Uudised

May 2, 2024

Powerballi 1. mai võidunumbrid: jackpot tõuseb 203 miljoni dollarini ilma võitjateta

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Pärast seda, kui kolmapäeval, 1. mail toimunud viimane Powerballi loosimine jättis mängijad üle kogu riigi ootusärevusse, on jackpot tõusnud muljetavaldava 203 miljoni dollarini. Kuna ükski pilet ei vasta kõigile võidunumbritele, on tulevase laupäevase loosimise panused suuremad kui kunagi varem.

Powerballi 1. mai võidunumbrid: jackpot tõuseb 203 miljoni dollarini ilma võitjateta

Õnnelikule võitjale, kes võib sel laupäeval jackpoti võita, tähendaks rahalise väärtuse valimine loterii hinnangul kopsaka summaga üle 92,7 miljoni dollari lahkumist.

Kolmapäeval vahetult pärast kella 23.00 ET toimunud loosimine jättis paljud lootsid oma pileteid võidunumbrite osas kontrollima. 1. mai Powerballi loosimise käigus ilmnes järgmine.

  • Key Takeaway One: Powerballi jackpot on tõusnud hinnanguliselt 203 miljoni dollarini, kuna viimasel loosimisel võitjaid ei selgunud.
  • Võtmetekstid kaks: Võidunumbrid olid 1, 11, 19, 21 ja 68, punase Powerballiga 15 ja Power Play 2x.
  • Kolmas võtmesõna: Vaatamata suurtele lootustele ei kuulunud kolmapäevasele loosimisele Match 5 + Power Play 2 miljoni dollari võitjaid ega Match 5 1 miljoni dollari võitjaid.

Võidunumbrid ja kuidas mängida

Loosi võidukombinatsioon oli 1, 11, 19, 21 ja 68, kusjuures punane Powerballi number oli 15 ja kordaja ehk Power Play 2X. Sellel loosimisel ei võitnud ühtegi suurt jackpoti ega ka teise astme auhindu, mis hõlmavad kategooriaid Match 5 + Power Play 2 miljonit dollarit ja Match 5 1 miljonit dollarit.

Neile, kes soovivad Powerballis õnne proovida, on piletid hinnaga 2 dollarit. Mängijad valivad viis valget palli vahemikus 1 kuni 69 ja ühe punase Powerballi vahemikus 1 kuni 26. Power Play lisamine piletile täiendava 1 dollari eest võib märkimisväärselt suurendada mitte-jackpoti auhindu, korrutades need 2X, 3X, 4X, 5X, või isegi 10X.

Loosimise ajad on esmaspäeva, kolmapäeva ja laupäeva õhtul. Kui jackpoti võitjat välja ei kuulutata, suureneb auhinnaraha, lisades pangale miljoneid.

Pileteid saab osta esmatarbekauplustes, bensiinijaamades ja toidupoodides. Valitud osariikides saab pileteid osta ka Internetist USA TODAY Networki ametliku digitaalse loterii kulleri Jackpocketi kaudu.

Jackpocket ja kuidas seda kasutada

Jackpocket on digitaalne värav loteriipiletite ostmiseks mugavalt kodust või liikvel olles. See on saadaval sellistes osariikides nagu Arizona, Arkansas ja paljud teised. Rakendus hõlbustab mängude ja numbrite valimist, tellimuste esitamist ja isegi võitude kogumist, seda kõike läbi nutitelefoni või arvuti.

Kuna viimasel loosimisel võitjaid pole, kasvab Powerballi jackpot jätkuvalt, lubades lootusrikastele mängijatele üle kogu riigi võimaluse saada elu muutev rikkus. Pidage meeles, et loterii mängimine peaks olema lõbus ja seda tuleks teha vastutustundlikult. Edu kõigile järgmises loosimises osalejatele!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised