BetGames käivitab oma esimese online-loteriimängu Instant Lucky 7

Uudised

2023-08-07

Benard Maumo

BetGames, juhtiv online-hasartmängude tarnija, on teatanud oma õhupallide nimekirja järjekordsest täiendusest Instant Lucky 7. See on kiirloteriimäng, mis tähistab BetGamesi sisenemist loteriiturule. Ettevõte on öelnud, et mäng on loodud selleks, et rahuldada klientide kasvavat vajadust selle mänguteenuse järele.

BetGames käivitab oma esimese online-loteriimängu Instant Lucky 7

Tarkvaratarnija on teatanud plaanist käivitada Instant Lucky 7 kõigil oma reguleeritud turgudel. Mäng pakub mängijatele ainulaadset kõrge sagedusega ja suure jackpotiga loterii kogemust, et suurendada kaasatust ja püsivust.

Selles uues väljaandes BetGames on võtnud ühe populaarsematest kasiino mängud ja kujundas selle ümber dünaamiliseks ja kiireks tooteks, mis on suunatud seda kogemust ihkavate klientide vajaduste rahuldamisele. Instant Lucky 7 laenab inspiratsiooni ettevõtte pikemast lipulaeva versioonist, klassikalisest loteriitootest.

Instant Lucky 7 on ettevõtte esimene täielikult animeeritud loterii mäng, millel on vaid 3 MB vähese andmemahuga pakett. See lihtsalt mängitav loteriimäng annab mängijatele võimaluse võita algsummast 200 000 korda suurem. Mängu loosimised toimuvad iga minut ja need on saadaval 24/7 kell reguleeritud loteriisaidid.

BetGames on olnud kiirel kiirusel, et online-loteriisektoris endast märku anda. 2022. aasta aprillis BetGames ja BetWay sõlmisid lepingu varustama operaatorit kaubamärgiga loteriistuudioga.

Ettevõte on teatanud, et kavatseb 2023. aastal välja tuua mitu mängu, peamiselt live-kasiinomängud. BetGamesi reaalajas diilerite kogu sisaldab praegu kõige paremini toimivaid tiitleid, näiteks:

  • Õnneratas
  • Panusta Baccarat
  • Kihlvedude sõda

BetGamesi CPO Ian Catchick ütles uut loteriimängu kommenteerides:

"Kasutame oma põhjaliku turu-uuringu käigus õpitut oma ülieduka Twain Sporti turuletoomisega ja rakendame seda ülevaadet oma traditsioonilistes toodetes. Instant Lucky 7 kõrgsageduslik olemus on mängustiil, mis muutub üha populaarsemaks. Mängijate seas levinud meelelahutuse tarbimises, nii et nendele nõuetele vastava lototoote omamine on meie 2023. aasta ülejäänud strateegia oluline osa. See on esimene uutest mängudest, mille üle oleme tõeliselt põnevil ja oleme valmis. nautida sisuväljaannete töist poolaastat."

Viimased uudised

BetGames käivitab oma esimese online-loteriimängu Instant Lucky 7
2023-08-07

BetGames käivitab oma esimese online-loteriimängu Instant Lucky 7

Uudised