendab, et mäng soosib kasiinot rohkem kui mõnda muud tüüpi hasartmängud.

Kas saate Kenot võrgus tasuta mängida?

Jah, paljud online kasiinod pakuvad Keno tasuta demoversioone. See on suurepärane võimalus algajatele mängumehaanika mõistmiseks ilma pärisrahaga riskimata.

Mida peaksid algajad teadma enne Keno mängimist?

Algajad peaksid teadma, et Keno on peamiselt õnnemäng, millel on suured koefitsiendid suurte väljamaksete vastu. Oluline on mängida vastutustundlikult, oma võimaluste piires ja pigem meelelahutuse kui rahateenimise eesmärgil. Mängu reeglite ja väljamaksete struktuuri mõistmine on samuti oluline enne alustamist.