Uudised

April 11, 2024

Powerballi 10. aprilli võidunumbrid: kas keegi võitis 31 miljoni dollari suuruse jackpoti?

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Peamised pakkumised:

  • Powerballi jackpot on tõusnud 31 miljoni dollarini, kuna viimasel loosimisel võitjaid ei selgunud.
  • Kolmapäeva, 10. aprilli loosimise võidunumbrid uuendatakse pärast kell 23.00 ET loosimist.
  • Ühekordse väljamakse võitja pärast makse võib taskusse panna 14,5 miljonit dollarit.
  • Viimane märkimisväärne Powerballi võit saadi 6. aprillil 1,326 miljardi dollari väärtuses piletiga, mida müüdi Portlandis, Oregonis.

Ootused on suured, kuna Powerballi jackpot on tõusnud ilmatu 31 miljoni dollarini pärast jackpoti võitjata viigiseeriat. Viimane võimalus loteriihuvilistel oma õnne proovile panna tuleb kolmapäeval, loosimine toimub orienteeruvalt kell 23.00 ET. Kui rahvas hinge kinni hoiab, esitatakse võidunumbrid kohe, kui need selguvad, allpool.

Powerballi 10. aprilli võidunumbrid: kas keegi võitis 31 miljoni dollari suuruse jackpoti?

Juhul, kui jackpoti võitja valib sel kolmapäeval kindlasummalise makseviisi, on tal loteriiametnike sõnul võimalik pärast vajalike maksude mahaarvamist saada korralik summa 14,5 miljonit dollarit. See loosimine toimub pärast 6. aprillil võidetud monumentaalset võitu, kus Oregoni osariigis Portlandis võidetud õnnelik pilet võitis Powerballi ajaloo suuruselt neljanda jackpoti, mis ulatus silmi veetva 1,326 miljardi dollarini.

Kuidas mängida

Neile, kes unistavad jackpotist, on Powerballi pileti ostmine esimene samm potentsiaalselt elu muutva rikkuse poole. Tavapärane Powerballi pilet, mis on saadaval kohalikes esmatarbekauplustes, bensiinijaamades ja toidupoodides, maksab 2 dollarit. Osalejad valivad kokku kuus numbrit: viis valget palli vahemikus 1 kuni 69 ja üks punane Powerball vahemikus 1 kuni 26. Neile, kes soovivad oma võiduväljavaateid suurendada, on 1 dollari eest saadaval täiendav Power Play funktsioon, mis on võimeline korrutama. mitte-jackpoti auhindu kuni 10 korda.

Joonistamise protsess

Powerballi joonistused toimuvad kolm korda nädalas ja toimuvad igal esmaspäeval, kolmapäeval ja laupäeva õhtul. Jackpoti võitja puudumisel suureneb auhinnapank märkimisväärselt, mis suurendab põnevust järgmiseks loosimiseks. Mugavuse huvides saab valitud osariikides pileteid osta ka Internetist USA TODAY Networki ametliku digitaalse loterii kulleri Jackpocketi kaudu.

Hoiatussõna

Osalejate jaoks on oluline mängida vastutustundlikult, pidades silmas koefitsiente ja tagades, et loteriimäng jääb pigem meelelahutuseks kui finantsstrateegiaks. Kuna Powerballi jackpot ulatub 31 miljoni dollarini, on elevus tuntav, kuid vastutustundliku mängimise tähtsust ei saa ülehinnata.

Kolmapäevaõhtuse loosimise ootusärevuse ajal ootavad üleriigilised loteriihuvilised innukalt, kas keegi võtab endale 31 miljoni dollari suuruse jackpoti või kas auhind kasvab jätkuvalt. Olge võidunumbritega kursis ja vaadake, kas õnn soosib seekord õnnelikku piletiomanikku.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised