Uudised

October 23, 2023

Teadusmängud käivitavad Põhja-Ameerikas Punch N' Play loteriimängud

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Juhtiv iLottery tehnoloogialahenduste tarnija Scientific Games teatas, et kolm Põhja-Ameerika loterii hakkavad pakkuma oma uhiuut kiirkraapimismängu Punch N' Play. Louisiana Lottery, Loto-Quebec ja Atlantic Lottery pakuvad uut kiirkraapimismängu. 

Teadusmängud käivitavad Põhja-Ameerikas Punch N' Play loteriimängud

Atlantic Lottery mäng CAN$3 Winning Snowballs ilmub novembris. Augusti alguses andis Louisiana loterii välja oma Punch N'Play mängu nimega 5 USD New Orleans Saints, enne kui Loto-Quebec järgnes sporditeemalise mängu CAN $ 5 Le billet väljalaskmisele. 

Need loteriimängud avaldatakse just Põhja-Ameerika osariigi ja provintsi loteriide assotsiatsiooni 2023. aasta konverentsi ajaks. Need tooted on uusim täiendus uuenduslikusse strateegiliste tootetäiustuste portfelli aadressil Teaduslikud mängud. Mänguarendaja sõnul on neil toodetel pilkupüüdvad tindid, viimistlused, mängustiilid ja ainulaadsed kombinatsioonid, mida müüakse jaemüügis hästi loterii korraldajad

 "Kiirmängude portfelli loomine, mis maksimeerib loteriisaajate kasumit vastutustundlikult, on tõeline tasakaal kunsti ja teaduse vahel. Scientific Gamesis aitavad andmed seda tasakaalu saavutada. Mängukogemus portfellis iga hinnapunkti, mängustiili ja tootetäiendusega peaks olema strateegiliselt kavandatud mängijate lõbustamiseks ja müügitulemuste saavutamiseks." ütles Danielle Hodges, teaduslike mängude ülemaailmse tooteinnovatsiooni ja -arenduse direktor.

Teadusmängud on suurim kiirloterii mängud disainer, tootja ja teenusepakkuja maailmas. Nende tooted moodustavad 70% jaemüügist kiirkraapekaardid kogu maailmas. Peaaegu iga loterii Põhja-Ameerikas tugineb mängude, tehnoloogia, analüütika ja teenuste ettevõttele.

Selle kuu alguses võitis mänguarendaja kaks 2023. aasta Communitase auhinda suurepärase sotsiaalse vastutuse eest. Ettevõte teatas ka a edukas lepingu pikendamine Ohio loteriiga eelmise kuu lõpus.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Powerballi 6. aprilli võidunumbrid: kas keegi võitis 1,30 miljardi dollari suuruse jackpoti?
2024-04-07

Powerballi 6. aprilli võidunumbrid: kas keegi võitis 1,30 miljardi dollari suuruse jackpoti?

Uudised