Uudised

August 7, 2023

BetGames käivitab oma esimese online-loteriimängu Instant Lucky 7

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

BetGames, juhtiv online-hasartmängude tarnija, on teatanud oma õhupallide nimekirja järjekordsest täiendusest Instant Lucky 7. See on kiirloteriimäng, mis tähistab BetGamesi sisenemist loteriiturule. Ettevõte on öelnud, et mäng on loodud selleks, et rahuldada klientide kasvavat vajadust selle mänguteenuse järele.

BetGames käivitab oma esimese online-loteriimängu Instant Lucky 7

Tarkvaratarnija on teatanud plaanist käivitada Instant Lucky 7 kõigil oma reguleeritud turgudel. Mäng pakub mängijatele ainulaadset kõrge sagedusega ja suure jackpotiga loterii kogemust, et suurendada kaasatust ja püsivust.

Selles uues väljaandes BetGames on võtnud ühe populaarsematest kasiino mängud ja kujundas selle ümber dünaamiliseks ja kiireks tooteks, mis on suunatud seda kogemust ihkavate klientide vajaduste rahuldamisele. Instant Lucky 7 laenab inspiratsiooni ettevõtte pikemast lipulaeva versioonist, klassikalisest loteriitootest.

Instant Lucky 7 on ettevõtte esimene täielikult animeeritud loterii mäng, millel on vaid 3 MB vähese andmemahuga pakett. See lihtsalt mängitav loteriimäng annab mängijatele võimaluse võita algsummast 200 000 korda suurem. Mängu loosimised toimuvad iga minut ja need on saadaval 24/7 kell reguleeritud loteriisaidid.

BetGames on olnud kiirel kiirusel, et online-loteriisektoris endast märku anda. 2022. aasta aprillis BetGames ja BetWay sõlmisid lepingu varustama operaatorit kaubamärgiga loteriistuudioga.

Ettevõte on teatanud, et kavatseb 2023. aastal välja tuua mitu mängu, peamiselt live-kasiinomängud. BetGamesi reaalajas diilerite kogu sisaldab praegu kõige paremini toimivaid tiitleid, näiteks:

  • Õnneratas
  • Panusta Baccarat
  • Kihlvedude sõda

BetGamesi CPO Ian Catchick ütles uut loteriimängu kommenteerides:

"Kasutame oma põhjaliku turu-uuringu käigus õpitut oma ülieduka Twain Sporti turuletoomisega ja rakendame seda ülevaadet oma traditsioonilistes toodetes. Instant Lucky 7 kõrgsageduslik olemus on mängustiil, mis muutub üha populaarsemaks. Mängijate seas levinud meelelahutuse tarbimises, nii et nendele nõuetele vastava lototoote omamine on meie 2023. aasta ülejäänud strateegia oluline osa. See on esimene uutest mängudest, mille üle oleme tõeliselt põnevil ja oleme valmis. nautida sisuväljaannete töist poolaastat."

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised