Uudised

July 12, 2022

Ekspertarvamused teemal Bingo vs loteriid

Clara Williams
WriterClara WilliamsWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser

Viimasel ajal on panustajate seas palju juttu olnud bingo ja loteriide teemal. Kõmu tekitab peamiselt panustajate vajadus leida võiduvõimalusi, võidusummat, mängu saadavust ja mitmeid muid tegureid arvestades sobivaim variant. Mitmed eksperdid on sellel teemal eetrisse andnud ja see kirjutis kajastab mõningaid nende "arvamusi" sellel teemal. Alustuseks on aga hea pilk kahele mängule.

Ekspertarvamused teemal Bingo vs loteriid

Bingo

Bingost on mitu versiooni, millest peaaegu kõik kasutavad samu mängupõhimõtteid. See sisu keskendub aga bingo Ameerika versioonile. Bingo on kaardimäng, mis tugineb puhtalt õnnele. Mängijad alustavad juhuslikke numbreid sisaldavate kaartide ostmisega. Seejärel proovivad nad peremehe poolt välja hüütud numbreid sobitada nende kaardil olevate numbritega. Mängija võidab jackpoti, saades täismaja, mis tähendab, et kõik tema kaardil olevad numbrid vastavad võõrustaja poolt välja kutsututele.

Loterii

Loteriid erinevad bingost selle poolest, et panustajad mängivad seda mängu, ostes konkreetse loterii jaoks piletid. Igal piletil on kood või seerianumber, mis muudab selle ainulaadseks ja tuvastatavaks. Seejärel peavad mängijad valima iga pileti jaoks oma õnnenumbrid. Mängija võidab jackpoti, kui kõik valitud numbrid ühtivad loositulemuste numbritega. Enamikul loteriidel on tavaliselt auhinnad mõne numbri vahelejätmise eest.

Millised on peamised erinevused: ekspertide arvamus

Auhinnad

Enamik eksperte nõustub, et auhinnaraha on nende kahe mängu peamine erinevus. Üldiselt annavad loteriid teadaolevalt bingoga võrreldes oluliselt suuremaid auhindu. Põhjus on selles, et lotomängijate arv ületab kaugelt bingomängijate arvu. Loteriil on rohkem mängijaid, sest neid on lihtsam mängida. Lisaks on loteriisid vähem kui bingomänge Interneti-loterii veebisaidid esile tõstetud järjestussaitidel. Vähem loterii tähendab, et rohkem mängijaid mängib sama loterii, suurendades seega jackpoti kiiremini. Ostetud piletite suur arv aitab kaasa suuremale auhinnarahale.

Sagedus

Teine oluline erinevus on loosimiste sagedus. Loteriid toimuvad tavaliselt harvemini, enamikul neist loositakse vaid kord või kaks nädalas. Teisest küljest mängitakse enamikku bingomänge iga päev, mis tähendab, et panustajad võivad jackpoti võita igal päeval. Mõned eksperdid usuvad, et kõrge sagedus on panustajate jaoks kasulik, kuna nad saavad sagedamini mängida, mis tähendab, et võiduvõimalused kestuse kohta suurenevad.

Koefitsiendid

Üks asi, mida peaaegu kõik eksperdid loteriide ja bingo oluliseks erinevuseks nõustuvad, on koefitsiendid. Loterii võitmise tõenäosus on üsna madal. See kehtib isegi teise või kolmanda järgu auhindade kohta, mida mõnel loosimisel võidab tavaliselt vaid käputäis inimesi. Sõltuvalt loterii suurusest võib võiduvõimalus olla üks miljonist, kui mitte halvem.

Tõenäosus võita jackpot online bingos on samuti madal, kuid see ei sarnane loteriitega. Lisaks võivad panustajad võita väiksemaid auhinnasummasid, sobitades ainult ühe rea. Võidukoefitsiendid sõltuvad mängijate arvust, kuid on alati paremad kui loteriid.

Mitmed muud erinevused, mis võivad mõjutada mängijate otsuseid, millist mängu mängida, hõlmavad numbrite valimise protsessi, sotsiaalset suhtlust, auhinnakategooriaid ja piletihindu.

Viimased Mõtted

Ekspertide arvamused näitavad, et panustajatel on bingos paremad võimalused võita, kuid loteriitega võidavad nad oluliselt suuremaid auhindu. Loteriid on palju populaarsemad kui bingo ja atraktiivsete jackpotisummade tõttu kestab olukord eeldatavasti veelgi kauem. Mängu valik taandub aga mängija eelistustele.

Viimased uudised

Ülemaailmsed loteriikulud: suundumused ja mõjud
2023-11-21

Ülemaailmsed loteriikulud: suundumused ja mõjud

Uudised