Uudised

February 15, 2024

Südamest murtud mees võidab sõbrapäeval 1 miljoni dollari suuruse loterii

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Üks Illinoisi mees võitis hiljuti sõbrapäeval ühe miljoni dollari suuruse loteriivõidu, vaid mõni päev pärast lahkuminekut. Võitja, kes otsustas jääda anonüümseks, võitis auhinna kraapimismängust 'Monopoly 50X'. See ootamatu juhus tuli ajal, mil võitja tundis end armastuse osakonnas halvasti, kuid see osutus õnneks.

Südamest murtud mees võidab sõbrapäeval 1 miljoni dollari suuruse loterii

Võiduhetk

Illinoisi loterii andmetel kirjeldas võitja oma reaktsiooni võidupileti kraapimisele kui paanika ja põnevuse segu. Ta tundis kohe, et tema elu muutub ja isegi kaalus, et ei hakka tööle. Võidupilet osteti Walmartist aadressil 137 W. North Ave, Northlake ja võitja on otsustanud hoida üksikasjad saladuses.

Hõbedane vooder

Võitja avaldas, et tal pole hiljutise lahkumineku tõttu erilist kedagi, kellega uudist jagada. Siiski nägi ta seda sündmuste positiivse pöördena, öeldes, et tal polnud armastuse osakonnas kuigi palju õnne olnud, kuid nüüd tabas ta tõeliselt jackpoti. Võitja võttis oma auhinna vastu sõbrapäeval, valides 600 000 dollari suuruse rahalise võimaluse enne makse.

Mängu "Monopoly 50X" kohta

'Monopoly 50X' on 10-dollariline kraabitav mäng, mis pakub mängijatele võimalust võita kuni 1 miljon dollarit. 2. jaanuaril käivitatud mäng on juba võitnud ühe oma kolmest peaauhinnast. Kuuest teise järgu auhinnast, mille väärtus on 100 000 dollarit, on veel alles viis ja 27 kolmanda järgu auhinnast, mille väärtus on 5000 dollarit, on alles jäänud 21.

Võiduvõimalused

Tõenäosus võita mängus 'Monopoly 50X' mis tahes auhind on 1:3,39. Võimalus võita peaauhind on 1:2 036 500 000.

Kust osta loteriipileteid

Loteriipileteid saab osta isiklikult bensiinijaamades, esmatarbekaupade kauplustes, toidupoodides ja mõnes lennujaama terminalis. Mugavuse huvides saab pileteid tellida ka Internetist USA TODAY Networki ametliku digitaalse loterii kulleri Jackpocketi kaudu. Jackpocket võimaldab kasutajatel valitud USA osariikides ja territooriumidel valida oma loteriimänge ja numbreid, esitada tellimusi, vaadata pileteid ja koguda võite telefoni või koduarvuti abil.

Ärge unustage mängida vastutustundlikult ja ainult siis, kui olete täisealine. Kui teil või kellelgi teie tuttaval on hasartmänguprobleem, otsige abi vastavatest ressurssidest.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Tuleviku avalikustamine: globaalne loteriiturg tõuseb 2031. aastaks 430,4 miljardi dollarini
2024-05-15

Tuleviku avalikustamine: globaalne loteriiturg tõuseb 2031. aastaks 430,4 miljardi dollarini

Uudised