Uudised

February 12, 2024

Mängi Powerballi ja võida 270 miljoni dollari suurune jackpot 12. veebruaril

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Powerballi jackpot: 270 miljonit dollarit 12. veebruari loterii loosimiseks

Esmaspäeval, 12. veebruaril toimuva loterii Powerballi jackpot on muljetavaldav 270 miljonit dollarit. Pärast seda, kui eelmisel loosimisel polnud peaauhinna võitjat, on jackpot jätkuvalt kasvanud. Jackpoti rahaline väärtus on hinnanguliselt 130,4 miljonit dollarit.

Mängi Powerballi ja võida 270 miljoni dollari suurune jackpot 12. veebruaril

Kuidas Powerballi mängida

Powerballi mängimiseks peate valima valgete pallide jaoks viis numbrit vahemikus 1 kuni 69 ja punase Powerballi jaoks ühe numbri vahemikus 1 kuni 26. Saate valida oma numbrid käsitsi või lasta loteriiterminalil need teie eest juhuslikult valida. Võitmiseks on üheksa võimalust ja jackpoti saavutamise tõenäosus on ligikaudu 1:292 miljonit.

Järgmine joonis

Järgmine Powerballi loosimine toimub esmaspäeval, 12. veebruaril kell 22:59 ET. Delaware'is saab pileteid osta kuni kella 21:45 ET loosimise päeval, samas kui New Jerseys ja Pennsylvanias saab pileteid osta kuni kella 21:59.

Powerballi joonised

Powerballi loosimised toimuvad kolm korda nädalas, igal esmaspäeval, kolmapäeval ja laupäeval kell 22:59 ET.

Powerballi piletid

Powerballi pileteid saab osta Internetist Pennsylvanias aadressil www.pailottery.com/games/draw-games/ ja New Jerseys aadressil njlotto.com. Powerballi pileti hind on 2 dollarit.

Võiduvõimalused

Powerballi peaauhinna võitmise tõenäosus on 1:292 201 338. Üldine võidukoefitsient 2-dollarise mängu põhjal on 1:24,87. Koefitsient madalaima auhinna saamiseks, milleks on 4 dollarit ühe punase Powerballi eest, on 1:38,32.

Ära viima

Kui tunnete õnne, ärge jätke kasutamata võimalust Powerballi mängida ja potentsiaalselt võita $270 miljoni suurune jackpot. Ärge unustage osta piletid enne tähtaega ja valige oma numbrid targalt. Edu!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised