6 huvitavat fakti loteriide kohta

Uudised

2022-11-15

Olenemata sellest, kas tegemist on pragmaatikuga, kes ei kaaluks kunagi loterii mängimist, või lootuses, kes unistab üleöö rikkaks saada, üks kangekaelne tõsiasi on see, et loterii on kütkestav metsaline ja lotosaitidele ligipääsevate inimeste arv ütleb kõik. 

6 huvitavat fakti loteriide kohta

Pealegi on see tohutu tööstus, mis toob igal aastal sisse miljardeid dollareid; seega on see suurem kui ükski teine meelelahutusvorm. Aga mis teeb loteriid tegelikult nii intrigeerivaks? Noh, see artikkel käsitleb kuut huvitavat fakti loterii mängud.

Suurim võidetud jackpot oli üle 1,5 miljardi dollari

Mõni võib mõelda, kui suur võib olla loto jackpot. Selgub, et see võib olla uskumatult suur. Enamik loteriimängijaid on tuttavad Powerball USA, mitme osariigi mäng, mida inimesed saavad mängida peaaegu kõikjal Ameerika Ühendriikides. See loterii on tuntud selle poolest, et 2016. aastal genereeris see ajaloo suurima jackpoti – 1,586 miljardit dollarit. Võidud jagati kolme pileti vahel, kuid võib ette kujutada, kui selle oleks võitnud üks mängija.

Mõnikord meelitatakse inimeste ajusid loteriipileteid ostma

Paljudel juhtudel on inimeste aju petnud loteriipiletite ostmine. Seda seetõttu, et nad näevad võitjaid, mitte kaotajaid. Seda tehes meelitavad lotopakkujad inimesi mõtlema, et nad võivad võita. Mõnel juhul usuvad mängijad, et suudavad pärast kaotusteseeriat võita. Teised isegi arvavad, et kui nad mängivad kaua (palju aastaid), siis lõpuks nad võidavad. 

Pealegi oleks kahju, kui keegi, kes on aastaid mänginud, järsku lõpetaks. Pigem jätkavad nad mängimist, et vältida kaaslaste mõnitamist.

Mängijad ei võida tõenäolisemalt, kui nad ette kujutavad

Võimalus võita loterii jackpot on iga mängija jaoks väga väike. Kuid mängijad ilmselt ei mõista seda, kui nad pileteid ostavad. Näiteks tõenäosus, et mängija võidab Powerballi jackpoti, on 1:292 201 338. Koefitsiendid muutuvad veelgi hullemaks, kui tegemist on Mega Millionsiga (1:302 575 350). Jah, kuigi loterii mängimine on lõbus, võib see koefitsiente arvesse võttes olla heidutav.

Iga võimaliku numbri mängimine ei garanteeri võitu

Kui mängija ostab piisavalt pileteid, et mängida kõiki võimalikke numbrikombinatsioone, võib ta lõpuks kulutada rohkem, kui loterii jackpot suudab välja maksta. Mega miljonidNäiteks pakub umbes 302 miljonit erinevat numbrikombinatsiooni, mida saab mängida, kusjuures iga pilet maksab 2 dollarit. See tähendab, et iga võimaliku kombinatsiooni mängimiseks tuleks kulutada umbes 604 miljonit dollarit. See oleks palju suurem kui jackpoti väljamakse.

Kõiki võidetud pileteid ei lunastata

Muidugi võib võitnud loteriipilet igaühe elu lõplikult muuta. Tegelikult ei mänginud mängijad, kes uskusid, et neil pole võimalust, pärast loterii võitmist enam kunagi mängida. Nii et kui keegi mängib, kontrollib ta oma piletit, eks? 

Kuid nagu selgub, toovad mõned loteriid võitjaid, kes ei jõua kunagi võitu järele, ja isegi korraldajate katsed nendeni jõuda osutuvad asjatuks. Selle tulemusena kaotavad inimesed igal aastal miljardeid dollareid. Seetõttu on mängijatel soovitatav oma pileteid kontrollida iga kord, kui nad on mänginud; nad võisid võita.

Peaaegu pooled loteriivõitjatest jätkavad tööd

Loterii võit, unistuste kodu ja auto ostmine ning väsitavast tööst loobumine; see on keskmise lotomängija fantaasia. Tõde on aga see, et mitte iga lotovõitja seda teed ei vali. Umbes pooled suurtest võitjatest jätkavad tööd. Muidugi pole rahast kunagi piisavalt ja enamik võitjaid kaldub selle mõttekooli järgi.

Viimased uudised

Loteriide ajalugu
2022-12-06

Loteriide ajalugu

Uudised