Uudised

October 27, 2023

IGT pikendab praegust koostööd Kentucky loteriiga kuni 2036. aastani

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

IGT emaettevõte International Game Technology Global Solutions Corporation on pikendanud kahte lepingut Kentucky Lotteryga. Lepingu kohaselt saab loteriikorraldaja IGT Global Solutions Corporationilt uuendusi kuni 2036. aastani.

IGT pikendab praegust koostööd Kentucky loteriiga kuni 2036. aastani

Lepingu kohaselt pakub IGT Aurora platvormi, mida Kentucky loterii kasutab oma 3400 jaemüügikohas kogu maailmas Ühendriigid. Ettevõte võtab kasutusele ka uuendatud iLottery süsteemi koos pilveintegratsiooniga.

Ühe intervjuu ajal ütles Kentucky Lottery Corporationi tegevjuht Mary R. Harville:

"Kentucky Lottery on IGT-ga koostööd teinud alates tegevuse algusest ja oleme jätkanud koostöös IGT-ga võimaluste otsimist oma pakkumiste ajakohastamiseks viimase 30 aasta jooksul. Täiustame oma loteriilahendusi IGT jaemüügi- ja iLottery süsteemidega ning mugavamaks muutmiseks. iseteeninduslikud jaemüügiterminalid pakuvad meile rohkem võimalusi oma müügi vastutustundlikuks kasvatamiseks ja Kentucky kolledži üliõpilaste stipendiumide ja stipendiumide tagastamiseks

Moderniseeritud iLottery platvormi jaoks tarnija loterii mängud hakkab lisaks Aurora jaemüügi riistvarale kasutusele võtma pilveintegratsiooni teenuseid. Platvorm paigaldatakse peagi reguleeritud loteriikorraldaja. See värskendus parandab süsteemi mitmel viisil, sealhulgas turvalisuse, mastaapsuse ja uute funktsioonide rakendamise kiiruse osas. Lisaks võimaldab see andmeid ja teadmisi kiiremini ja hõlpsamini lisada. IGT iLottery süsteem sisaldab tugevaid ja vastutustundlikke hasartmängutööriistu.

Jay Gendron, IGT globaalse loterii tegevjuht, ütles: 

"Kentucky loterii on alati olnud loteriide innovatsiooni esirinnas ja IGT-l on hea meel jätkata nende moderniseerimispüüdluste toetamist. IGT tulevikku suunatud mõtteviis ja järgmise põlvkonna tooteportfell on tänapäeva arenevas loteriiruumis kriitilise tähtsusega. Järgmise 10 aasta jooksul tugineme oma pikaajalisele partnerlusele Kentucky Lotteryga ja kasutame oma keerulist tehnoloogiat, et mängijakogemust veelgi täiustada

Uue lepingu kohaselt tarnib IGT Kentucky Lottery kaupmeestele üle 4000 Retailer Pro terminali ja 850 GameTouch(TM) 28 loteriiautomaati.

IGT globaalse iLottery SVP Srini Nedunuri märkis:

"2016. aastal sai Kentucky Lotteryst üks IGT esimesi USA kliente, kes käivitas iLottery programmi. Sellest ajast alates on IGT teinud koostööd Kentucky Lotteryga, et kolmekordistada mängijatele saadaolevate online-loosimiste arvu ning pakkuda laiaulatuslikku portfelli köitvad kiirmängud. IGT pilvepõhine iLottery platvorm pakub Lotteryle suuremat paindlikkust, paremat analüütikat ning täielikku komplekti täiustatud mängijahaldusfunktsioone ja vastutustundlikke mängutööriistu

See teade on osa ettevõtte pikaajalisest eesmärgist tugevdada oma positsiooni Ameerika Ühendriikides. Hiljuti pikendas tarkvaraarendaja oma lepingut California Lotteryga veel ühe võrra 7 aastat. IGT allkirjastas ka a 10-aastane lepingupikendus Pan Malaysian Poolsiga olemasoleva süsteemitehnoloogia uuendamiseks.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised