Kuidas võita loteriil seitse korda

Uudised

2022-02-15

Nad ütlevad, et valgustus ei löö kaks korda samasse kohta. Kuidas on siis võimalik, et keegi võidab loteriil mitte üks, mitte kaks korda, vaid rekordiline SEITSM korda?

Kuidas võita loteriil seitse korda

See oli Florida mehe Richard Lustigi jaoks reaalsus. Kahe aasta jooksul võitis ta riiklikul loteriil seitse korda, mille auhinnafond oli 1 047 060,50 dollarit. Arvestades, et ta oli enne lotoedu võlgu, võib kindlalt öelda, et need võidud muutsid elu.

Need võidud ei tulnud üleöö

Ta mängis üle kahekümne aasta, enne kui saavutas edu. Lustig nendib, et võidule tuleb pühenduda ja loto mängimist käsitleda kui tööd – see võtab aega ja vaeva.

Lustig otsustas oma võidustrateegia avaldada oma raamatus "_Õppige, kuidas suurendada oma loteriivõiduvõimalusi_. Siin kirjeldab ta tööriistu, mille ta on aastate jooksul loterii mängides välja töötanud, ja need, mis aitasid tal võidu eesmärki saavutada.

Näpunäiteid 7-kordse loterii võitmiseks

Mõned tema näpunäited, mis on tema raamatus välja toodud ja mis keskenduvad teie kasuks seadmisele, on järgmised:

Ärge ostke loteriipileteid rahaga, mida teil pole. Lustig ütleb, et te ei tohiks kunagi kasutada kogu oma raha või näiteks üüri- või toidupoe raha loteriipiletite ostmiseks.

Moodustage loterii sündikaat. Sõprade ja perega grupeerimine tähendab, et saate osta suure hulga pileteid ja suurendada oma võiduvõimalusi. See aga tähendab, et peate auhinnaraha jagama, kuid see on auhinnaraha, mida teil ei pruugi olla, kui te poleks sündikaati moodustanud.

Mängige vähem populaarseid loteriimänge vähemate mängijatega. See tähendab, et teil on vähem konkurente ja teie võiduvõimalused suurenevad. Võite kasutada veebisaiti, nagu lottoranker.com, et aidata teil leida teile õige mäng.

Ärge järgige rahvahulka. Nagu ülaltoodud näpunäide, on oluline pöörata tähelepanu vähem populaarsetele mängudele, kus on vähem mängijaid. Kui mängus on suur jackpot, mängivad tuhanded inimesed sama mängu, mis vähendab teie võimalusi võita.

Tehke oma uurimistööd. Uurige kindlasti nii mänge, mida soovite mängida, kui ka numbreid, mida soovite kasutada. Otsige, millised võidunumbrid on ajalooliselt olnud, ja see annab teile ülevaate, kas teie valitud numbrid võivad olla võidunumbrid. See võtab aega, kuid tasub end kindlasti ära ja on üks peamisi edu saavutamise viise.

Ära vali kiiret valikut. Pigem valige oma numbrid eelnevalt edukate numbrite uurimise põhjal, nagu eespool rõhutatud. Kiire valimine annab teile numbrid, mis põhinevad võitmise mustri või ajaloo puudumisel, ja tõenäoliselt annavad teile järjestikused numbrid, mida Lustig samuti mitte soovitab.

Pea oma numbritest kinni. Ärge loobuge oma numbritest lihtsalt sellepärast, et te ei võitnud nendega esimesel kasutamisel. Peamine on kannatlikkus. Kui küsite paljudelt edukatelt loteriivõitjatelt, ütlevad nad teile, et neil on kindel valik numbreid, millega nad regulaarselt mängivad. Kui valite igal nädalal erinevad numbrid, vähenevad teie eduvõimalused. Samade numbrite järgimine annab suurema eduvõimaluse, eriti kui olete valinud need uuringute põhjal, kuna need numbrid peavad lõpuks olema võidunumbrid!

Kui olete tavaline loteriimängija, siis miks mitte proovida kasutada Lustigi soovitusi ja vaadata, kas teie võite olla järgmine mitmekordne loterii võitja.

Viimased uudised

BetGames käivitab oma esimese online-loteriimängu Instant Lucky 7
2023-08-07

BetGames käivitab oma esimese online-loteriimängu Instant Lucky 7

Uudised