Uudised

October 2, 2023

Pärast viimast Powerballi loosimist jagatakse välja 1,04 miljardi dollari suurune auhind

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Pärast 30. septembril 2023 toimunud loosimist ületas Powerballi jackpot lõualuu 1 miljardi dollari piiri. See juhtus pärast seda, kui jackpot jäi välja võtmata ja jõudis 1,04 miljardi dollarini ning järgmise esmaspäevaõhtuse loosimise rahaline väärtus oli 478,2 miljonit dollarit.

Pärast viimast Powerballi loosimist jagatakse välja 1,04 miljardi dollari suurune auhind

Laupäevasel Powerballi loosimisel ei olnud ühelgi piletil kõik kuus numbrit. Võidunumbrid olid 19, 30, 37, 44, 46 (valged pallid) ja 22 (punane Powerball). Samuti oli Power Play kordaja 2X.

Kuid loosimine andis rõõmuhetke enam kui 2,5 miljoni pileti eest Ühendriigid. Sellest hämmastavast arvust viis piletit vastasid kõigile viiele valgele pallile ja võitsid igaüks miljon dollarit.

Kahel teisel Indianas ja Põhja-Carolinas müüdud piletil oli sama valge palli kombinatsioon ja need teenisid Power Play funktsiooniga 2 miljonit dollarit, mis maksab 1 lisa dollari mängu kohta. Teised olulised võidud hõlmasid 55 piletit, millest igaüks võitis 50 000 dollarit, ja üheksa piletit, millest igaüks võitis 100 000 dollarit.

Powerballi peaauhind võideti viimati 19. juulil, kui Californias võidetud piletil oli kõigil viiel valgel ja punasel pallil samad numbrid 1,08 miljardi dollari suurune jackpot. Sellest ajast peale pole keegi 32 järjestikuse loosimise jackpoti võitnud.

See auhind on suuruselt teine ​​jackpot loterii mäng sel aastal ja suuruselt neljas kogu lotomängu ajaloos. Edwin Castro, endine riigikooli õpilane Californiast, Ameerika Ühendriikidest, on selle rekordi käes kõrgeim Powerballi võit pärast 2 miljardi dollari võitu eelmise aasta lõpus.

Kui õnnelik Powerballi mängija võidab esmaspäeval jackpoti, on tal kaks võimalust:

  • Võtke annuiteeritud maksetena auhind, mille väärtus on hinnanguliselt 1,04 miljonit dollarit
  • Võtke ühekordne summa hinnanguliselt 478,2 miljonit dollarit

Esimesel juhul loterii korraldaja ütleb, et mängija saab kohe makse ja seejärel 29 aastamakset, mis kasvavad 5% võrra. Kahe variandi hinnangud ei sisalda makse.

Powerballi pilet maksab 2 dollarit ja on saadaval 45 osariigis, Columbia ringkonnas, Puerto Ricos ja USA Neitsisaartel. Loosimised on televisioonis otseülekandes Florida Lottery loosistuudiost Tallahassee linnas esmaspäeval, kolmapäeval ja laupäeval kell 10:59 EST. Mängijad saavad loterii loosimist voogesitada ka veebisaidil Powerball.com.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised