Kuidas loteriivõitjad oma raha kulutavad?

Uudised

2022-04-19

Unistus võita massiivne võit on enamikul lotomängijatel tavaliselt elus. Kuigi eesmärk võib olla mõnevõrra kauge, ilmneb see sageli siis, kui seda kõige vähem oodatakse. Seetõttu peaks igal mängijal alati olema plaan, kuidas lotovõidu kulutada, juhuks kui Leedi Luck helistab.

Kuidas loteriivõitjad oma raha kulutavad?

Aastate jooksul on loteriid teinud tuhandetest lotomängijatest miljonärid. Mõnel võitjal on olnud õnn ka mitu korda loterii võita. Stephan Mendel on üks õnnelikumaid mängijaid loteriimängude ajaloos, olles võitnud uskumatult 14 korda.

Nüüd, kui on ilmne, et loterii võitmine nagu Mega miljonid on võimalik, peavad mängijad õppima ka selle kohta, kuidas varasemad võitjad oma varandust kasutama panevad. Mõned mängijad tegid õigeid otsuseid, teised aga kohutavaid. Siin on ülevaade sellest, kuhu enamik loterii võitjaid oma raha kulutavad.

Kinnisvara

Kinnisvara on loteriivõitjate seas kahtlemata kõige populaarsem piirkond. Alustuseks otsustas enamik võitjaid kõigepealt investeerida luksuslikesse kodudesse. Kui põhitõed on juba täidetud, siis populaarseim loteriiraha kasutusala oli kinnisvarainvesteeringud, mis annavad tuleviku tulu.

Loterii võitjaid käsitlevas uuringus ilmnes ka, et osa sellest rahast läheb kinnisvarasektorisse, kui võitjad maksavad oma sõprade ja pere eest hüpoteeke.

Lisaks näevad loteriimängijad oma kodu heas seisukorras hoidmiseks palju vaeva. Nad mitte ainult ei investeeri kallistesse renoveerimistesse, vaid palkavad oma investeeringute eest hoolitsema ka aednikke ja majapidajaid.

Investeeringud

Pärast kinnisvara ostmist hakkavad loteriivõitjad peaaegu kohe mõtlema investeeringutele. Nad hakkavad otsima võimalusi, mis pakuvad neile sissetulekut. Investeeringu valik on tavaliselt isiklik otsus.

Enamik võitjaid valib investeeringute tegemisel erinevaid teid. Mõned võitjad otsustavad investeerida aktsiatesse, krüptovaluutadesse või kinnisvarasse. Kuigi mõned võitjad on finantsturgudel varandust teeninud, peetakse kinnisvara sageli turvalisemaks ja turvalisemaks teeks.

Kinnisvarasse investeerivad loteriivõitjad eksivad harva, arvestades, et see tööstus õitseb peaaegu igal pool maailmas.

Luksuskaubad

Varasemad võitjad on kinnitanud, et raha kulutamise võimalused on lõputud. Mõned luksuskulutused hõlmavad kõike alates disainerrõivastest, häärberitest, luksusautodest, võidusõiduhobustest ja lennukitest kuni kohalike võidusõiduradadeni.

Jim Hayes on üks võitja, kes otsustas pärast 2002. aastal 2,5 miljoni dollari suuruse loterii võitmist luksuskaupadesse investeerida. Oma rekordvõidu pealt ostis Hayes 1,3 miljoni dollari suuruse hobusefarmi ja asus renoveerima vanu hooneid külalislahketeks majadeks.

Heategevuslikud põhjused

Mõned loteriivõitjad ei otsi tavaliselt omandit ja investeeringuid. Enamikul juhtudel saavad ainult need, kes soovivad teha tarku investeerimisotsuseid, suunata osa oma rahast headele eesmärkidele ja heategevusorganisatsioonidele. Selle valguses on siin mõned loterii võitjad, kes võitsid ja andsid tagasi.

  • Bob Erb: võitis Lotto Max Jackpotilt 25 miljonit dollarit ja annetas ligi 8 dollarit heategevuseks
  • László Andraschek: võitis 1,7 miljonit dollarit (636 Ungari forinti), pannes suurema osa oma võidust oma fondi, mis toetas alkohoolikuid ja väärkoheldud naisi
  • Tom Christ: võitis 40 miljonit dollarit Lotto Maxi ja otsustas annetada kogu summa heategevuseks

Viimased Mõtted

Läbiviidud uuringute kohaselt Sertifitseeritud finantsplaneerija standardinõukogu, on selge, et ligi kolmandik suure summa lotovõitjatest satub mõne aasta jooksul pankrotti. Lood loteriivõitjatest, kes jäid ebamõistlike finantsotsuste tõttu vaeseks, on alati intrigeerivad.

Loteriimängijatel soovitatakse oma rahalist tulevikku tõsiselt kaaluda, kui see päev kätte jõuab. Kuigi loteriivõitjate oma rahaga tegemise õppimine võib olla hea viis end ette valmistada, on alati soovitatav palgata õigus- ja finantskonsultandid.

Viimased uudised

Loteriide ajalugu
2022-12-06

Loteriide ajalugu

Uudised