Aasia suurimad loteriid, mida täna mängida

Uudised

2022-07-26

Loteriid on üks levinumaid mänge, mida mängida kogu maailmas. Aasia on ülemaailmselt kuulus loteriimängude poolest ja seal on mõned maailma eksootilisemad hasartmängukuurordid. Mängijad saavad osaleda mõnes Aasia populaarseimas loteriis nii võrguühenduseta kui ka võrgus.

Aasia suurimad loteriid, mida täna mängida

Lotto 6 Jaapanis

Jaapani Lotto 6 on üks Aasia suurimaid loteriisid, kus on mõned väga helded jackpotid. Loosimised toimuvad esmaspäeviti ja teisipäeviti kell 6:45 kohaliku aja järgi õhtul. Lotto 6 näeb ette korralik võimalus suurt võita mille garanteeritud minimaalne jackpot on 200 miljonit Jaapani jeeni, umbes 1,8 miljonit dollarit.

Kahjuks on Lotto 6 võidulimiit 600 miljonit Jaapani jeeni ehk umbes 5,5 miljonit dollarit. Osalejad saavad Lotto 6 loteriipreemia saamiseks kasutada ainult ühte makset. Kuigi Jaapanis loteriipreemiaid ei maksustata, võivad mängijad olla maksukohustuslased oma koduriigis.

Kuidas mängida lotot 6

Mängijad peavad valima 1-43 hulgast kuus erinevat numbrit. Lisanumber loositakse automaatselt. Mängijad võidavad jackpoti, sobitades kõik oma kuus piletinumbrit loosimisel selgunud võidunumbritega. Osalejad võivad võita ka auhindu, sobitades kuus, viis ja viis pluss boonuspalli, nelja ja kolme numbrit. Üks võimalus 6 096 454-st jackpoti võitmisest loetakse mõistlikuks.

Lotto 7 Jaapanis

Mängijad peavad valima pangast 1-37 seitse numbrit. Internetis mängides on loteriinumbrite valimiseks erinevaid tehnikaid. Enamasti saavad mängijad loteriipileteid käsitsi valida. Mängijad saavad juhusliku arvu valimiseks kasutada ka valikut Quick-Pick.

Unikaalsed Lotto 7 omadused

Lisaks valitakse välja kaks palli, et selgitada välja teisese auhinna võitjad. Japan Lotto 7 loteriil on kokku kuus preemiajaotust. Loto 7 jackpoti kottimiseks peavad osalejad sobitama kõik oma seitse numbrit loositud numbritega. Kuue kombinatsiooni sobitamine boonuspalliga või ilma võib samuti võita auhindu.

Samuti võib viie või nelja numbri sobitamine võita mõningaid auhindu. Lisaks saavad mängijad auhindade saamiseks saavutada kolm numbrit pluss boonuspalli. Lotto 7 alghind on 600 miljonit jeeni ja jackpoti ülemmäär on miljard jeeni ehk ligikaudu 9 miljonit dollarit. Võimalus sellel loteriil mõni auhind võita on 1:42.

Mark Six Hongkongis

Mark Sixi loterii Hongkongis on ka Aasia üks populaarsemaid online-jackpoti mänge. Ülekande- ega jackpoti ülempiiri pole ning väikseim jackpot on 8 miljonit HK$. Mark Sixi mängimine on üsna lihtne. Osalejad peavad valima ainult kuus numbrit pangast 1-49. Mängija piletinumbrid peavad auhinna võitmiseks ühtima loositud võidunumbritega.

Millised on võimalused Mark Sixiga võita?

Mark Sixi mängijal on võiduvõimalus 1:13 983 816. Kui mängijad jackpotti ei võida, on neil Mark Sixi mängides veel kuus võimalust auhindu võita. Kui mängijad kohtuvad 5, 4 ja 3 lisapalliga või ilma, on neil võimalus võita teatud auhindu. Loosimine toimub teisipäeviti, neljapäeviti ja pühapäeviti kell 21:30 kohaliku aja järgi. Võimalus võita mõni auhind on 1:54. Hongkong, nagu ka Jaapan, ei võta loteriivõitudelt makse.

Ultra Lotto 6/58 Filipiinidel

Selle loterii jackpot algab 49 500 000 Filipiinide peesost, mis on ligikaudu 923 000 dollarit. Mängijatel on võimalus võita märkimisväärseid auhindu. Kõigi aegade suurim Ultra Lotto 6/58 jackpoti võit oli 2018. aastal. See oli 1,18 miljardit Filipiinide peesot ehk umbes 22 miljonit dollarit. See on Filipiinide senine suurim loterii jackpoti võit.

Kuidas mängida Ultra Lotto 6/58

Mängijad saavad mängida Ultra Lotto ja võita suuri, valides kuus numbrit pangast 1-58. Võitmiseks peavad mängijad sobitama kõik oma kuus piletinumbrit loosimisel märgitud numbritega. Õnneks saavad mängijad võita, sobitades jackpoti peal 5, 4 või 3 numbrit. Loosimine toimub igal teisipäeval, reedel ja pühapäeval kell 21.00 Manilla kohaliku aja järgi.

Viimased uudised

Loteriide ajalugu
2022-12-06

Loteriide ajalugu

Uudised