Uudised

February 15, 2024

Võida suurelt ja toeta taskukohast eluaset koos Habitat for Humanity Okanagani 50/50 loteriiga

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Foto: Panustatud Linda Farr, vasakul, saab oma 35 550-dollarise tšeki ettevõttelt Habitat for Humanity Okanagan tegevjuht Andrea Manifold.

Võida suurelt ja toeta taskukohast eluaset koos Habitat for Humanity Okanagani 50/50 loteriiga

Linnas on uus loterii ja teie kohalik Habitat for Humanity soovib, et te selles osaleksite.

2023. aastal käivitas Habitat for Humanity Okanagan oma ajaloo suurima 50/50 veebiloterii. Eelmisel aastal võidad! Meie ehitame! 50/50 loterii jagas kahele õnnelikule võitjale siinsamas Okanaganis 65 427 dollarit rahalisi auhindu. See väga populaarne loterii on tagasi veelgi paremate koefitsientide ja suuremate võimalustega suure võidu saamiseks.

Rohkem võimalusi suure võidu saamiseks

Habitat for Humanity Okanagani arendusdirektor Danielle Smith on põnevil, et rohkematel kohalikel elanikel on võimalus võita suur rahaline auhind, muutes samal ajal Okanaganis taskukohaseid eluasemeid vajavaid peresid.

Smith pole mitte ainult elevil kõigist võiduvõimalustest, vaid tegevjuhi Andrea Manifoldi jaoks on see üks tema töö parimaid osi; helistades võitjatele nagu Linda Farr Kelownast vaid mõni päev enne jõule, et öelda, et on just võitnud 35 550 dollarit. Farr oli senine loterii suurim võitja ja ta ostis detsembri alguses oma 50/50 piletid Orchard Parki ostukeskusest Habitat for Humanity Okanagani kogukonna boksist.

Farr oli võidu üle elevil ja ta rääkis Habitatiga, et tema võitudega plaanib kogu pere nüüd 2024. aasta jõulureisi Mehhikosse. Ta ütles ka, et osa tema võidust jagatakse tema perega ja et tal on võimalik raha osta uue magamistoaga sviidiga. Küsimusele, miks ta piletid ostis, vastas ta lihtsalt: "Ma tõesti usun sellesse töösse, mida Habitat for Humanity teeb."

Võit taskukohase eluaseme eest

Ajal, mil heategevusorganisatsioonid, nagu Habitat for Humanity, on osa kasvavast arvust rühmitustest, mis tegelevad väga reaalse ja väljakutsuva vajadusega taskukohase eluaseme järele – vajadusega, mis kasvab. See loterii on taskukohase eluaseme jaoks tohutu võit, eriti ajal, mil eluase on tuhandete Briti Columbia elanike jaoks üks kriitilisemaid vajadusi. Sina võidad! Meie ehitame! 50/50 loterii pakub piletiostjatele võimalust võita pool kasvavast jackpotist juulis ja uuesti detsembris ning iga jackpot võib kasvada ilmatu 300 000 dollarini, muutes iga loosimise auhinnaks võitjale 150 000 dollari suuruse rahalise auhinna. Ja esimene kahest loosimisest on juba alanud ja toimub 2. juulil 2024.

Hankige oma piletid

Habitat Okanagan 50/50 loterii piletite hankimiseks on mitu võimalust. Pileteid saate osta Internetist aadressil www.rafflebox.ca/raffle/hfh-okanagan või Habitat Okanagani boksis Kelowna Spring Home Show'l, mis toimub tuleval nädalavahetusel (17.-18. veebruar) Prospera Place'is. 50/50 piletid on viis 25 dollarit, 20 50 dollarit või 100 100 dollarit.

Smith ütleb, et see loterii ei anna piletiostjatele mitte ainult võimu muuta rohkemate kohalike perede elu; neil on ka väga suured võimalused suure võidu saamiseks.

See artikkel on kirjutatud sponsorkliendi poolt või tema nimel ja see ei pruugi kajastada Castaneti seisukohti.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised