Uudised

April 18, 2024

Powerballi võidunumbrid 17. aprilli loosimiseks ja kaalul 78 miljoni dollari suurune jackpot

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Ootusärevus tabas katust, kui Powerballi jackpot tõusis kolmapäevasel loosimisel ilmatu 78 miljoni dollarini. Kopsaka jackpoti võlu paneb lotohuvilised sumisema, unistades sellest, mis võiks olla, kui nende käes on 17. aprilli loosimise võidupilet.

Powerballi võidunumbrid 17. aprilli loosimiseks ja kaalul 78 miljoni dollari suurune jackpot

Kavas kell 23.00 ET, võidunumbrid määravad, kas seal on õnnelik võitja või kas jackpot tõuseb veelgi kõrgemale. Neile, kes valivad ühekordse väljamakse, on kaasavõetav summa 36,5 miljonit dollarit pärast maksude lõppu, muutes selle elu muutvaks sündmuseks.

  • Powerballi jackpot ulatus muljetavaldava 78 miljoni dollarini.
  • 17. aprilli loosimise võidunumbrid uuendatakse pärast loosimist.
  • Jackpoti võidud võivad valida ühekordse väljamakse summas 36,5 miljonit dollarit pärast maksude tasumist.

Peamised üksikasjad

Sel ajal, kui ootame avalikustamist, saate Powerballiga suure võidu nimel tegutseda järgmiselt:

Powerballi pileti ostmiseks, mis maksab vaid 2 dollarit, tasub külastada kohalikku esmatarbekauplust, bensiinijaama või toidupoodi. Teatud osariikides võimaldab digiajastu veebipõhiseid pileteid osta, lisades täiendava mugavuse.

Lõbu algab numbrite valimisega. Saate valida viis valget palli (vahemikus 1 kuni 69) ja ühe punase Powerballi (vahemikus 1 kuni 26). Kui tunnete õnne, kuid soovite selle saatuse hooleks jätta, võimaldab valik "Kiire valik" arvutil teie numbrid valida.

Ärge unustage Power Play võimalust, mille eest saate täiendava 1 dollari, mis suurendab mitte-jackpoti auhindu 2-10 korda. Loosimised toimuvad igal esmaspäeval, kolmapäeval ja laupäeva õhtul. Kui keegi jackpotist kinni ei löö, siis see kasvab, muutes järgmise loosimise veelgi põnevamaks.

Kuidas pileteid osta

Isiklikult saab pileteid osta erinevates kohtades, sealhulgas bensiinijaamades, esmatarbekaupade kauplustes ja toidupoodides. Mõned lennujaamad pakuvad liikvel olevatele inimestele isegi loteriipileteid.

Digikogemuse saamiseks hõlbustab USA TODAY Networki ametlik digitaalse loterii kuller Jackpocket veebis ostmist mitmes USA osariigis ja territooriumil. See rakendus mitte ainult ei võimalda teil oma numbreid valida, vaid teeb ka tellimuse, esitleb piletit ja aitab teil võitu koguda – kõike seda mugavalt oma telefonist või arvutist.

Viimased Mõtted

Powerballi jackpoti tõustes muutub unistus saada üleöö miljonäriks üha ahvatlevamaks. Olenemata sellest, kas olete kogenud lotomängija või otsustate esimest korda mütsi võrku visata, võib see joonistus olla see, mis muudab kõike. Olge võidunumbritega kursis ja vaadake, kas õnn soosib teid seekord.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised