Riiklik loterii paljastab kõige populaarsemad numbrid

Uudised

2022-08-16

2004. aastal avaldas populaarne telesaade numbrite komplekti ja väitis, et need võidavad kõige tõenäolisemalt mis tahes loteriis. Tänu sellele saatele kasutavad sajad inimesed siiani numbrite kombinatsiooni. Tõenäoliselt see aga muutub, kuna National Lottery on mitme aasta jooksul kogutud statistika kohaselt avaldanud kõige populaarsemad loteriinumbrid.

Riiklik loterii paljastab kõige populaarsemad numbrid

Rahvusliku loterii andmetel valib enamik loterii panustajaid tavaliselt kombinatsioone, mis sisaldavad seitsme kordseid, mis on 42, 35, 28, 21, 14 ja 7. Osa selgitusest on see, et number seitse peetakse enamikus kultuurides õnnenumbriks. Vaatamata sellele, et seitsmekordsed on populaarsed, loositakse neid harva üheks loosimiseks. Nende numbrite omamine toob mängijale tõenäoliselt väiksema võidusumma, mitte loterii jackpoti.

Muud õnnenumbrid

National Lottery aruanne näitab ka, et enamik mängijaid valib tavaliselt ka viie kordseid ja need on populaarsuselt teine numbrijada. Aruande huvitav osa oli see, milline numbrijada on populaarse telesaate nimega Lost põhjal populaarsuselt kolmas.

Sari Lost põhineb grupil inimesi, kes osalesid lennuõnnetuses ja jäid saarele. Üks ohvritest võitis enne lennuõnnetust loterii, kasutades õnnenumbreid 4, 8, 15, 16, 23 ja 42. Paljud neist online loterii mängijad on kasutanud sama numbrijada, mis teeb sellest loteriide ajaloos populaarsuselt kolmanda numbrijada.

Teised kombinatsioonid on üheksa ja kümne kordsed ning üks kuni kuus. 7, 17, 27, 37, 47, 57 on veel üks tähelepanuväärne kombinatsioon, mida nimetatakse "Kõik 7"

National Lottery jagas seda teavet vahetult enne 20 miljoni euro suuruse loosimist, mis on kohustuslik jackpot.

Rahvusliku loterii arvamused

Võitjate vanemnõustaja Carter Andy Camelot pidas populaarseid õnnenumbreid saladuseks, mille üle organisatsioon oli enne vabastamist pikka aega vaielnud. Tema peamiseks mureks oli see, et teabe avaldamine suurendab numbrijadasid valinud mängijate arvu. Kui mõni loosimise tulemusel olev jada kajataks, jagaks auhinda liiga palju jackpoti võitjaid, nii et igaühe saadav summa poleks suur.

Teisest küljest ei mõjuta populaarsete numbrite ja numbrijadade avaldamine loosimist. Lisaks on panustajatel endiselt võimalus valida teisi numbrijadasid, kuna iga numbrijada võib potentsiaalselt võita jackpoti. See põhjendus pani loteriiorganisatsiooni otsustama teavet avalikkusega jagada.

Populaarsed Punteri arvamused

Paljud loteriid mängivad panustajad on jaganud oma arvamust National Lottery aruannete kohta. Arvamused viitavad vastakatele tunnetele panustajate seas. Mõned neist on üsna õnnetud, et teavet on avalikult jagatud. Seda peamiselt seetõttu, et nad tunnevad, et neil on olnud kõige õnnelikumate numbrikombinatsioonide saladus, millele nad tuginesid ja mis on nüüdseks kogu maailmale avatud. Neil pole aga mingit alust, kuna numbrikombinatsioone pole kunagi üheski riiklikus loteriis esinenud ja nende ilmumine ei ole garanteeritud.

Teised panustajad arvavad, et teabe avaldamine oli suurepärane otsus. Selle põhjuseks on asjaolu, et see annab panustajatele teavet selle kohta, milliseid numbreid peetakse õnnelikeks, või teavet numbrijadade kohta, mida vältida, kui nad ei soovi võidu korral jackpotti paljude teiste panustajatega jagada.

Kokkuvõttes tuleb neid numbreid või jadasid kasutada juhtpostidena ja neid ei tohiks ekslikult pidada võtmeteks loteriivõitude avamisel.

Viimased uudised

Loteriide ajalugu
2022-12-06

Loteriide ajalugu

Uudised