Uudised

February 13, 2024

Mount Gileadi elanik võitis 229 471 dollari suuruse jackpoti Cash 5 loteriimängus

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Gileadi mäe elanik Thiphavone Soulasinh võitis hiljuti $1 Cash 5 loteriimänguga 229 471 dollari suuruse jackpoti. Ta ostis oma võidupileti Troy's Albemarle Roadilt aadressilt Troy Community Mart 2. Kõigi viie Cash 5 numbri kokkulangemise tõenäosus on 1:962 598.

Mount Gileadi elanik võitis 229 471 dollari suuruse jackpoti Cash 5 loteriimängus

Soulasinh külastas esmaspäeval loterii peakorterit, et oma auhinda kätte saada. Pärast nõutud osariigi ja föderaalse maksu kinnipidamise mahaarvamist sai ta kokku 164 072 dollarit.

Cash 5 on üks kuuest Põhja-Carolinas saadaolevast loteriimängust. Mängijad saavad osta oma piletid jaemüügikohtadest või Online Play kaudu, kasutades loterii veebisaiti või NC Lottery ametlikku mobiilirakendust. Praegune Cash 5 jackpot on 212 000 dollarit.

Lisaks sellele, et Põhja-Carolina loterii pakub mängijatele võimalusi suurte võitmiseks, annab see ka kogukonnale oma panuse. Montgomery maakond, kus Soulasinh elab, on saanud loterii vahenditest koolide ehitusprojektide toetamiseks toetusi kokku 2,6 miljoni dollari ulatuses. Kui soovite lisateavet selle kohta, kuidas loteriist on kasu Montgomery maakonnale ja teistele piirkondadele, külastage ametlikku loterii veebisaiti aadressil www.nclottery.com ja navigeerige jaotisse Mõju.

Kui sul veab, siis miks mitte proovida kätt mängus Cash 5 ja vaadata, kas sinust võib saada järgmine jackpoti võitja?

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Tuleviku avalikustamine: globaalne loteriiturg tõuseb 2031. aastaks 430,4 miljardi dollarini
2024-05-15

Tuleviku avalikustamine: globaalne loteriiturg tõuseb 2031. aastaks 430,4 miljardi dollarini

Uudised