Parimad veebiloteriid, mis aktsepteerivad Bitcoin 2023

Bitcoin on krüptovaluuta, mis on olnud kasutusel juba kümmekond aastat ja muutub üha populaarsemaks. Selle väärtus oli 2010. aastal vaid 0,05 dollarit, kuid nüüd on ühe Bitcoini väärtus jõudnud üle 58 000 dollarini. Pärast selle loomist 2009. aastal on see kiiresti levinud ja saanud üheks suurimaks virtuaalseks valuutaks maailmas. Bitcoini ei kontrolli ükski organisatsioon, vaid seda haldavad ühiselt seda kasutavad inimesed. Praegu on ringluses üle 18 miljoni sularaha, millest suurem osa on investorite käes.

Bitcoini tulevikku on nii järsu väärtuse tõusu kui ka mitmete languste tõttu raske ennustada, kuid see kasvab kindlasti edasi, kuna inimesed saavad virtuaalvaluutaga rohkem tuttavaks ja kui üha rohkem ettevõtteid hakkab seda makseviisina aktsepteerima.

Parimad veebiloteriid, mis aktsepteerivad Bitcoin 2023
Kuidas kasutada Bitcoini sissemaksemeetodina
Kuidas kasutada Bitcoini sissemaksemeetodina

Kuidas kasutada Bitcoini sissemaksemeetodina

Krüptovaluuta ja plokiahela suurenemisega saavad mängijad nüüd Bitcoini kasutada kui üks hoiustamisviisidest. Nad saavad oma raha deponeerida digitaalsele kontole, et osta Bitcoini abil pileteid veebiloteriitele.

Rahakotid

Esimene asi, mida teha, on rahakott. Bitcoini sissemaksmiseks minge veebis loterii saidile ja kasutage valikut "Sissemakse kasutades Bitcoini". Sissemakse saate teha sisestades summa ja liikudes edasi makse kinnituse lehele. Seejärel sisestage vajalikud andmed ja kinnitage makse.

Pole otsest võimalust oma Bitcoine pangakontoga ühendada isegi rahakotiga. Siiski on teenuseid, mis ühendavad teie konto sularahaautomaadi kaardiga rahakotiga. Kes sularahaautomaadi kaarti oodata ei soovi, saab ka suvalisest arvutist teenusepakkuja kontole sisse logida ja pangaülekande võimalusega raha sisse kanda.

Pangaautomaadid, vahetuspunktid ja P2P

Bitcoini on võimalik deponeerida sularahaautomaatide, börside ja peer-to-peer tehingute abil. Kõige populaarsem hoiusevorm on Bitcoini börside kaudu. Kui deponeerite Bitcoini loteriisaidil veebis börsi kaudu, peate need oma rahakotist börsile saatma ja seejärel konverteerima need USA dollariteks või eurodeks.

Peate oma kontole deponeerima Bitcoinid, mida seejärel kasutatakse piletite ostmiseks.

Mobiilside kasutamine

Kui soovite oma mobiiltelefoniga sissemakset teha, saate konto seadistamiseks kasutada rakendust. Pärast registreerumist ja konto kinnitamist peate bitcoini ostmiseks ühendama oma pangakonto või krediitkaardi teabega. Seejärel saate Bitcoini sissemaksmiseks kasutada oma rakenduse kontot.

Kuidas kasutada Bitcoini sissemaksemeetodina
Kuidas Bitcoini välja võtta

Kuidas Bitcoini välja võtta

Kui soovid krüptovaluuta võimalust kasutades välja võtta, on üheks makseviisiks ka Bitcoin. Loteriisaitide väljamaksete tegemiseks peate teadma oma Bitcoini rahakoti kasutamist.

Esmalt logige oma kontole sisse ja klõpsake taganemisvalikul.

See viib teid kahe võimalusega lehele – üks Bitcoinide väljavõtmiseks ja teine kõigi muude võimaluste väljavõtmiseks. Ainult Bitcoini väljavõtmiseks valige "Välja Bitcoin". Kõigi valikute tühistamiseks valige "Tühista kõik".

Bitcoini valiku abil väljamaksmiseks vajate rahakotti. Bitcoinide veebisaidilt väljavõtmiseks peate leidma börsi, mis võtab raha vastu Interneti-loterii veebisait.

Väljamaksete töötlemisaeg varieerub olenevalt saidist. Mõned saidid töötlevad väljamakseid 48 tunni jooksul, teistel võib kuluda kuni kaks nädalat. Kuid enamik saite suudab väljamakseid töödelda nädala jooksul.

Samuti saate teha mobiiliga väljamakseid, minnes oma telefonis veebisaidile ja leides sealt jaotise "Raha väljavõtmine".

Kuidas Bitcoini välja võtta
Kas Bitcoini kasutamine on ohutu?

Kas Bitcoini kasutamine on ohutu?

Bitcoini börsi ohutus sõltub suuresti riigist, kus see tegutseb. Tugeva õigussüsteemiga riikides, kus krüptovaluutad ei ole reguleeritud, on börsidel üldiselt suurem tõenäosus olla turvaline. Kuid riikides, kus on ebakindlus digitaalsete valuutade seaduslikkuse suhtes, on tõenäoline, et börsid on vähem turvalised.

Üldiselt on kõige parem jääda usaldusväärsete ja hea mainega börside juurde ja hoida oma krüptovaluutat võrguühenduseta.

Bitcoin on üks turvalisemaid platvorme maailmas. Bitcoini plokiahel on avalik pearaamat, mis salvestab kõik tehingud, mis selle võrgus on kunagi toimunud. Selle kujunduse tõttu on kellelgi praktiliselt võimatu sellesse sisse murda ja teavet muuta.

Bitcoini tehingud on pöördumatud, mis tähendab, et kasutajad ei saa võltsitud andmepüügisaitidelt petta sattuda ega nende kontodele häkkida ega raha varastada. Bitcoini puhul pole seadistustasusid, kuutasusid ega minimaalseid saldonõudeid.

See on krüptovaluuta, millel on avatud lähtekoodiga tarkvara – see tähendab, et puudub keskpank või asutus, mis seda kontrolliks. Plokiahelat haldavad kaevurid, kes kasutavad oma arvuteid matemaatikaülesannete lahendamiseks, et kinnitada tehinguid ja luua uusi plokke, mis seejärel plokiahelasse lisatakse.

Kas Bitcoini kasutamine on ohutu?
Bitcoini klienditugi

Bitcoini klienditugi

Bitcoini maksed on üks populaarsemaid viise ostude sooritamiseks. Neid digitaalseid detsentraliseeritud valuutasid ei kontrolli ükski valitsus ega pank. Tehingud tehakse kahe inimese vahel peer-to-peer keskkonnas ilma kolmanda osapoole kaasamiseta.

Bitcoini maksed pole mitte ainult odavad, vaid võimaldavad ka kiireid tehinguid, mida töödeldakse ilma kinnitusprotsessi või tasudeta.

Kas sellele on mingit tuge?

Kuna tegemist on detsentraliseeritud digitaalse valuutaga, mida ükski riik ega pangaasutus ei reguleeri, salvestab avalik pearaamat, mida nimetatakse plokiahelaks, kõik Bitcoini tehingud. Kõige tavalisem viis Bitcoini ostmiseks on vahetus ja seega peate igasuguse toe saamiseks börsiga ühendust võtma, viidates nende veebisaidil toodud kontaktandmetele.

Ametlik klienditugi

Bitcoinil on küll oma klienditugi, kuigi see pole alati ööpäevaringselt kättesaadav. Nende klienditoega saate ühendust aadressil bitcoin@contact-us.bitcoin. Bitcoin Foundation on mittetulundusühing, mis edendab ja kaitseb mündi kasutamist. Nende veebisaidil on ka kontaktivorm üldiste päringute jaoks, kuid neil pole telefoninumbrit.

Mitteametlikud tugimeetodid

Samuti saate liikmetelt abi ja tuge krüptoraha foorumites, sotsiaalvõrgustikes ja Freenode IRC-kanalites. Bitcoin.org on võrgu ametlik veebisait.

Bitcoini klienditugi