Parimad veebiloteriid, mis aktsepteerivad Paysafe Card 2023

Paysafecard, ettemakstud veebitehingumeetod, pärineb aastast 2000, mil selle asutas grupp ettevõtjaid Austriast Viinist. Alates selle käivitamisest muudab see veebimaksete tegemise lihtsamaks nagu sularaha kasutamine. Aja jooksul on selle omandanud erinevad ettevõtted, näiteks Skrill aastal 2013. Kaks aastat hiljem võttis Optimal Payments Group Skrilli üle ja muutis selle kaubamärgiks Paysafe Group. Ettevõttel on Ühendkuningriigi Financial Conduct Authority (FCA) litsents ja see on partnerid maailmas tuntud Mastercardiga.

2020. aastal teatas Paysafecard Group oma integreerimisest Google Pay ja Apple Payga. See on nüüd saadaval enam kui 49 riigis üle maailma. Sellise ümberlükkamatu mainega võib julgelt väita, et Paysafecard on üks turvalisemaid sissemakseviise veebiloterii mängimiseks.

Parimad veebiloteriid, mis aktsepteerivad Paysafe Card 2023
Flag

Parimad kasiinod

ee Country FlagCheckmark

1xBet

ee Country FlagCheckmark
Show less...Kuva rohkem
Võta boonus
  • Epic Sportbook Live-vestlus 24/7
Show less...
Kuva rohkem
  • Epic Sportbook Live-vestlus 24/7

Kui on vaja leida mugav viis loteriimängude mängimiseks võrgus, 1xBet on koht, kuhu peaksite minema! 1xBet on väljakujunenud Loto , mis asutati aastal 2011 . Sellest ajast alates on see saavutanud positiivse maine usaldusväärse ja usaldusväärsena, pakkudes suurt valikut mänge, erinevaid maksevõimalusi ja sõbralikku klienditeenindusmeeskonda. Sellelt veebisaidilt leiate kõik, mida vajate, et nautida suurepärast online-loteriimängukogemust.

BonusIgakuised kraapekaardid!
Show less...Kuva rohkem
  • VIP-klubi allahindlus
  • Mitmekeelne
  • Saadaval ülemaailmne loterii
Show less...
Kuva rohkem
  • VIP-klubi allahindlus
  • Mitmekeelne
  • Saadaval ülemaailmne loterii

TheLotter, litsentsi number: MGA/CRP/402/2017, omab ja haldab Lotto Direct Limited, registreerimisnumber: C77583. Sellel ettevõttel on litsents ja seda reguleerib Malta Gaming Authority. See tähendab, et Malta valitsus hoiab TheLotteril valvsalt silma peal, veendumaks, et kõik selle tegevused on seaduslikud ja paremad. 2002. aastal asutatud TheLotter on sõltumatu piletite ostuteenus, millel on üle 20 rahvusvahelise esinduse.

Show less...Kuva rohkem
Show less...
Kuva rohkem

    Interneti-loterii pakkuja asutati 2016. aastal ning selle omanik ja haldaja on Briti korporatsioon Lottomatrix Ltd. Sellel on Ühendkuningriigi hasartmängukomisjoni litsents registreerimisnumbriga C73232 Ühendkuningriigis.

    Show less...Kuva rohkem
    Show less...
    Kuva rohkem

      LotteryWorld, litsentsinumber 153264, on Curacao seaduse alusel aktsiaselts. See hõlbustab loteriipiletite veebist ostmist. LotteryWorld asutati Curacaol, asukohaga Emancipatie Boulevard 31, Willemstad.

      Kuidas teha sissemakset Paysafecardiga
      Kuidas teha sissemakset Paysafecardiga

      Kuidas teha sissemakset Paysafecardiga

      Siit leiavad panustajad parimad loterii saidid, mis seda aktsepteerivad makseviis. Isegi äsja loodud lotosaidid tasub üle vaadata.

      Paysafecard toimib nagu ettemakstud vautšer. Kliendid ostavad Paysafecardi koode veebist ja poest nimiväärtustes vahemikus 10–100 dollarit. Nende koodide levitajad on loetletud ametlikul veebisaidil. Lotomängijad saavad vautšeri hõlpsalt veebist osta, logides sisse oma kontodele Paysafecardi PIN-koodi veebipoes.

      Androidi ja Apple'i kasutajad peavad Paysafecardi rakendust ettemakstud koodide haldamisel uskumatult kasulikuks. Rakendus toimib kõigi ostetud PIN-koodide hoidlana. Vajadusel kontrollib kasutaja siit saldot või kasutab QR-koode veebitehingute tegemiseks.

      Internetis loterii saidil sissemaksete tegemiseks on Paysafecard suurepärane valik mänguritele, kellel pole pangakontot või kes on mures võrguohutuse pärast. Voucher on ühekordseks kasutamiseks, seega jääb see mängija anonüümseks, olenemata sellest, mitu korda ta võrgus lotot mängib. Mõned panustajad ei tea, kuidas veebiloteriis ettemakstud online-kaartidega sissemakseid teha. Õnneks on protsess lihtne ja igaüks saab Paysafecardiga mängida, kui järgib alltoodud samme.

