Uudised

October 27, 2023

Kiirmaksete optimeerimine: sularaha ja digitaalsed meetodid mängutööstuses

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Kuna mänguhuvilised otsivad põnevust kiirest juurdepääsust oma preemiatele, heidab PYMNTS Intelligence'i hiljutine uuring valgust sellele arenevale maastikule.

Kiirmaksete optimeerimine: sularaha ja digitaalsed meetodid mängutööstuses

Sularaha: eelistatud kiirmakseviis

PYMNTS Intelligence'i ja Ingo Money koostöös tehtud uuring "Generation Instant: Gamers and Winnings" paljastab, et sularaha on kõige populaarsem mänguväljamaksete kiirmakseviis. Tegelikult kasutatakse mängude, hasartmängude või loterii väljamaksete tegemiseks sularaha rohkem kui kaks korda sagedamini kui digitaalseid kiirmakseid. Võitude väljamakseid saanud vastanutest väitis 44%, et nende eelistatud väljamakseviis on sularaha, digitaalseid kiirmakseid eelistas vaid 18%.

Kasvav nõudlus digitaalsete kiirmaksete järele

Hoolimata sularaha domineerimisest kasvab mängutööstuses nõudlus digitaalsete kiirmakseviiside järele. Kuid mängufirmad ei kasuta seda tarbijanõudlust täielikult ära, jättes kasutamata võimaluse teenida raha kohe väljamakseid. Kui enam kui kolmveerand tarbijatest avaldas soovi viivitamatuks väljamakseks, siis vähem kui pooltele pakuti seda võimalust. Lisaks anti vaid 49% tarbijatest, kes said võidud väljamakseid, võimalus need kätte saada kiirmaksetega, kuigi 76% neist, kes ei pakutud kiirmakseid, oleks valinud selle võimaluse, kui see oleks saadaval.

Kiirete väljamaksete nõudluse täitmine

Et rahuldada kasvavat nõudlust kiirmaksete järele, on mõned mängufirmad hakanud seda võimalust pakkuma. Näiteks on Caesars Sportsbook teinud koostööd Ingo Moneyga, et võimaldada oma rakenduses kiirmakseid kaardile. See koostöö võimaldab klientidel oma võidud kätte saada peaaegu reaalajas, suurendades oluliselt klientide rahulolu ja lojaalsust.

Kiire juurdepääs ja mugavus

Uuring toob esile raha kiire juurdepääsu ja tarbijate mugavuse tähtsuse. Kiirmaksete eelistajatest hindab 70% kiiret juurdepääsu oma võitudele ning 66% peab kiirmakseid eriti mugavaks.

Kliendi rahulolu kiirmaksetega

Huvitav on see, et tarbijad, kes saavad väljamakseid sularahas ja mitte-kiiresti digitaalsete meetoditega, olid üldiselt rahulolevamad kui need, kes saavad väljamakseid digitaalsete kiirmeetodite kaudu. Hämmastavad 87% sularahamakseid saanud tarbijatest väljendasid suurt rahulolu, millele järgnes 75% tarbijatest, kes saavad mitte-kiire digitaalseid väljamakseid.

Võimaluse ärakasutamine

Kuigi mängude, hasartmängude või loterii väljamaksete puhul on eelistatud kiirmakseviisiks endiselt sularaha, kasvab nõudlus digitaalsete kiirmakseviiside järele. Mänguettevõtetel on võimalus sellele nõudlusele vastata ja klientide rahulolu suurendada, pakkudes oma kõige lojaalsematele klientidele tasuta teenusena koheseid väljamakseid. Seda suundumust ära kasutades saavad mänguettevõtted parandada üldist mängukogemust ja püsida sellel areneval maastikul ees.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised