Uudised

March 8, 2022

Viis veidrat loteriivõitjate juhtumit

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Kuna asjaks said loteriid, on võitjad loendamatud. Mega Millions, EuroMillions, Powerball ja ülejäänud on toonud rambivalgusesse kunagi tundmatud isikud. Aga sel partiil on igasuguseid tegelasi. Lotovõitjate edulugusid on palju ja ka veidraid. See artikkel jagab viit veidrat lugu loteriivõitjatest.

Viis veidrat loteriivõitjate juhtumit

Gerald Muswagon

Üks veidramaid lotolugusid on Gerald Muswagonist, kes võitis 1998. aasta loosimise 10 miljoni dollari suuruse loterii. Kui Winnipegi pereisa auhinda noppis, läks ta ostlema, ostes oma perele ja sõpradele uhkeid autosid ning investeerides uhkesse majja, mis oli ööpäev läbi peorežiimis. Ta oli seotud ka mitme seadusega seotud juhtumiga, alates DUI-st kuni seksuaalse rünnakuni. Lõpuks läks ta pankrotti ja hakkas ellujäämise nimel tegema alatuid töid, enne kui ta hiljem endalt elu võttis. Seitse aastat pärast loterii löömist oli Muswagon kadunud.

Urooj Khan

Teine traagiline lõpp oli Urooj Khaniga, kes tapeti oma varanduse pärast, kuid tema surma tegelik põhjus selgus aastaid hiljem. Khan oli keemilise puhastuse äris edukas ärimees, kui ta tegi 2012. aasta Illinoisi loterii ühe miljoni dollari suuruse loosi. 

Ta otsustas annuiteedi asemel 424 500 dollari suuruse kindlasummalise väljamakse. Ta ei teadnudki, et raha viib tema mõrvamiseni. Kahjuks suri Khan vähem kui kuu aega pärast loterii võitu. Huvitaval kombel suri ta just päev pärast tšeki saatmist. See, mida peeti loomulikuks surmaks, leiti hiljem olevat tsüaniidimürgitus.

Jack Whittaker

Loterii jackpot ei tohiks olla probleemide allikas, kuid mitte 314,9 miljoni dollari suuruse Powerballi võitja Jack Whittakeri jaoks. Ajaks, mil ta jackpoti saavutas, oli Whittaker väärt umbes 17 miljonit dollarit ja ta elas parimate tulemustega lepingulise firma presidendina üsna head elu. Aga kui ta oma lotovõidu rahaks lõi, läks põrgu lahti. 

Whittaker on tsiteeritud, öeldes, et pärast loterii võitmist polnud ahnuse üle kontrolli. Ta pritsis raha sisse ja raiskas seda striptiisiklubides. Temast sai suur joodik ning ta sattus sageli kaklustesse ja probleemidesse seadusega. Tema surma ajal 2020. aastal teatati, et Whittaker oli katki.

Billie Bob Harrell Jr.

Home Depot töötaja Billie Bob Harrell juunior oli näinud lotoreklaame televiisoris, stendidel, loto saidid, ja isegi ajalehti ning sai regulaarseks. Kui ta saavutas 31 miljoni dollari suuruse jackpoti, tähendas ta, et ta ei kavatse enam riiulite varumist jätkata. Selle asemel asus ta elama üüratut elu, jagades raha sõpradele ja perele, kirikutele ja heategevusorganisatsioonidele. 

Harrell ei saanud aru, et tema raha on see, mida kõik tahavad. Esimesel aastal läksid asjad hulluks, kui ta sai teada, et tal pole enam raha. Tema abielu hakkas kahanema ja lõpuks pidi ta tegema tühiseid töid, et ots otsaga kokku tulla. Lõpuks tulistas Harrell pettumusest vähem kui kaks aastat pärast loterii võitu.

Abraham Shakespeare

Juhutöölise Abraham Shakespeare'i elu muutus, kui ta võitis Florida Lotto, rahastades 31 miljonilisest jackpotist 17 miljonit. Hädad said alguse sellest, et töökaaslane, kellega ta oli piletid ostnud, kaebas ta kohtusse. Kahjuks sellega tema mured ei lõppenud. 

Ta hakkas hooletult raha välja pritsima ja vaid mõni kuu pärast lotovõitu oli tema ainsaks järelejäänud varaks miljon dollarit kodu ja mõned autod. 2009. aastal kuulutati ta kadunuks, alles järgmisel aastal leiti ta surnuna. Tuttav Dorice Moore mõisteti tema mõrvas süüdi ja mõisteti eluks ajaks vangi. Mis oli tema motiiv? Shakespeare'i raha, mille ta oli omastanud.

Ülaltoodud on ühed veidramad lood lotovõitjatest. Veel üks veider, kuid naljakas lugu on Hispaania reporter Natalia Escudero. Ta oli võidupileti üle nii põnevil, et loobus töölt otse-TV-s, kui taipas, et võitis vaid 5500 dollarit.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised