Loterii võitja võitleb 270 000 dollari suuruse auhinna kättesaamise nimel

Uudised

2022-08-23

Alžeeria meest tabas pärast 270 000 dollari suuruse võitu segu õnnest ja valust loterii ootamatus Belgias. Tundmatu 28-aastane mees võitis hiiglasliku auhinna vaid 5 dollari väärtuses kraapekaardiga. Tal on aga raskusi auhinna kättesaamisega, kuna ta on Belgias registreerimata isik.

Loterii võitja võitleb 270 000 dollari suuruse auhinna kättesaamise nimel

Tema paberite puudumine tähendab, et ta ei saa avada pangakontot, mis on vajalik 100 000 dollarit ületavate loteriiväljamaksete saamiseks. See on jätnud mehe kahevahel, mõtlema, kas tal praegu veab või ei vea.

Alternatiivsed nõudekanalid

Loosivõitja, kes tahtis meeleheitlikult koguda seda, mida ta peab elumuutvaks summaks, püüdis kasutada sõpra, kellel olid õiged dokumendid, et talle Brüsselis auhind kätte saada. Võimud aga pidasid nimetatud sõbra ja tuttava kinni kahtlustatuna pileti varguses. Hiljem vabastati nad pärast seda, kui võitja tunnistas, et nad üritasid tema heakskiidul.

Võitja on nüüd kasutanud advokaadi Alexander Verstraete teenust, et aidata teda jälitamisel. Verstraete on juba edu saavutanud. Ta on pannud ametivõimud kohustuse mitte välja saata võitjat enne, kui ta on oma varanduse kätte saanud. Advokaat aitab võitjal saada ühendust oma Alžeerias asuva sugulasega, et töödelda õigeid dokumente. AFP aruannete kohaselt ei avaldanud loterii neile makse töötlemiseks vajalikke dokumente.

Huvitav on jälgida, kuidas 2022. aasta aprillisündmus kulgeb, kuid vähemalt Belgia võimude lahkus lasta tal ringi olla on kiiduväärt.

Meeletu õnnejaht

Kui loteriivõit on puhas õnn, siis alžeerlane on seda tõesti taga ajanud. Ta lahkus oma kodust riik aasta alguses ja sõitis paadiga Hispaaniasse. Lühim ristumine kahe rannajoone vahel on 9-tunnine reis, mis võib kesta kuni 15 tundi. Ja see on heal ja seaduslikul alusel.

Seejärel läbis ta jalgsi Hispaania ja Prantsusmaa, enne kui sisenes Belgiasse, kust ostis Zeebrugge sadamast õnneliku pileti. Huvitav on mõelda, mis tal ilmselt rahapuuduses ja väsinuna piletit ostes mõtles. Brügge, piirkonna, kust pilet osteti, kohus hoiab piletit kuni asja lahendamiseni.

Võitja esialgne sihtkoht oli Ühendkuningriik, kuid näib, et õnn veenis teda Belgiasse elama asuma. Ta ütleb, et kasutab auhinnaraha endale Belgias elu loomiseks. Ta otsib naist ja pere loomist. Humoorikas meeleolus, mis näitab tema vastupidavust, rõhutab ta, et soovib naist leida pigem südamega kui rahaga.

Loteriitingimused seisavad taas teel

See juhtum toob taas päevakorda, kuidas tingimused võivad olla komistuskiviks isegi seadusliku võidu korral. Piletit ostes jäid maksenõuded alžeerlasele ilmselt viimaseks meelde. Nüüd peab ta oma sularaha kättesaamiseks läbima uue võitluse.

Kuigi see on meeldiv piin, on mängijatel alati oluline tutvuda võistlustingimustega enne mängima asumist. Võimaluse korral järgige neid tingimusi algusest peale. See säästab suure võidu korral palju valu ja kulusid.

Loodetavasti saab alžeerlane (võimalik, et tulevane belglane) oma auhinna kätte, ilma et ta kulutaks liiga palju järeltegevusele. Ja viia teoks tema hea elu soov.

Viimased uudised

Loteriide ajalugu
2022-12-06

Loteriide ajalugu

Uudised