Juhendid

March 28, 2023

Käepärane EuroMillionsi võitjate juhend

Clara Williams
WriterClara WilliamsWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser

EuroMillions loterii on ülemaailmne nähtus ja Euroopa hasartmängutööstuse kroonijuveel. Selle üleeuroopalise loterii mängijad saavad osaleda kõigest kahe euro eest, peaauhinnaga 190 miljonit eurot.

Käepärane EuroMillionsi võitjate juhend

Isegi kui te jackpotti ei võida, pakub EuroMillions muljetavaldavat lohutusauhinda. Kui soovite rohkem teada saada, lugege edasi.

See põhjalik loteriijuhend vastab kõigile küsimustele, mis teil võivad tekkida seoses EuroMillionsi, samuti SuperLooside, boonusmängude, auhindade ja muuga.

Mis on EuroMillions?

Alates selle loomisest 2004. aastal on rahvusvaheline loterii EuroMillions lummanud mängijaid üle kogu maailma. See loterii on tohutu, kuuludes suuruselt esiviisikusse. Kui vaadata osalejate arvu ja väljavõetavat raha, siis on see Euroopa suurim.

EuroMillionsit juhivad üheksa osaleva riigi riiklikud loteriiorganisatsioonid. Kõigil nende riikide mängijatel on hiiglaslik võit samamoodi, mitte aga piletihindades ja boonusmängudes peened muudatused.

Lõpuks ometi hakkavad asjad kuumaks minema.

EuroMillionsi põhiväljamakse on 17 miljonit eurot ja maksimaalne väljamakse 190 miljonit eurot. Seda auhinda antakse välja kaks korda nädalas – see on oluliselt suurem kui ükski riiklik loterii Euroopas.

Millal EuroMillions loosib?

EuroMillionsi loosimine toimub kaks korda nädalas, teisipäeviti ja reedeti, kell 20.45 Pariisi aja järgi. EuroMillionsi loterii tulemused avaldatakse jaemüüjatele ja meediaväljaannetele igal reedel ja teisipäeval kell 23.00.

Kõik peamised loterii veebisaidid pakub uusimaid EuroMillionsi tulemusi ja saate seda teha kasutage nende numbrite täpsuse kontrollimiseks spetsiaalset kontrollijat. Tšekk teeb kiiresti ja lihtsalt kindlaks, kas teie valitud numbrid vastavad võidukombinatsioonile.

Telepublikut ei köida enam loteriid nii, nagu nad kunagi olid. EuroMillionsi loterii tulemusi ei avaldata enam riiklikes televisiooniprogrammides ega ajalehtede esikülgedel. Internet on aga muutnud need kättesaadavamaks kui kunagi varem.

Millal on EuroMillions SuperLoosi?

Kõigist EuroMillionsi joonistustest sooviksite kõige rohkem võita SuperDraw. EuroMillionsi võitjaks saamine ei ole muidugi ainult valiku küsimus, kuigi kui kavatsete rohkem pingutada, on nüüd õige aeg.

Niisiis, mis täpselt eristab SuperDraw'd?

 • Üks eelis on see, et auhind on alati vähemalt üheksakohaline. See on minimaalselt sada miljonit eurot.
 • EuroMillions SuperDraw ümber on tohutult palju tähelepanu ja suminat. See põhjustab loteriipiletite ostmisel tormi ja tõstab võidu uskumatult 100 miljoni euroni.
 • Kui EuroMillionsi jackpotti ei võideta, läheb see ümber ja hullumeelne piletite otsimine jätkub. Kui see jõuab 190 000 000 euroni, siis edasine tõstmine peatub.
 • SuperDraw on toonud EuroMillionsi ajaloo suurimaid võite ning kuna loterii populaarsus ja levik kasvab, toimub neid loose sagedamini.

Hoidke EuroMillionsi lugudel silm peal, et teha kindlaks, millal järgmised joonistused toimuvad.

Kuidas EuroMillions töötab?

Paljud inimesed, kes pole kunagi loteriid mänginud, leiavad, et EuroMillions ja teistele meeldib, et see on natuke mõistatus.

Millist kohalikku tuge võib oodata loteriilt, mis tegutseb paljudes Euroopa riikides? Miks on teatud rahvad sobilik boonusmängudeks samas kui teised mitte? Kui saate pileteid osta ainult volitatud müüjatelt, siis kuidas on need Internetis kättesaadavad?

Lugege edasi, et saada vastuseid neile küsimustele ja muule.

Juurdepääsetavus

Ühelgi ettevõttel ei ole EuroMillions loterii omanikku. Selle asemel on tegemist koostööprojektiga, mida juhivad osalevate riikide suurimad riiklikud loteriikorraldajad, nagu Camelot Ühendkuningriigis.

Vastav riiklik loterii on andnud igale ettevõttele loa pakkuda seaduslikke loteriimänge. EuroMillionsi moodustamiseks on nad lihtsalt kokku leppinud koondama oma ressursid üheks massiliseks loteriiks.

Ostke EuroMillionsi pilet Ühendkuningriigis. Camelot saab tulust kärbe ja kasutab seda Ühendkuningriigi projektide rahastamiseks, täpselt nagu Ühendkuningriigi loto puhul. Samamoodi olenemata sellest, kas ostate pileti Prantsusmaalt.

Nii saate ka lisamänge avada. Tõenäoliselt korraldas Camelot müügi suurendamiseks lisamängu, kuna nad arvutasid lisatulu rohkem kui lisakulutusi.

EuroMillionsi lisaüritused Ühendkuningriigis

Iirimaa, Prantsusmaa, Hispaania, Portugal, Austria, Belgia, Luksemburg ja Šveits on teiste riikide hulgas, mis pakuvad EuroMillions loterii. Järgmised mängud on aga ainult Ühendkuningriigis.

Ühendkuningriigi miljonäride tegija

Kui ostate Ühendkuningriigis EuroMillions pileti, osalete ka Ühendkuningriigi miljonäride loosimises. Kõik, mida pead tegema, et liituda, on maksta madalat tasu 2,50 naela.

Igal valitud numbrireal on oma spetsiaalne üheksakohaline kood. Selle koodi leiate oma EuroMillionsi pileti allservast.

Millionaire Makeri tulemusi on lihtne kontrollida. Poemüüja või EuroMillionsi kontrollija võib teie piletit kontrollida, kui selle sisse tood. Internetis mängimine tähendab, et saate võidu korral meili. 1 000 000 naela suuruse preemia saamiseks peate sisestama õigesti määratud järjestuses üheksa tähemärki.

EuroMillions HotPicks

EuroMillions HotPicks on eraldiseisev loteriimäng. Selle tulemused põhinevad aga EuroMillionsi tulemustel. Iga sissekanne maksab 1,50 naela ja võite proovida sobitada ühest kuni viieni põhinumbrid. Kõik teie valitud numbrid peavad ühtima võidunumbritega.

Kui soovite oma pileteid isiklikult osta, peate seda tegema mõne kvalifitseeruva riigi volitatud müüjalt. Seetõttu ei osale Kreeka loteriiorganisatsioon, ei saa sellest kasu ega ole huvitatud piletite müügist Kreekas.

Kuhu sobivad Interneti-loteriipoed?

Nende teenusepakkujate toimimise eripärad sõltuvad asukohast. Osariigi loteriid omavad või vastutavad mitme Interneti-kasiino eest. Teisest küljest võimaldavad mõned saidid loterii tulemusele panustada samamoodi, nagu võiksite panustada jalgpallimängu tulemusele.

Panustamine toimib samamoodi nagu kontserdipileti ostmine. Lisaks pakuvad nad auhindu, mis vastavad EuroMillionsi divisjoni auhindadele. Kõik tundub täpselt nii, nagu seadusliku müüja puhul.

EuroMillionsi reeglid

Mängijad valivad viis suuremat numbrit vahemikus 1 kuni 50 ja kaks Õnnetähe numbrit vahemikus 1 kuni 12. Võitmiseks tuleb sobitada valitud õnnenumbrid loositud numbritega. Kui sobitate kõik seitse numbrit, võidate osa jackpotist, mis algab 17 miljonist eurost (umbes 14 miljonit naela) ja kantakse edasi, kui seda ei taotleta.

Lisaks jackpotile on 12 väiksemat preemiataset, nii et võite võita isegi siis, kui vastate ainult kahele põhinumbrile.

Siin on EuroMillionsi loterii auhinnad ja koefitsiendid.

Võimalikud numbrikombinatsioonid jäävad samaks, sõltumata mängijate koguarvust. Kui võidunumbrid valib rohkem kui üks inimene, jagatakse pank nende vahel võrdselt.

Seega, kui mängite jackpoti nimel, a vähem levinud numbrite valimisel põhinev strateegia võib suurendada teie võiduvõimalusi.

Võite ka laske arvutil teie numbrid juhuslikult valida. EuroMillions nimetab seda valikut Lucky Dip'iks.

EuroMillioni auhindade nõudmine

Auhinna kättesaamiseks peate näitama võidupiletit. EuroMillionsis võidetud auhindu taotletakse olenevalt riigist mitmel viisil. See tabel kirjeldab, millal võitjad peavad preemiat taotlema ja millised on tagajärjed, kui nad seda määratud kuupäevaks ei tee.

Kuidas valida oma EuroMillionsi loteriistrateegia

EuroMillionsi loosimisel on igal võimalikul numbrikombinatsioonil võrdne võimalus valituks osutuda. Kuigi see võib tunduda ebatõenäoline, on piletil, millel on seitse juhuslikult valitud numbrit võrdselt eraldatud, sama võiduvõimalus kui seitsme järjestikuse numbriga piletil.

EuroMillionsi võitmise tõenäosus on sama, olenemata sellest, kas kasutate oma numbrite valimiseks Lucky Dip'i või veebipõhist EuroMillionsi loterii juhendit.

Mis on kõige sagedamini joonistatud numbrid?

EuroMillions ja muud loterii populaarseimad otsingufraasid keskenduvad sageli kõige sagedamini loositavatele numbritele. Levinud päringud Google'is, Bingis ja teistes otsingumootorites hõlmavad "EuroMillionsi parimaid numbreid" ja "millised on kõige sagedasemad EuroMillionsi numbrid".

Allpool käsitleme EuroMillionsit kuumad ja külmad numbrid, mis aitavad teil otsustada, milliseid mängida. Kuid siin on probleem: vähe sellest aitab üldse.

EuroMillionsi varasemate tulemuste ja tulevaste tulemuste vahel on nullkorrelatsioon. Asjaolu, et antud EuroMillionsi pilet on varem mitu korda välja loositud, ei garanteeri, et see peagi uuesti välja valitakse.

Kui te ei tea, miks teie koefitsiendid on iga numbrikomplekti puhul identsed, on see sellepärast, et nagu me juba näitasime, see nii on. Sellegipoolest on see hea lugemine ning kõige kuumemate ja külmemate EuroMillionsi numbrite kohta saab koguda põnevaid teadmisi.

Kuumad ja külmad EuroMillioni numbrid

On lihtne mõista, et kõige sagedasemad ja kõige vähem levinud EuroMillionsi numbrid on loosimise esimese seitsme aasta jooksul väga erinevad. 

 • Vaatamata enam kui 370 joonisele ilmus number "28" vaid 26 korral, samas kui number "50" joonistati välja 54 korral.
 • Viis aastat hiljem muutusid populaarseteks valikuteks "28" ja "50", vastavalt 67 ja 60 viiki.
 • Ajavahemikus 2011. aasta maist 2016. aasta septembrini oli number 10 kõige sagedasem esinemine – ilmatu 70 korda! Arv "41" oli kõige haruldasem, esinedes vaid 38 korda.
 • EuroMillionsi 1225. loosimisel 2019. aastal oli number "46" kõige vähem populaarne, kuna seda on näidatud vähem kui 100 korral, samas kui number "50" oli kõige populaarsem, näidates 145 korda.
 • Ülaltoodud "kõikide aegade" statistika näitab, et madalaim arv esines 7,8% juhtudest, samas kui suurim arv esines 11,8% juhtudest.
 • Ametlikest andmetest selgus, et EuroMillionsi 1225. loosimisel valiti kõige vähem number "46", millele järgnes külmuselt teine number "33". See viitab sellele, et mängijad vaatavad EuroMillionsi varasemaid tulemusi, et otsustada, milliseid numbreid mängida.

EuroMillions kuumad ja külmad õnnetähenumbrid

On olemas vaid 12 õnnetähte. Pilk tagasi varasematele EuroMillionsi loosimistele näitab, millist trendi võiks oodata.

 • Kuna seda esitati EuroMillionsis alles 2016. aasta septembris, on number 12 esinenud kõige vähem. 
 • Järgmised madalaimad numbrid on 10 ja 11, kuid need ilmusid alles 2011. aasta mais. Seetõttu ei peeta neid "madalateks" numbriteks.

Selle kirjutamise seisuga oli kõige sagedamini joonistatud õnnetäht vaid kolm korda sagedamini kui teine kõige sagedamini joonistatud õnnetäht ja 47 korda sagedamini kui kõige sagedamini joonistatud õnnetäht.

Viimased uudised

Ülemaailmsed loteriikulud: suundumused ja mõjud
2023-11-21

Ülemaailmsed loteriikulud: suundumused ja mõjud

Uudised