Uudised

October 15, 2023

1,76 miljardi dollari suurune Powerballi pilet müüdi Californias pärast kõigi kuue numbri sobitamist

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Paratamatu on lõpuks juhtunud! 12. oktoobril 2023 võitis Ameerika Ühendriikides Californias müüdud üksikpilet Powerballi jackpoti. See juhtus pärast seda, kui õnnelik mängija vastas kolmapäevasel loosimisel kõik kuus numbrit, et võita 1,765 miljardi dollari suurune jackpot. Jackpoti rahaline väärtus on 774,1 miljonit dollarit. 

1,76 miljardi dollari suurune Powerballi pilet müüdi Californias pärast kõigi kuue numbri sobitamist

Powerballi andmetel saadi kolmapäeva, 11. oktoobri joonisel järgmised valged pallid: 22, 24, 40, 52 ja 64. Punane Powerball oli 10, samas kui Power Play kordaja oli 2x.

Huvitav on see, et ettevõtte sõnul ületas piletimüügi lõplik kokkuvõte reklaamitud hinnangut, mille tulemuseks oli loosimise ajal 1,765 miljardi dollari suurune jackpot. See auhind on Ameerika Ühendriikide loteriimängude ajaloos suuruselt teine. Seda ületab ainult maailmarekord 2,04 miljardit dollarit Powerballi jackpot võitis Californias 7. novembril 2022.

Drew Svitko, tooterühma esimees aadressil Powerball ja Pennsylvania loterii tegevdirektor õnnitlesid võitjat, öeldes:

"Õnnitleme uusimat Powerballi miljardäri ja miljoneid Powerballi mängijaid, kes võitsid eileõhtusel loosimisel muid rahalisi auhindu. 31 aasta jooksul on mõned Powerballi jackpoti võitmisest unistanud mängijad trotsinud koefitsiente ja aidanud seda teha. USA loteriide kaudu toetatavate avalike teenuste ja programmide kriitiline rahastamine.

"Kui ostsite selle jackpoti jooksmise ajal Powerballi pileti, siis teadke, et osa sellest piletist jääb teie koduosariiki, et muuta see elamiseks paremaks."

Õnnelikud loterii võitja võib enne maksude mahaarvamist võtta 1,765 miljardi dollari suuruse annuiteedipreemia või 774,1 miljoni dollari suuruse ühekordse väljamakse. Kui anonüümne mängija valib annuiteedivõimaluse, saab ta auhinda 30 aastaks, suurenedes igal aastal 5%.

Nagu oodatud, loterii korraldaja tuletas osalejatele meelde kogu Ühendriigid et kontrollida oma pileteid üheks üheksast potentsiaalsest auhinnast. Kolmapäevaõhtuse loosimise tulemusel võideti üle 5,3 miljoni pileti üleriigiliselt, seitse piletit Californiast, Floridast, New Yorgist, Oklahomast ja Virginiast vastasid kõigile viiele valgele pallile, et võita 2 miljonit dollarit. 

Powerballi peaauhind on teist korda järjest jõudnud miljardi dollari piirini. Tänavu juulis vastas Californiast pärit mängija kõik kuus numbrit, et võita 1,08 miljardi dollari suurune jackpoti auhind.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!
2024-05-20

Sümptomid võivad mõjutada meie igapäevast elu, kuid ravi on saadaval!

Uudised