Kõigi aegade noorimad loteriivõitjad

Uudised

2022-04-12

Kui enamik suure rahaga lotovõitjaid on pigem vanainimesed, siis mitmed noored mängijad on võitnud ka peaauhinna. See artikkel käsitleb kõigi aegade noorimate loteriivõitjate elu, nende auhinnaraha ja nende hetkeseisu.

Kõigi aegade noorimad loteriivõitjad

Jonathan "Jay" Vargas (19) – 35,3 miljonit dollarit

Jonathan Vargas ehk Jay oli kõigest 19-aastane, kui lahkus 2018. aastal laheda 35,3 miljoni dollariga pärast viie valge ja punase palli sobitamist USA Powerballi mängus, mis oli üks suurimad loteriid maailmas. Endise ehitustöölise elu oli ootamatult muutunud, kuid siis ei lõppenud tema lugu hästi. Ta elas suurena ja tema varandus kahanes väga kiiresti, kuigi ta registreerus isikliku rahanduse kursusele. Ta investeeris naistest koosnevasse maadlussaatesse, kuid see saade langes kassasse kohe pärast ühte hooaega. See oli tema lõpu algus. Tänapäeval öeldakse, et Jay on katki!

Shane Missler (20) – 451 miljonit dollarit

Veel üks õnnelik noor loteriivõitja on Shane Missler, kellest sai 20-aastaselt miljonär pärast Mega Millionsi jackpoti võitmist 2018. aastal. Ta oli 451 miljoni dollari suuruse Mega Millions Jackpoti ainus võitja, kuid ta otsustas koju viia 281 874 999 dollari suuruse summa. Missleri õnneks läbis ta finantsjuhtimise kursuse ja advokaadi kaudu on tal õnnestunud vee peal püsida, erinevalt teistest noortest lotovõitjatest, kes oma varanduse tuulde ajasid.

Michael Carroll (19) – 9,7 miljonit naela

19-aastane Michael Carroll võitis 2002. aasta riiklikul loteriil lahedad 9,7 miljonit naela. Kuid nagu enamiku noorte lotovõitjate puhul, oli ka tema lugu kurb. Norfolki põliselanik läks seejärel kulutama, ostes 340 000 naelsterlingi maksva kuue magamistoaga häärberi, enne kui alustas kõlvatu elu. Samuti raiskas ta suure osa autodest, mille ta ostis, oma tagahoovis toimunud lammutusderbidele. Ei läinud kaua, kui halb õnn tabas teda. Ta raiskas kogu oma raha ja naasis prügikastitööle.

Ianthe Fullagar (18) – 7 miljonit naela

Alles 18-aastaselt sai Fullagar osa Euromillionsi jackpotist, viies 2008. aastal koju ilmatu 7 miljonit naela. Sel ajal töötas teismeline ettekandjana 4,75 naela/tunnis. Kuid erinevalt paljudest loterii võitjatest, kes oma raha raiskasid, tegi Fullagar mõned targad investeeringud. Kaks aastat pärast jackpoti saavutamist oli ta Ühendkuningriigi 2010. aasta rikaste edetabelis 27. kohal.

Tracey Makin (16) – miljon eurot

Noorimate loteriivõitjate hulgas on Tracy Makin, kes sai 1998. aasta Lucky Dip loteriil 1 miljoni euro suuruse auhinnaraha. Endine supermarketiteenindaja lahkus koheselt töölt ja keskendus oma raha investeerimisele. Ta tegi vanemate abiga mitu tarka otsust, mis on võimaldanud tal kõik need aastad vee peal püsida.

Callie Rogers (16) – 1,9 miljonit naela

Kurb on ka lugu Callie Rogersist, õnnelikust Briti kodanikust, kes võitis 2003. aastal 1,9 miljonit naela. Vaid 16-aastaselt oli ta miljonär, kuid asjad hakkasid lõuna poole minema peaaegu kohe pärast raha sissemaksmist. Ta käis ülevoolaval poeskäigul. Esmalt tegi ta 11 500 naela maksva rindade suurendamise operatsiooni, ostis 180 000 naela maksva bangalo, kulutas kokaiinile 250 000 naela ja riietele 300 000 naela. Aastaid hiljem üritas ta kogu oma kulutatud rahaga enesetappu sooritada, kuid õnneks jäi ta ellu. 2013. aastaks oli tal alles vaid 2000 naela.

Ülaltoodud on ühed kõigi aegade noorimad loteriivõitjad. Teiste väärikate mainimiste hulka kuuluvad Stuart Donnelly (17) – 2 miljonit naela ja Jane Park (17) – 1 miljon naela. Tõepoolest, loterii jackpoti võitmine võib olla elumuutev tegu, kuid ilma korraliku finantsteadlikkuseta võib raha minna sama kiiresti, kui see tuli, jättes võitjad viletsusse.

Viimased uudised

BetGames käivitab oma esimese online-loteriimängu Instant Lucky 7
2023-08-07

BetGames käivitab oma esimese online-loteriimängu Instant Lucky 7

Uudised