Kas on võimalik võita loterii kaks korda nädalas?

Uudised

2022-03-01

Kes ütles, et naised ei võida loteriid? Paljude inimeste jaoks on hasartmängud olnud meeste teema. Kuid see müüt näib nüüd olevat ümber lükatud, arvestades, et õnnemänge, näiteks loteriid, mängivate naiste arv pole kunagi olnud suurem. Loterii? Kas keegi kuulis seda? Jah, mees või naine, loteriid on mängud kõigile. Nüüd, enne kui vaadata naist, kes ühe nädala jooksul kaks korda kihlveokontorit võitis, oleks mõistlik kõigepealt teada, mis on loteriid.

Kas on võimalik võita loterii kaks korda nädalas?

Loterii selgitas

Loteriid on õnnemängud, kus mängijad maksavad ühe või mitme õnnenumbri valimise eest. Kui numbrid on valitud, loosib loteriiorganisatsioon loosi tulemused ja jagab auhindu kõigi õigete loteriivalikute alusel.

Loteriis võivad mängijad võita paar dollarit või saada õnne ja võita tuhandeid. Kogu maailmas on palju loteriisid. Mõned riigid on oma loterii korraldanud aastakümneid, teised aga alustasid neid alles hiljuti. Inimesed, kes tahavad elust põnevust, proovivad loteriisid, sest see annab neile võimaluse võita auhindu.

Kas loteriil on võimalik võita?

Muidugi on võimalik võita loteriisid. Kui võita poleks võimalik, siis inimesed seda ei mängiks. Tegelikult ütleb selles mängus õnne proovivate inimeste suur arv kõik. Seetõttu võib loterii võita igaüks, kes mängib ettevaatlikult ja kellel on ka veidi õnne. Peaasi on leida mainekad loteriid, kus mängija raha on turvalises kohas.

Naine võidab loteriil kolme päeva jooksul kaks korda

Nagu öeldakse, õnn koputab vaid korra uksele. Ühe austraallanna puhul koputas see aga kolme päeva jooksul kaks korda. Jah, kolm päeva, isegi mitte nädal! Kas see pole naeruväärne? Seda võib olla raske uskuda, arvestades, et tuhanded, kui mitte miljonid inimesed on kogu oma elu püüdnud loteriisid võita, kuid pole õnnestunud kordagi. Religioossed inimesed ütleksid, et ta pidi olema palvelik naine. Aga kuidas see juhtus?

Esiteks pole naise nimi veel avalikustatud. Avalikkuses on aga teada, et ta on pärit Brisbane'i osariigist Caboolture'ist. Tema esimene võit tuli 9704 naela. Kuigi see pole suur summa, ei ole see enamiku inimeste jaoks taskuraha. Jah, siin pole tõesti suuri uudiseid, kas pole? 

Võit tuli esmaspäeval, kuid just kolmapäeval tabas loosiõnn naist taas, seekord raskemini. Nagu teatas Caboolture Shire Herald, oli see tohutu 1,58 miljoni naela suurune jackpot. Kui suur on tõenäosus, et see juhtub ühe inimesega kuulsa Gold Lotto mängimisel? Tõenäosus on võib-olla 0,000001.

Alguses võib tunduda, et sellel naisel oli lihtsalt õnneseeria. Kuid loteriivõitjad ütlevad sageli, et asi pole õnnes, vaid pigem raskes töös ja sihikindluses.

Ikka šokeeritud

Naise sõnul oli uudis tema teisest võidust ikka veel sisse vajumas. Ajalehele Caboolture Shire Herald antud intervjuus ütles ta, et ei suutnud seda uskuda. Küsimusele, milleks ta raha kasutab, vastas ta, et pole veel otsustanud. Kas teda ootab probleemideta elu? Jah. Ta ütles, et hakkab golfi mängima ja kes ei tea, mida see tähendab!

Mida saavad loteriimängijad ülaltoodud loost õppida?

Esimene õppetund on see, et igaüks võib loterii võita igal ajal, olenemata nende soost. Pole tähtis, kas keegi võitis eile; nad võivad ka täna võita. Teiseks, kuigi loteriid on õnnemängud, võivad ka raske töö ja pühendumine end ära tasuda.

Viimased uudised

BetGames käivitab oma esimese online-loteriimängu Instant Lucky 7
2023-08-07

BetGames käivitab oma esimese online-loteriimängu Instant Lucky 7

Uudised