Uudised

April 2, 2024

Powerballi jackpot tõuseb 1 miljardi dollarini: mida peate teadma

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
  • Võti Takeaway One: Powerballi jackpot saavutab tohutult 1 miljard dollarit, mis tähistab seda mängu ajaloos suuruselt viiendana.
  • Key Takeaway Two: Suure jackpoti võidunumbrid avalikustatakse esmaspäeval veidi pärast kella 23.00 ET.
  • Key Takeaway Kolm: Ühekordse väljamakse võitja võib pärast maksude tasumist koju viia 483,8 miljonit dollarit, valides sularahamakse.

Ootusärevus on tõusnud, kuna Powerballi esmaspäevase loosimise jackpot on kerkinud silmi veetva 1 miljardi dollarini. See vapustav summa asetab auhinna Powerballi kõigi aegade viie parima jackpoti hulka, õhutades kogu riigis unistusi kujuteldamatust rikkusest.

Powerballi jackpot tõuseb 1 miljardi dollarini: mida peate teadma

Numbrite valimise rituaali esmaspäeval vahetult pärast kella 23.00 ET jälgivad miljonid, kes hoiavad hinge kinni, et nende elu üleöö võib muutuda. Lubame tulemused siin, ajakirjandusest väljas, edastada niipea, kui need on saadaval.

Õnnelikule või üksikisikutele, kellel õnnestub koefitsiente ületada, on kindlasummalise makse võtmise otsus tulus. 483,8 miljoni dollari suurune summa pärast maksude mahaarvamist on elu muutev summa igas mõõdus.

Kuidas mängida oma lööki miljardiga

Kas olete huvitatud mütsi rõngasse viskamisest? Siit saate teada, kuidas saate tegevuses osaleda. 2-dollarise Powerballi pileti ostmiseks peate külastama kohalikke kohti, nagu esmatarbekauplused, bensiinijaamad või toidupoed. Teatud osariikides võimaldab digiajastu veebist oste teha, lihtsustades protsessi veelgi.

Õnnenumbrite valimiseks tuleb valida viis valget palli (vahemikus 1 kuni 69) ja üks Powerball (vahemikus 1 kuni 26). Neile, kes soovivad oma võimalusi suurendada, on võimalus "Power Play" saada täiendavalt 1 dollar, mis korrutab kõigi mitte-jackpoti auhindade võidud 2X, 3X, 4X, 5X või isegi 10X.

Ja neile, kes eelistavad oma saatuse juhuse hooleks jätta, võimaldab valik "Kiire valimine" kassapidajal esitada arvutiga genereeritud numbreid, ei mingit segadust ega sebimist.

Jackpoti unistused ja kust osta

Iga esmaspäeva, kolmapäeva ja laupäeva õhtul toimuvate loosimiste puhul kasvab jackpot ainult siis, kui võitjat pole, lisades iga kord auhinnale miljoneid. Piletid on laialdaselt saadaval bensiinijaamades, esmatarbekaupade kauplustes, toidupoodides ja isegi mõnes lennujaama terminalis.

Digihuvilised saavad toetuda Jackpocketile, USA TODAY võrgu ametlikule digitaalsele loterii kullerile, mis on saadaval mitmes USA osariigis ja territooriumil. See rakendus lihtsustab loteriikogemust, võimaldades mängijatel mugavalt oma telefonist või arvutist valida mängu, numbreid ja isegi võite koguda.

Pidage meeles, et Jackpocket on värav sellesse unistuste maailma, ametlik partner, mis toob loterii tänapäeva. (Esmakordselt teatas: USA TODAY Network)

Võidunumbrite poole pealt seistes jääb alles miljardi dollari küsimus: kes saab miljardäride klubi uusimaks liikmeks? Kell tiksub, rahvas ootab ja ainult aeg näitab.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Tuleviku avalikustamine: globaalne loteriiturg tõuseb 2031. aastaks 430,4 miljardi dollarini
2024-05-15

Tuleviku avalikustamine: globaalne loteriiturg tõuseb 2031. aastaks 430,4 miljardi dollarini

Uudised