Loterii võitmine rohkem kui üks kord

Uudised

2022-02-22

Enamik inimesi tunneb end õnnelikuna, kui võidab korra elus loterii jackpoti.

Loterii võitmine rohkem kui üks kord

Kuid üks väga õnnelik Kanada paar on kulda kleepinud mitte üks, mitte kaks, vaid KOLM korda.

Barbara ja Douglas Fink Kanadast Albertast on saanud Lady Lucki armulikkuse osaliseks 1989. aastal, kui Douglas jagas sündikaadis 4 sõbraga 128 000 dollarit võitu, 2010. aastal 100 000 dollarit ja seejärel oli nende suurim võit veebruaris 8,1 miljonit dollarit. 2017. Oli veel üks samade numbritega võitnud jackpot, mis tähendab, et Fink jagas algse 16 miljoni dollari suuruse jackpoti teise mängijaga. Võidunumbrid, mis neile rikkusi tõid, olid 9, 21, 25, 26, 31 ja 41.

Finkid on öelnud, et pärast edu lõpetavad nad loterii mängimise ja lähevad saarele puhkama, ostavad uue maja ning jagavad oma võitu laste ja lastelastega.

Vähe on räägitud sellest, kuidas finkidel on õnnestunud kolm korda loterii võita see hämmastav saavutus, nii et me ei tea, kas neil oli mingeid konkreetseid näpunäiteid või nippe, mis neid aitasid.

Kuidas leedil õnne saada

Siiski on mõned üldtunnustatud juhised selle kohta, kuidas edu tagamiseks loterii mängida. Mõned neist on:

Vältige kiirvalimist Enamik loteriivõitjaid soovitab teil vältida lihtsat ja kiiret valikut – arvuti valib oma numbrid. Pigem valige oma numbrid hoolikalt ja veenduge, et teil oleks kaardil korralik jaotus. See on seotud ka kahe teise juhisega: 1. järjepidevus ja 2. uurimustöö.

Uurimine Valides, millist loterii mängida ja milliseid numbreid valida, on õige uurimistöö parim viis edu tagamiseks. Mõnel loteriil on võidu saamiseks paremad koefitsiendid, lähtudes sellest, kui palju numbreid peate teatud numbrite hulgast valima ja kui palju inimesi mängib. Lisaks valitakse teatud numbreid võidunumbriteks sagedamini kui teisi. Seega, kui kulutate selle uurimistöö tegemiseks aega, võite panna aluse korralikule võidule.

Järjepidevus Mängige sageli samu numbreid. Paljud mängijad mängivad igal nädalal või iga viigi korral erinevate numbritega. See takistab teil edu saavutamast. Pigem olge kannatlik ja kasutage igas loosimises samu numbreid. Kui olete oma valikut ja kombinatsioone korralikult uurinud, hakkavad numbrid mingil hetkel olema võidunumbrid.

Liituge sündikaadiga Nagu Finksi loost näeme, oli Douglas Finksi esimene võit tegelikult siis, kui ta oli moodustanud sõpradega sündikaadi. Kuigi sündikaat näeb, et peate oma võitu teiste liikmetega jagama, siis mida rohkemate inimestega mängite, seda rohkem raha saab kokku panna, et osta rohkem pileteid ja saada rohkem numbrikombinatsioone, aidates sellega kokku puutuda. võit.

Ole kannatlik ja ära anna alla Finksi kolm võitu ei olnud üksteise järel. Nagu mainitud, olid finkide võidud kahekümne kaheksa aasta pikkuse perioodi jooksul, alates 1989. aastast, millele järgnes teine võit 2021. aastal ja lõpuks kolmas ja suur võit 2017. aastal. Kui nad oleksid lõpetanud oma esimese väiksema võidu üle mängimise, oleksid nad pole kunagi näinud seda suurt võitu, mis hiljem tuli. Ärge andke alla, kui te kohe suurt võitu ei näe.

Finkid on tõestuseks, et võite kindlasti võita loterii rohkem kui üks kord. Järjepidevus ja kannatlikkus on võtmetähtsusega tagamaks, et olete üks õnnelikest, kes võib võita mitte ainult ühe, vaid kaks või isegi kolm korda.

Viimased uudised

Loteriide ajalugu
2022-12-06

Loteriide ajalugu

Uudised