      1. Registreeruge Paysafecardiga
      2. Ostke ettemakstud PIN-koodid kohalikult volitatud edasimüüjalt või veebikaupmehelt
      3. Leidke Paysafecardi veebiloterii sait ja looge konto
      4. Valige nende makseviiside hulgast Paysafecard
      5. Sisestage Paysafecardi vautšeril olev 16-kohaline kood

      Tehingu tähtaeg ja tasud

      Tehing töödeldakse koheselt ja raha peaks koheselt lotokontol kajastuma. Sissemakseid ei võeta, kuid kui loterii saidil nõutav valuuta erineb Paysafecardi vautšeril olevast valuutast, võib kehtida valuuta konverteerimistasu (2%).

      Populaarsed loteriisaidid peaaegu ei küsi sissemaksete eest. Lotomängijad teevad kõige tõenäolisemalt 10 dollari kordse sissemakse, nii et nad lihtsalt ühendavad PIN-koodid oma vajaduste rahuldamiseks. Ettemakstud vautšerite puhul saab ühe koodi saldost teatud protsendi kasutada ja ülejäänu jätta tulevaste maksete jaoks.

      Kuidas teha sissemakset Paysafecardiga
      Kuidas Paysafecardiga väljamakset teha

      Kuidas Paysafecardiga väljamakset teha

      Loterii väljamaksed tehakse tavaliselt pangaülekandega, kuid uusimad lotosaidid toetavad väljamakseid My Paysafecardiga. Siin on, kuidas seda teha.

      • Avage My Paysafecardi konto veebis samade mandaatidega loteriisaidil
      • Ava loteriis väljamakse/raha väljamakse link
      • Valige väljamaksevõimaluseks Paysafecard
      • Esitage registreeritud e-posti aadress
      • Sisestage väljavõetav summa

      Lotomängijad saavad My Paysafecardile välja võtta mis tahes summa vahemikus $ 20 kuni $ 1000. Summat võivad mõjutada ka loterii poolt seatud limiidid. Valuuta konverteerimise töötlustasud katab tavaliselt lotokorraldaja. Kogu protsess võib võtta umbes 24 tundi, enne kui raha jõuavad My Paysafecardi kontole.

      Kasutaja saab Paysafecard Mastercardiga sularahaautomaadis teha uue veebiloterii sissemakse või saldo välja võtta. Mänguritel, kes eelistavad mobiili, pole millegi pärast muretseda, sest Paysafecard töötab kõigil mobiiliplatvormidel.

      Kuidas Paysafecardiga väljamakset teha
      Ohutus ja turvalisus Paysafecardis

      Ohutus ja turvalisus Paysafecardis

      Üks suurimaid väljakutseid, millega võrguloto mängijad silmitsi seisavad, on turvaliste makseviiside leidmine. Esmatähtis on teada funktsioone, mis muudavad tehingud turvaliseks. Ettemakstud vautšereid kasutavad teadaolevalt alaealised ja pangakontota kasutajad.

      Siiski on need ühed kõige turvalisemad viisid a Internetis loterii sait. Kasutajad valivad eelnevalt määratud väärtuste hulgast ja kasutavad lotopiletite eest tasumiseks kaardi andmeid. Kasutamine on hasartmängude maailmas lokkavam, sest panustajad hindavad oma privaatsust rohkem kui ükski teine publik.

      Paysafecardi loterii sisse- ja väljamaksete turvatase on võrreldamatu. Kliendid ei pea kohalikest poodidest ettemakstud PIN-koodi ostes oma panga- ega kaardiandmeid avaldama. Kuna tegemist on vautšeriga, hoiab see konfidentsiaalseid andmeid turvaliselt, jättes lotomängija anonüümseks.

      Arvestades, et kõige kõrgemad vautšerid maksavad 100 dollarit, pole summa, mis ebatõenäolise pettuse korral kaotada võib, liiga suur. Paysafecardi kaudu saavad kasutajad QR-koodide abil oma finantsajalugu kinnitada ja anonüümseid makseid teha.

      Ohutus ja turvalisus Paysafecardis
      Paysafecardi klienditoe võimalused

      Paysafecardi klienditoe võimalused

      Makselahendus võib olla fantastiline, kuid kui klienditoega on raske ühendust saada, väldivad paljud seda teenust. Paysafecard kohtleb oma kliente ülima lugupidamisega, sest äriedu sõltub klientuurist.

      Suurepärane klienditeenindus seisneb kliendi aja väärtustamises, temasse meeldiva suhtumises ja kasulike ressursside pakkumises. Selle asemel, et lihtsalt ootustele vastata, soovib Paysafe Group asju kõrgemale tasemele viia, tagades kasutajatele suurepärase kogemuse. Sellisena on nad avanud järgmised suhtluskanalid:

      • Reaalajas vestlus: See on automatiseeritud sõnumsidesüsteem, kuhu kliendid esitavad oma küsimused ja saavad vastused virtuaalselt assistendilt (botilt) Laralt. Lara pakub kohest tuge igal ajal ja igal päeval.
      • Abikeskus: Sellest jaotisest leiate palju teavet Paysafecardi kohta. Konkreetsete küsimuste sisestamiseks on ka otsingumootor.
      • Teenindusliin: Iga piirkonna/riigi jaoks on kiireloomuliste päringute jaoks telefoninumber. Kohalikud hinnad võivad kehtida.
      • Veebikontakti vorm: Siin saadab klient oma päringud teenuse kohta ja täidab teavet samm-sammult. Taotlused lahendatakse 24 tunni jooksul.

      Kuna Paysafecard on rahvusvaheline ettevõte, on klienditugi saadaval 29 keeles, sealhulgas inglise, hispaania, vene, araabia, taani, kreeka, saksa ja portugali keeles.

      Paysafecardi klienditoe võimalused