Uudised

November 21, 2023

Kuidas võita loterii seitse korda

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Vanasõna ütleb: "Välk ei löö kunagi kaks korda samasse kohta." Ometi tõestas Florida elanik Richard Lustig, et see kõnekäänd loteriimaailmas ekslik. Märkimisväärne on see, et Lustig saavutas jackpoti vaid kahe aasta jooksul mitte ühel, vaid seitse korda. Tema koguvõidud ulatusid 1 047 060,50 dollarini, mis muutis tema elu pärast märkimisväärseid rahalisi väljakutseid. Lustigi ainulaadne lähenemine loteriinumbrite valimisele hõlmas süstemaatilist strateegiat, mille ta aja jooksul välja töötas, mitte ei lootnud juhuslikule õnnele. Peagi köitis ta meedia ja teiste lotomängijate tähelepanu, muutes temast lotokuulsuse. Lustig jagas oma teadmisi ja näpunäiteid teistega, uskudes, et teatud strateegiad võivad suurendada võiduvõimalusi. Tema lugu annab tunnistust erakordsetest võimalustest loteriimängude vallas, inspireerides paljusid õnne proovima ja unistama oma varandusest vaid piletiga.

Kuidas võita loterii seitse korda

Mitmekordsete võitjate lood

Raske uskuda, kuid mõned inimesed on uskumatuid koefitsiente trotsinud, võites mitu korda loterii! Üks kuulsamaid on Joan Ginther. Loteriikuninganna nime all tuntud Ginther võitis neli korda, kogudes üle 20 miljoni dollari. Tema esimene võit oli 1993. aastal ja ta jätkas oma õnneseeriat järgmise 17 aasta jooksul.

Siis on tähelepanuväärne lugu Stefan Mandelist, Rumeenia-Austraalia majandusteadlasest, kes valdas loteriide võitmise kunsti. Mandel ei võitnud ainult üks või kaks korda; ta võitis hämmastavalt 14 korda! Tema ainulaadne lähenemine hõlmas matemaatilist valemit ja suurt sündikaati piletite hulgi ostmiseks, suurendades oluliselt tema võimalusi. Tema lugu on põnev segu õnnest, matemaatikast ja puhtast sihikindlusest.

Veel üks inspireeriv lugu pärineb seitsmekordselt lotovõitjalt Richard Lustigilt. Tema võidud ulatusid mõnest tuhandest üle 800 000 dollarini, kokku üle miljoni dollari. Lustig uskus, et tema korduvale edule aitas kaasa tema meetod, mis mängis pidevalt sama numbrikomplekti ja väldib kiireid valikuid. Tema strateegia on huvitanud paljusid loteriihuvilisi kogu maailmas.

Suurbritannias võitsid Derek ja Dawn Ladner ühe nädala jooksul kaks korda! Asjade imelisel käigul said nad aru, et on ostnud kaks sama võidunumbriga piletit, mis kahekordistas oma auhinna.

Need lood, kuigi erakordsed, tuletavad meelde, et näiliselt võimatu võib juhtuda. Kuigi need mitmekordsed võidud on haruldased, sütitavad need kujutlusvõimet ja hoiavad loterii võlu elus. Nende kogemused näitavad, et mõnikord võib välk samasse kohta lüüa mitu korda. Iga võit lisab lotomängude harjumust, julgustades mängijaid suurelt unistama ja uskuma juhuse jõusse.

Mõned sagedased võitjad vannuvad teatud strateegiate järgi. Seitsmekordne võitja Richard Lustig soovitab vältida kiirelt valitavaid numbreid ja jääda järjekindla numbrikomplekti juurde. Teine levinud strateegia on lotofondi moodustamine, et suurendada võiduvõimalusi ilma panka rikkumata. Siiski on oluline vastutustundlikult mängida. Nagu Lustig ütleb: "Ärge kunagi kulutage loterii mängimiseks üüri ega toidupoe raha. Kulutage seda, mida saate endale mugavalt kaotada."

Näpunäiteid 7-kordse loterii võitmiseks

Mõned näpunäited, mis on tema raamatus välja toodud ja mis keskenduvad teie kasuks seadmisele, on järgmised:

🏆 Ära osta loteriipileteid rahaga, mida sul pole. Lustig ütleb, et te ei tohiks kunagi kasutada kogu oma raha või näiteks üüri- või toidupoe raha loteriipiletite ostmiseks.

🏆 Moodustage loterii sündikaat. Sõprade ja perega grupeerimine tähendab, et saate osta suure hulga pileteid ja suurendada oma võiduvõimalusi. See aga tähendab, et peate auhinnaraha jagama, kuid see on auhinnaraha, mida teil ei pruugi olla, kui te poleks sündikaati moodustanud.

🏆 Mängige vähem populaarseid loteriimänge vähemate mängijatega. See tähendab, et teil on vähem konkurente ja teie võiduvõimalused suurenevad. Võite kasutada veebisaiti, nagu lottoranker.com, et aidata teil leida teile õige mäng.

🏆 Ära jälgi rahvahulka. Nagu ülaltoodud näpunäide, on oluline pöörata tähelepanu vähem populaarsetele mängudele, kus on vähem mängijaid. Kui mängus on suur jackpot, mängivad sama mängu tuhanded inimesed, mis vähendab teie võimalusi võita.

🏆 Tehke oma uurimistööd. Uurige kindlasti nii mänge, mida soovite mängida, kui ka numbreid, mida soovite kasutada. Otsige, millised võidunumbrid on ajalooliselt olnud, ja see annab teile ülevaate, kas teie valitud numbrid võivad olla võidunumbrid. See võtab aega, kuid tasub end kindlasti ära ja on üks peamisi edu saavutamise viise.

🏆 Ära vali kiiret valikut. Pigem valige oma numbrid eelnevalt edukate numbrite uurimise põhjal, nagu eespool rõhutatud. Kiire valimine annab teile numbrid, mis põhinevad võitmise mustri või ajaloo puudumisel, ja tõenäoliselt annavad teile järjestikused numbrid, mida Lustig samuti mitte soovitab.

🏆 Pea oma numbritest kinni. Ärge loobuge oma numbritest lihtsalt sellepärast, et te ei võitnud nendega esimesel kasutamisel. Peamine on kannatlikkus. Kui küsite paljudelt edukatelt loteriivõitjatelt, ütlevad nad teile, et neil on kindel valik numbreid, millega nad regulaarselt mängivad. Kui valite igal nädalal erinevad numbrid, vähenevad teie eduvõimalused. Samade numbrite järgimine annab suurema eduvõimaluse, eriti kui olete valinud need uuringute põhjal, kuna need numbrid peavad lõpuks olema võidunumbrid!

Kui olete tavaline loteriimängija, siis miks mitte proovida kasutada Lustigi soovitusi ja vaadata, kas teie võite olla järgmine mitmekordne loterii võitja?

Järeldus

Lõppkokkuvõttes on loterii mängimine põnevust ja lootust, mis võiks olla. Kuigi strateegiad ja näpunäited võivad mängu huvitavamaks muuta, ei garanteeri need võitu. Kõige tähtsam on nautida mängu vastutustundlikult. Pidage meeles, et see pole ainult võitmine; jutt on põnevusest ja rõõmust, mis mängimisega kaasneb. Niisiis, miks mitte proovida oma õnne? Kunagi ei tea – järgmine suur võitja võid olla sina!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised