Uudised

November 6, 2023

Pocket Gamer ühendab Londoni 2024: 10 aastat mängutööstuse võrgustikke ja edu

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Pocket Gamer Connects on konverents, mille eesmärk on tuua mängutööstus kokku õppimiseks, võrgustike loomiseks ja uute äripartnerluste loomiseks. 2024. aastal tähistab konverents oma 10. juubelit, mis algab 22.-23. jaanuaril Pocket Gamer Connects London 2024-ga.

Pocket Gamer ühendab Londoni 2024: 10 aastat mängutööstuse võrgustikke ja edu

Mõtiskledes viimase 10 aasta üle

Konverentsi viimase 10 aasta tagasivaate raames on osalejad jaganud oma parimaid lugusid näitusepõrandast ja sellest, kuidas konverents on neid nende äris ja karjääris aidanud. Quicksave'i tegevjuht Elina Arponen ja Popcore'i ASO vanemjuht Marina Roglic on jaganud oma lemmikmeenutusi PGC-st.

Ühenduste ja tehingute loomine

Quicksave'i tegevjuht ja kaasasutaja Elina Arponen tunnustab PGC Londonit sidemete loomise eest inimestega, kes lõpuks omandasid tema esimese ettevõtte. Ta meenutab kohtumist PGC Londoni omandava meeskonnaga ja oma kaasasutajatega üldiste strateegiate arutamist. Arponen on olnud ka mitmel korral esineja PGC üritustel.

Karjääride ja profiilide loomine

Marina Roglic, Popcore'i ASO vanemjuht, on kasutanud PGC-d oma karjääri ja tööstuse profiili loomiseks. Ta võttis oma missiooniks esineda PGC Helsingis, et tõestada end mobiiliturunduse valdkonna eksperdi ja esinejana. Roglic väärtustab kokkupuudet valdkonna professionaalidega ning konverentsi käigus jagatud arusaamade ja teadmiste rikkust.

Liituge kogemusega

Olenemata sellest, kas olete huvitatud tööstuse suundumuste tundmaõppimisest, arengualaste teadmiste saamisest, kaaslastega võrgustike loomisest või uute partnerlussuhete sõlmimisest, pakub PGC London igaühele midagi. Broneerige piletid kohe 22.-23.01.2024 toimuvale üritusele.

Piletite ostmiseks klõpsake siin

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Tuleviku avalikustamine: globaalne loteriiturg tõuseb 2031. aastaks 430,4 miljardi dollarini
2024-05-15

Tuleviku avalikustamine: globaalne loteriiturg tõuseb 2031. aastaks 430,4 miljardi dollarini

Uudised