Uudised

August 4, 2023

Paysafe'i uuring väidab, et Interneti-pangandus võib iloteriid edendada

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Juhtiv internetipangaettevõte Paysafe on paljastanud, et kaasaegsed loteriimängijad on minemas tavapärastelt makseviisidelt digitaalsetele maksetele. See uuring viidi läbi üleeuroopalise loteriitööstuse ja vastavate tarbijakäitumise trendide kohta.

Paysafe'i uuring väidab, et Interneti-pangandus võib iloteriid edendada

Ettevõte ütleb, et e-kaubanduses on turule tulemas uued makseviisid ja iLottery sektor pole erand. Nõudluse rahuldamiseks peavad loteriikorraldajad pakkuma alternatiivseid maksevõimalusi, näiteks:

  • Krüptovaluutad nagu Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, USDT jne.
  • Digitaalsed rahakotid nagu PayPal, Skrill ja Neteller
  • Mobiilsed rahakotid, nagu Apple Pay, Google Pay ja Samsung Pay

Paysafe'i andmetel on maksevõimalused mida tänapäeva mängijad kasutavad, muutuvad kiiresti. Aruandes väidetakse siiski, et krediit-/deebetkaardid, nagu Visa ja Mastercard, on endiselt peamised veebimaksete vormid mängijatele, kes soovivad mängida online-loteriid.

Paysafe on soovitanud reguleeritud loteriikorraldajad uute makseviisidega kaasnevate võimaluste ärakasutamiseks, pakkudes katkematut ja pingutuseta internetipanga kogemust. Erinevate makseviiside pakkumine on suurepärane viis operaatoritele oma klientide ulatuse suurendamiseks. Kasvav eurooplaste elanikkond, kellel ei ole pangakontot/alapangad, võib veebipõhistest sularahalahendustest märkimisväärselt kasu saada.

Vastavalt a Maailmapanga 2021. aasta uuring3,6% ELi elanikkonnast on rahaliselt tõrjutud. Kuigi see on paranemine võrreldes 2017. aasta 8,2%ga, tähendab see vähemalt 13 miljonit pangakontota elanikku.

Ootuspäraselt võivad need, kes eelistavad Internetis sularaha, leida turvalisuse eelised ahvatlevad. Paysafe, mis omab Paysafecard, juhtis tähelepanu sellele, et praeguses lokkavas küberrünnakukeskkonnas kurdavad inimesed jätkuvalt oma identiteedi varastamise üle krediitkaardid ja tühjaks tehtud pangakontod. See muudab e-rahakotid ja muud veebipõhised makseviisid atraktiivsemaks.

Paysafe lisas:

"Samuti on oluline meeles pidada, et mõnede jaoks on endiselt häbimärgistatud online-loterii ja kiirvõiduga mängude mängimine, kuid sularahaga mängimine tagab anonüümsuse, mida nad otsivad, kuna veebipõhiseid sularahamakseid pangaväljavõttel ei kuvata. , võimaldab see paremini kontrollida oma kulutusi veebis, eriti mis puudutab loterii loosimist ja mänge. Samuti väärib märkimist, et paljud mängijad ostavad endiselt jaemüügikohtades pileteid sularahaga, mistõttu on oluline, et operaatorid ületaksid lõhe oma iLottery pakkumisega. ja lubage neil mängijatel osta pileteid veebist ka sularahaga."

Dokumendi lõpus on hinnang, milles tuuakse välja viis kriitilist eelist, mida Euroopa loteriikorraldajad peavad veebimaksete teenuste kasutuselevõtul arvesse võtma:

  • Ettevõtted saavad laiendada oma haaret, et kaasata sularahamängijaid.
  • Meelitage jaekliente nende veebiplatvormile ja pakkuge eksklusiivset loterii mängud ja tooted.
  • Pakkuge klientidele kiireid, lihtsaid ja turvalisi makseid.
  • Vähendage tagasimaksete riski ja kaitske olemasolevaid makseviise kannibaliseerimise eest.
About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Tuleviku avalikustamine: globaalne loteriiturg tõuseb 2031. aastaks 430,4 miljardi dollarini
2024-05-15

Tuleviku avalikustamine: globaalne loteriiturg tõuseb 2031. aastaks 430,4 miljardi dollarini

Uudised