Uudised

May 4, 2024

Võidujooks rikkuste nimel: megamiljonid ja Powerballi jackpotid tõusevad vapustavatele kõrgustele

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Nii Mega Millionsi kui ka Powerballi jackpotid on enneolematus õnneseerias – või õnnetuses, olenevalt sellest, kuidas te seda vaatate – kerkinud silmi veetvate summadeni, lummades rahvast ja tekitades unistusi kujuteldamatust rikkusest. Teisipäeva seisuga on Mega Millionsi jackpot hüppeliselt tõusnud hinnanguliselt 875 miljoni dollarini, sularahaoptsiooniga 413,5 miljonit dollarit, samas kui Powerballi jackpot pole kaugeltki maha jäänud, ulatudes tohutult 687 miljoni dollarini ja rahalise väärtusega 327,3 miljonit dollarit.

Võidujooks rikkuste nimel: megamiljonid ja Powerballi jackpotid tõusevad vapustavatele kõrgustele

Peamised pakkumised:

  • Mega Millionsi jackpot on jõudnud hinnanguliselt 875 miljoni dollarini, mis on vaid kuues kord selle peaaegu 22-aastase ajaloo jooksul nii kõrgele tõusmiseks.
  • Powerballi jackpot on hüppeliselt tõusnud 687 miljoni dollarini, jätkates jaanuarist saadik loosimiste jada ilma peaauhinna võitjata.
  • Vaatamata sellele, et peaauhinna võitjaid pole, on hiljutised joonistused toonud välja miljoneid väiksemaid võitjaid, mis rõhutavad nende loteriide laialdast mõju.

Ootusootus kasvab Mega Millionsi loosimise lähenedes pärast loosimise seeriat, mis on jätnud peaauhinna tabamatuks. Viimase pressiteate kohaselt on suutmatus "vastata kõik kuus reede õhtul loositud numbrit" tõstnud jackpoti selle praeguse hämmastava summani. See on haruldane sündmus, kus loteriil märgitakse: "See on mängu peaaegu 22-aastase ajaloo jooksul alles kuues kord, kui jackpot on sellisele tasemele jõudnud; ainult viis jackpotit, mis ületavad 1 miljardi dollari, on olnud suuremad."

Kuigi peaauhind jääb välja võtmata, ei jäänud reedene Mega Millionsi loosimine võitjateta. Välja jagati muljetavaldav kogus 1 587 100 võidupiletit, sealhulgas 1 miljon dollarit teise järgu võitu õnneliku pileti eest New Yorgis ja 39 kolmanda järgu võitu üle riigi. Põnevus ei piirdu ainult Mega Millionsiga. Powerballi jackpotis on samuti omajagu tegusid – üle 872 000 pileti võitis viimasel loosimisel rahalisi auhindu, hoolimata sellest, et alates 1. jaanuarist pole jackpoti võitjaid olnud.

See põnev juhuste ja varanduse saaga ei rõhuta mitte ainult tohutuid summasid, vaid laialdast osalust ja lootust, mida loteriid nagu Mega Millions ja Powerball inspireerivad. Teisipäevaks (Mega Millions) ja kolmapäevaks (Powerball) tehtud joonistuste puhul on kõigi pilgud suunatud auhinnale, oodates, kes, kui keegi, sellest rikkuse võidujooksust väljub.

Neile, kes on draama kütkes ja unistavad oma jackpoti võidust, pidage meeles: tõenäosus on astronoomiline, kuid ümberkujundava rikkuse võlu tõmbab jätkuvalt mängu miljoneid. Olenemata sellest, kas näete seda kahjutu laperduse või kütkestava vaatemänguna, ei saa salata, et Mega Millions ja Powerballi jackpotid on muutunud kultuurinähtusteks, mis tekitavad ühisel õnneotsimisel vestlusi, unistusi ja isegi kogukonnatunnet.

(Esmakordselt teatas: inimesed, kuupäev)

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised