Uudised

April 13, 2024

Powerballi jackpot tõuseb 935 miljoni dollarini: teie järgmine rikkus

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher
  • Võtme kaasavõtmiseks üks: Powerballi jackpot on hüppeliselt tõusnud 935 miljoni dollarini pärast seda, kui eelmisel loosimisel ei müüdud ühtegi võidupiletit.
  • Võtme kaasavõtt kaks: Laupäevane loosimine pakub õnnelikule võitjale 449,7 miljoni dollari suurust rahalist väärtust.
  • Võtme äravõtt kolm: Powerballi viimane jackpoti võitja oli 1. jaanuaril, märkides 36 järjestikust viiki ilma jackpoti tabamiseta.

Kas hiljutine 1,13 miljardi dollari suurune Mega Millionsi jackpot libises teie sõrmede vahelt läbi? Noh, pühkige see pettumus tolm maha, sest Powerball on siin, et teie varandus ümber pöörata, ja selle laupäeva õhtul on jagatav 935 miljonit dollarit jackpot. See on õige, inimesed, rikkuse jumalad annavad teile uue võimaluse, et saada rõvedalt rikkaks!

Powerballi jackpot tõuseb 935 miljoni dollarini: teie järgmine rikkus

Eelmise kolmapäevase loosimise käigus jäid lotomängijad istuma, kuid paraku ei vastanud ükski pilet numbrite võidule: 37, 46, 57, 60, 66 ja ahvatlevale boonusnumbrile 8. Mida see teie jaoks tähendab? Lihtsamalt öeldes on selle laupäeva jackpot kasvanud 935 miljoni dollarini, kusjuures sularahaoptsioon on 449,7 miljonit dollarit neile, kes eelistavad oma rikkusi ühes tohutus hunnikus.

Nüüd, enne kui kiirustate oma kuldset piletit ostma, räägime strateegiast ja koefitsientidest. Powerballi jackpot võideti viimati selle aasta esimesel päeval ja sellest ajast alates on 36 järjestikust loosimist ilma jackpoti võitjata. Kuigi esmaspäevaõhtune loosimine jackpoti võitjat ei toonud, lõid kaks õnnelikku hinge Floridast ja New Yorgist valgete pallidega, pannes kumbki tasku miljon dollarit. Mitte liiga räbal, eks?

Siin läheb see huvitavaks. Eelseisev kolmapäevaõhtune loosimine pakub võitjatele valiku kohese 416,1 miljoni dollari suuruse kindlasummalise makse või annuiteedivõimaluse vahel. See annuiteet algab suurema algmaksega ja suureneb igal aastal 5%, ümardades hinnanguliselt 865 miljoni dollarini. Rääkige rahalisest kasvust!

Kuid ärgem unustagem elevanti toas: koefitsiente. Võimalus võita Powerballi jackpot on hirmutav 1:292,2 miljonit. Enne kui lasete sellel numbril oma tuju nõrgestada, pidage meeles, et keegi peab kuskil võitma ja kes ütleb, et see ei saa olla sina?

Kell tiksub ja järgmine loosimine toimub sel laupäeval veidi enne kella 23.00 ET. Kas kavatsete saada järgmiseks Powerballi miljonäriks? Pidage meeles, et selle võitmiseks peate selles osalema.

Seniks aga tegeleme väikese unistamisega. Mida teeksite, kui oleksite 935 miljoni dollari suuruse jackpoti õnnelik võitja? Jagage allolevates kommentaarides oma metsikumaid unistusi – paneme vestluse (ja unenägude) veerema!

(Esmakordselt teatas: ABC News, kuupäev pole täpsustatud)

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised