Uudised

April 24, 2024

The Thrill of the Chase: Mega Millions Jackpot tõuseb 202 miljoni dollarini

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Ootused kasvavad, kui Mega Millionsi jackpot jõuab vapustavalt 202 miljoni dollarini, tekitades lootustandvates mängijates kogu riigis unistusi varandusest. Pärast seda, kui jackpot jäi reedel tabamisest kõrvale, on nüüd pilgud naelutatud teisipäevasele loosimisele. Siin on kõik, mida pead teadma selle kasvava kullapoti kohta ja kuidas saad oma mütsi võrku visata.

The Thrill of the Chase: Mega Millions Jackpot tõuseb 202 miljoni dollarini
  • Key Takeaway One: Mega Millionsi jackpot on teisipäevase loosimise eest tõusnud 202 miljoni dollarini.
  • Key Takeaway Two: Loosimine toimub umbes kell 23.00 ET, võitjal on võimalus võtta hinnanguliselt 91,6 miljonit dollarit pärast makse.
  • Kolmas võti: Hiljuti New Jerseys saavutatud võit tõi kaasa selle aasta esimese Mega Millionsi jackpoti, mille suurus oli 1,13 miljardit dollarit.

Mängu loosimine

Ehkki teisipäeva, 23. aprilli võidunumbrid on väga oodatud, tehakse need kättesaadavaks kohe pärast loosimist, mis toimub tavaliselt kella 23.00 ET paiku. Põnevus on käegakatsutav, elumuutva rikkuse potentsiaal on vaid viigi kaugusel. Hoidke sellel võidukombinatsioonil silm peal niipea, kui see välja kuulutatakse.

Kuidas mängida Mega Millions

Mega Millionsi maailma sisenemine on lihtne asi. Piletid on saadaval kohalikes esmatarbekauplustes, bensiinijaamades ja toidupoodides ning mõne õnneliku osariigi jaoks on veebipõhine ostmine võimalik. Mängimiseks vali kuus numbrit: viis valget palli (1-70) ja üks kuldne megapall (1-25). Neile, kes tunnevad end vähem seiklushimulisena, võimaldab suvand "Kiire valik" arvutil teie nimel numbreid valida.

"Megaplieri" lisamine täiendava 1 dollari eest võib korrutada mitte-suurauhinna võidud kuni viis korda. Teisipäeval ja reedel toimuvad Mega Millionsi loosimised, sealhulgas Megaplieri loosimine, lubavad hoida põnevuse taset kõrgel.

Kust osta Unistuste pilet

Füüsilisi pileteid saab osta erinevatest müügikohtadest, sealhulgas bensiinijaamadest, esmatarbekaupade kauplustest ja teatud lennujaama terminalidest. Digielamuse saamiseks pakub USA TODAY Networki ametlik digitaalse loterii kuller Jackpocket veebis oste sooritamist mitmes osariigis ja territooriumil. See teenus lihtsustab loteriikogemust alates numbrite valimisest kuni võitude kogumiseni – kõike mugavalt kodus või liikvel olles.

Alumine rida

Kuna Mega Millionsi jackpot paisub 202 miljoni dollarini, on vaieldamatu võlu saada järgmiseks suureks võitjaks. Kuna loosimine on kohe nurga taga, hoiavad osalejad hinge kinni, lootes näha oma numbreid. Olenemata sellest, kas olete kogenud mängija või proovite oma õnne esimest korda, on Mega Millionsi põnevus põnev seiklus, mida ei saa vahele jätta. Pidage meeles, et suure hüvega kaasnevad suurepärased koefitsiendid, kuid unistus jackpotist on universaalne. Hoidke oma piletid lähedal ja palju õnne kõigile!

(Esmakordselt teatas: USA TODAY Network)

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised