Loteriinumbrite valimine horoskoobi järgi

Uudised

2022-05-03

Sodiaagimärke saab kasutada inimese isiksuse valgustamiseks ja tuleviku ennustamiseks. Tähemärke saab aga kasutada ka õnnelike loosinumbrite valimiseks. Õnnenumbrid võivad tulla mängija sodiaagimärgi aegade ja päevade kombineerimisest. Tähemärgid võivad ka loosijatele suunata, millal loterii mängida. Seejärel saavad panustajad uurida pakutud võimalusi loto edetabeliplatvormid et määrata, millist loterii mängida.

Loteriinumbrite valimine horoskoobi järgi

Tähtkuju

Seal on 12 sodiaagimärki, millest igaühel on oma õnnenumbrite komplekt. Tähemärgid põhinevad inimese sündimise kuupäeval ja kuul.

Jäär

Jäär on mõeldud inimestele, kes on sündinud 21. märtsist 20. aprillini. Jäär on ambitsioonikad, sihikindlad ja kannatamatud. Neil on ka tugev juhivõime. Jäärast mängijad peaksid kaaluma mängimist vahemikus 1.–9. jaanuar, kuigi neil võib õnne ka muul ajal.

Sõnn

21. aprillist 20. maini sündinud isikud kuuluvad Sõnni tähe hulka. Täht näitab, et Sõnnid eelistavad kõike külluses, kuna kogunemine on see, mis neid juhib. Neil on intuitsioon, mis võib neid edule juhtida. Astroloogide hinnangul on Sõnni inimeste jaoks kõige õnnelikumad päevad loterii mängimiseks 2. ja 6. juuni.

Kaksikud

Ajavahemikus 21. maist kuni 20. juunini sündinud lööjad kuuluvad Kaksikute sodiaagimärki. Nad kipuvad olema seiklushimulised ja neil on äärmuslikud huvid. Loteriid mängides on neil tavaliselt lõbus, kuna see täidab nende intensiivseid huvisid. 2. ja 5. mai on Kaksikute inimeste õnnelikumad päevad.

Vähk

Vähihaiged sünnivad 21. juunist 22. juulini. Nad kipuvad olema tundlikud ja hoolivad. Nad on tuntud ka selle poolest, et võtavad minimaalseid võimalusi, kuid armastavad riskimise põnevust. Nende õnnelikumad päevad on 2., 4. ja 24. aprill.

Leo

Lõvi inimesed on sündinud ajavahemikus 22. juulist 22. augustini. Nad kipuvad tundma end väga tähtsana ja veenavad alati teisi oma ülevuses. Samuti kipub neil enamasti järgnema õnn, mis annab neile suurepärased võimalused loteriid võita. Lõvi isenditele on kõige õnnelikumad päevad 1. ja 5. mai.

Neitsi

Neitsid sünnivad 23. augustist 23. septembrini. Neitsid kipuvad olema üsna organiseeritud ja tõhusad. Tõenäoliselt teevad nad ka kõige rohkem analüüsi, sealhulgas valivad oma õnnelikud loteriinumbrid. Sündikaatide moodustamine on Neitsi inimestele suurepärane idee. Nende õnnelikumad päevad on 5. ja 6. juuni.

Kaalud

23. septembrist 22. oktoobrini sündinud inimesed kuuluvad Kaalude tähemärki. Nad kipuvad olema kõige sotsiaalsemad inimesed ja neil on enamiku inimestega mugav suhelda. Samuti kipuvad nad olema uskumatult diplomaatilised. Nende omadused võimaldavad neil lotosündikaatides hästi hakkama saada. Nende õnnelikumad päevad on 6. ja 7. juuli.

Skorpion

Skorpioni sodiaagimärk on mõeldud inimestele, kes on sündinud ajavahemikus 23. oktoober kuni 22. november. Nad kipuvad palju omaette hoidma, kuid loomulikult tõmbavad inimesed alati nende poole. Tavaliselt kulub nende mõistmiseks aega, kuid nad on teadaolevalt väga lojaalsed. Nende õnnelikumad päevad on 8. ja 9. august.

Ambur

Amburi tähemärk on mõeldud inimestele, kes on sündinud ajavahemikus 22. november kuni 21. detsember. Nad kipuvad olema väga helded ja suudavad palju vastu pidada. See paneb nad mängima loteriisid regulaarselt, sõltumata tulemustest, mis suurendab nende võiduvõimalusi. Nende õnnelikumad päevad on 3. ja 9. september.

Kaljukits

Kaljukitse tähemärk on mõeldud inimestele, kes on sündinud 22. detsembrist 20. jaanuarini. Tavaliselt on nad ambitsioonikad ja kalduvad järgima häid põhjendusi. Nende parimad päevad on 8. ja 10. oktoober.

Veevalaja

Veevalaja inimesed on sündinud ajavahemikus 21. jaanuar kuni 19. veebruar. Tavaliselt on nad isemajandavad ja introvertsed ning kipuvad kogema kõige rohkem üllatusi, millest üks võib olla ka loterii jackpot. Nende kõige õnnelikumad päevad kuus on 8. ja 11. päev.

Kalad

Kalad on sündinud ajavahemikus 20. veebruar kuni 20. märts. Nad kipuvad olema intuitiivsed, mis sunnib neid uute asjade avastamiseks kõige rohkem uurima. Nende õnnelikumad päevad on 7. juuli ja 12. detsember.

Viimased uudised

Loteriide ajalugu
2022-12-06

Loteriide ajalugu

Uudised