AusLotto: huvitav loterii ajalugu

Uudised

2022-06-28

Loterii narratiivil on Austraalias pikk ja tähistatud lugu. Vaatamata sellele on 12-aastane AusLottoGroupi ajastu alles hiljuti alanud. ALGMO haldussüsteemi disain on Lotto mängijaid silmas pidades nutikas. AusLottoGroupi liikmelisus pakub ainulaadset aruandlust, isiklikku kasutajatoet ja soovitusi. Liikmelisus tagab muu hulgas loteriimängijatele kogu maailmas võidud ja maksed.

AusLotto: huvitav loterii ajalugu

austraallane Lotto Group haldab ALGMO haldussüsteemi ja tal on Commonwealth Bankiga äriühing. Pakkujale on antud luba aktsepteerida makseid populaarsetelt kaartidelt kõikjalt maailmast ilma CVV numbri või konto nimeta. See luba on tingitud pankade ja reguleerivate asutuste kõrgest hinnangust haldusstruktuuri ja juhtimise vastu.

Loterii ajalugu

George Adams leiutas esimese loterii 1881. aastal. Adams läks Inglismaalt Austraaliasse 16-aastaselt. Ta töötas muu hulgas börsimaaklerina ja pagarina. 1881. aastal alustas Adams, kes töötas ka Sydneys tölnerina, oma mängutegevust hobusepanuste tegemisega.

1895. aastal saabus Adams Tasmaaniasse, just siis, kui osariik ehitas Lõuna-Eski jõe äärde maailma esimese hüdroelektrijaama. Riik soovis seda tööstust kasvatada erainvesteeringute ja piiratud riigiressursside toel. Adams reklaamis Tasmaania valitsusele riikliku loterii nimega Tattersalls.

Tattersallid

George Adams asutas ettevõtte, et tulud läheksid Tattersalli töötajate peredele. Nii tekkisid "Tattersalli pärijad" ja järgnevad põlvkonnad pärisid osa ettevõtte tuludest. Kuna enamik inimesi tugines teabe saamiseks ajalehtedele, oli Tattersallsi loomulik väljund kohalik ajalehepood. Tattersalli kupongide müügiks kehtestati vahendustasu skeem.

Tattersalls tegi 1960. aastatel koostööd telejaamaga, et edastada loosi, mida jälgisid Tattersall ja valitsusasutused. Sellisena said pakkuja kupongid tuntuks kui sotsiaalselt vastuvõetav hasartmängude tüüp.

Tattersalls andis enam kui seitsekümmend aastat tasmaanlastele võimaluse võita elumuutev õnnistus. Samal ajal andis pakkuja ka riigile hädavajalikku tulu. Ettevõttel paluti Lotto Victoriasse tuua. 24. juunil 1972 käivitati Austraalia mandril laupäevane loterii.

Tattersalli hoone Melbourne'is St Kilda Roadil ehitati. Samuti loodi kogu Victoriasse jaekauplused. Enne kui mängija sai makse sooritada, genereeris kupong koopia, mis tuli originaaliga uuesti kokku sobitada. 5. novembril 1979 alustas Uus-Lõuna-Walesi valitsus oma esmaspäevaste ja kolmapäevaste joonistega.

Rahvusliku loterii loosimised

Tattersall käivitas teisipäevase loterii 1994. aastal ja Powerball neljapäeviti 1996. aastal. Kõik osariigid ja territooriumid nõustusid kasutama olemasolevaid loosi viie päeva jooksul ühiselt. Nii loodi Austraalias National Lotto Draws.

Müügipunktidele liisitud terminalidega automatiseeriti käsitsi kupongide vastavusse viimise süsteem. Samuti tuli võitnud vautšerid välja nõuda mõistliku aja jooksul. Kui see ei õnnestunud, pidid omanikud esitama võitnud kupongi vastavale valitsuse riigituluametile maksmiseks.
Tattersalls otsustas 2005. aastal Austraalia börsil börsile minna. Seejärel lubati ettevõtte "pärijatel" oma aktsiaid laiemale avalikkusele müüa.

Tattsi rühm

Tatts Group on Tattersallsi uus nimi. Müügipunktid suurendavad oma 3–5-aastase litsentsilepingu alusel loteriimüüki ühest litsentsiperioodist teise. Kui äri ei parane, antakse tegevusluba teisele ettevõttele, kes soovib loterii korraldada.

Pick ja PowerHit Lotto kanded suurendavad oluliselt võiduvõimalusi. Need aga ei julgusta mängijaid rohkem raha kulutama. Neli tuhat poeomanikku ostavad mitu süsteemimängu ja müüvad neid sündikaatidena, et kaubandust edendada.

Müügipunktid moodustavad erineva suurusega sündikaate, et rahuldada mängijate rahalist olukorda emotsionaalselt. Sündikaadid luuakse müügi suurendamiseks ja seega vahendustasude suurendamiseks, mitte võiduvõimaluste parandamiseks. Komisjonitasu saab ainult müügipunkti terminali kaudu tehtud müügi eest.

Viimased uudised

Kuidas arvutada loterii koefitsiente
2022-11-29

Kuidas arvutada loterii koefitsiente

Uudised