Kuidas mängida Powerballi; juhend algajatele

Uudised

2022-02-08

Powerball on üks suurimaid lotosid maailmas. Kuigi jackpoti saavutamise võimalus on väike, on Powerballi võitjaid olnud palju. Parim asi Powerballi juures on see, et kui üheski loosimises võitjat pole, siis jackpoti summa suureneb. See juhend sisaldab kõike neile, kes soovivad Powerballis õnne proovida.

Kuidas mängida Powerballi; juhend algajatele

Mis on Powerball?

Powerball on üks suurimaid loterii maailmas. Seda nii jackpoti suuruse kui ka selle saadavuse osas. Seni suurim Powerballi jackpoti summa, mis eales võidetud, on 1,586 miljardit dollarit. Siiski jagati see kolme võitja vahel. Sellegipoolest oli võitjatel, mille üle naeratada.

Powerball on saadaval 45 USA osariigis pluss veel kolmes jurisdiktsioonis; USA Neitsisaared, Columbia ringkond ja Puerto Rico. Kuigi tegemist on USA loteriiga, võivad osaleda kõik, olenemata nende asukohast, kui nad on täisealised. On palju Interneti-diilereid, kes ostavad loteriipileteid mängijate nimel, kes ei kuulu jurisdiktsioonidesse, kus pileteid müüakse.

Kuidas Powerballi mängida

Kuidas nüüd Powerballi mängitakse? Noh, Powerball on lihtne mängida; erilisi oskusi pole vaja. Esiteks peavad mängijad ostma piletid, mis on saadaval lähikauplustes, toidupoodides ja nagu varem mainitud, saab neid osta ka veebist. Ühe Powerballi pileti hind on 2 dollarit, kuid mitmes jurisdiktsioonis saavad mängijad osta Powerball Power Play 1 dollari eest. Powerball Power Play on eksklusiivne funktsioon, mis suurendab mitte-jackpoti võitu kuni kümme korda.

Mängu käik

Nii nagu MegaMillionsis, on ka Powerballis kaks trummi. Ühel trumlil on valged pallid (WB), mille üks on tähistatud 69-ga, samas kui teisel on pallid (PB), mis on tähistatud numbriga 26. Mängu eesmärk on võidunumbrid kokku sobitada; viis esimesest trumlist ja üks teisest trumlist

Loosimised toimuvad kolm korda nädalas. Alustuseks on Powerballi loosimised sündmused, mil ettevõte kuulutab välja võidukombinatsioonid. Kuigi jackpoti saavutamine on lõppeesmärk, on võitmiseks veel kaheksa võimalust.

Millised on võiduvõimalused?

Nagu eespool mainitud, on Powerballi võitmine üsna raske. Allpool on võiduvõimalused:

  • Peaauhind 40 miljonit dollarit+ (5WB + PB): üks 292 201 338-st
  • 1 000 000 dollarit (5 WB): üks 11 688 053-st
  • 50 000 dollarit (4WB + PB): üks 913 129-st
  • 100 dollarit (4 WB): üks 36 525-st
  • 100 dollarit (3WB + PB): üks 14 494-st
  • 7 dollarit (3 WB): üks 580-st
  • 7 dollarit (2WB + PB): üks 701-st
  • 4 dollarit (1 WB + PB): üks 92-st
  • 4 dollarit (ainult PB): üks 38-st

Powerballi jackpoti võidud saab välja maksta kahel viisil; ühekordne väljamakse või annuiteet. Ühekordsed väljamaksed on väiksemad kui võidetud summa, samas kui annuiteedid on suuremad kui võidetud summa.

Powerballi näpunäited ja nipid

Powerball on õnnemäng, kuid on mõned näpunäited ja nipid, mis suurendavad võiduvõimalusi.

Üks strateegiatest on muidugi paljude piletite ostmine, ilmselgelt erinevate kombinatsioonidega. See võib olla kulukas, kuid suurendab tõenäosust tabada mõni võidukombinatsioon. Teine näpunäide on liituda Powerballi basseinidega. 

Loodame, et üks liige võidab loterii ja jagab seejärel saadud tulu teiste vahel. Lõpuks võib tavaliste võidunumbrite tuvastamine olla kaugel. Loto saidid nagu Lotto Ranker on palju muid näpunäiteid, mis aitavad mängijatel Powerballi võita.

See on kõik, oluline juhend Powerballi mängimiseks. Kuigi suurt võitu on raske, tasub siiski proovida. Alates selle loterii algusest on võitjaid olnud kümneid, seega pole võitmine võimatu. Kuid siis peavad mängijad tagama, et nad mängiksid vastutustundlikult. Powerball tekitab sõltuvust ja ei tohiks asendada tööd ega kooli.

Viimased uudised

Loteriide ajalugu
2022-12-06

Loteriide ajalugu

Uudised