Parimad UK National Lotto 2023. aastal

Inglismaal on UK National Lotto piletid Internetis laialt levinud. Rohkem kui kolmveerand brittidest ostavad sageli pileteid. Mängija saab osaleda, et võita tohutu jackpot vaid kahe naela (2 dollari) eest. Loteriid on vabastatud reeglist, mis keelab alla 18-aastastel elanikel hasartmängudes osalemise, mis on eeliseks niigi jõulisele piletimüügile.

Juba 16-aastased Briti kodanikud saavad osta internetist loteriipileteid. Soovitav funktsioon panustajatele, kes ei pea järelmaksu vastu võtma, on võitja võimalus valida kindlasummalised summad.

Parimad UK National Lotto 2023. aastal
Ühendkuningriigi riikliku loto loteriipileti ostmine Internetist

Ühendkuningriigi riikliku loto loteriipileti ostmine Internetist

Loto mängimiseks peab mängija olema vähemalt 16-aastane. Kuigi seal on ametlik rakendus, kasutatakse seda ainult informatiivsetel ja turunduslikel eesmärkidel. Mängijad saavad pileteid osta ainult volitatud loteriipunktide kaudu kogu Ühendkuningriigis või veebist. Loterii agentide, mängijate hallatavate veebisaitide kaudu teistest riikidest saab võrgus mängida.

On erandeid reeglist, mille kohaselt Ühendkuningriigi loteriivõitudelt maksu ei maksta. Kui preemialt teenitud intress on piisavalt kõrge, võidakse see maksustada tavapärase tulumaksu osana. Kui võitjad peaksid siiski otsustama oma võidu kellelegi jagada, peaksid nad olema teadlikud, et seitsme aasta jooksul lahkudes võivad nad olla vastutavad pärandimaksu tasumise eest.

Välismaalt pärit osalejad võivad vastutada kinnipidamiste eest oma riigis. Maksude osas kahtluse korral tuleks pöörduda finantsspetsialisti poole, sest tegemist on keerulise teemaga, mis sõltub teatud asjaoludest.

Ühendkuningriigi riikliku loto loteriipileti ostmine Internetist
Ühendkuningriigi riikliku loto ajalugu

Ühendkuningriigi riikliku loto ajalugu

Lotto võeti esmakordselt kasutusele 1994. aastal riikliku loterii nime all Ühendkuningriik. 2002. aastal lühendati nimi Lottoks. National Lottery on nüüd kõigi Ühendkuningriigi loteriimängude eelistatud termin. Alguse ajal ostsid 400 000 müügiks pakutud piletist vaevalt 10% mängurid.

Inglismaa valitsus müüs loteriipiletite õigused maakleritele järgmisel kümnendil. Piletite müümiseks võtsid maaklerid tööle jooksjaid. Maaklerid pakkusid sageli panustajatele, kes soovisid kihla vedada, kuid kellel puudus vahendeid piletite koguhinna osakaaluks.

Loteriis on tehtud arvukalt vormingumuudatusi, sealhulgas on lisatud uusi mänge ning kasutusele võetud jackpoti ja ülemineku piirid. Oluliseks muudatuseks oli etteantud võidusummade kasutuselevõtt igal tasemel ja pallide arvu suurendamine 2015. aastal 49-lt 59-le. Lisaks avalikele loteriidele teeniti raha ka heategevuslikul eesmärgil.

Ühendkuningriigi riikliku loto ajalugu
Kas Ühendkuningriigi riiklik loto on seaduslik?

Kas Ühendkuningriigi riiklik loto on seaduslik?

Ühendkuningriigi loteriiseadus kehtestas 1993. aastal Inglismaa loteriide infrastruktuuri juhtimise raamistiku. Juriidiliselt on loterii Ühendkuningriigi ühiskonna oluline osa. Esimene loterii toimus 1994. aasta novembris.

Heategevuslikel eesmärkidel raha kogumiseks asutatud loterii on nüüdseks toonud rohkem kui 35 miljardit naela ja andnud mängijatele välja rohkem kui 59 miljardit naela auhindu. Esimene riiklik loterii kontor, mis jälgib loteriist saadavate tulude jaotamist, moodustati riikliku loteriiseaduse alusel.

Kas Ühendkuningriigi riiklik loto on seaduslik?
Kuidas mängida Ühendkuningriigi riiklikku lotot Internetis

Kuidas mängida Ühendkuningriigi riiklikku lotot Internetis

Osalejad valivad oma sisenemiseks kuus numbrit vahemikus 1 kuni 59 või valivad juhuslikult valitud numbrite jaoks Lucky Dip. Iga rea sisenemine maksab £2.00. Piletite müük lõppeb 30 minutit enne loosimist ja jätkub kohe pärast loosimist. Ametlik riikliku loterii veebisait voogesitab loosi otseülekandes ja edastab tulemused pärast seda riiklikus televisioonis ja raadios.

Loosimised toimuvad igal kolmapäeval kell 2000 ja laupäeval kell 21:00 kohaliku aja järgi. Minimaalne auhind loterii joonistused on kolmapäeviti 2 miljonit naela ja laupäeviti 3,8 miljonit naela.

Kuigi jackpoti ülempiiri pole, on üleminek lubatud ainult viie loosimise korral, pärast mida veereb jackpot alla kõikidele teistele rahaliste auhindade tasemetele, kui keegi ei vasta kõigile kuuele loosi "Must Be Won" numbrile.

Suurim Lotto jackpot väärtusega 66 070 646 naela jagati kahe õnneliku piletiomaniku vahel 9. jaanuaril 2016. Kuu aega hiljem, 13. veebruaril 2016, võitis üksikpilet kõige olulisema auhinna, kogusummas 32,5 miljonit naela.

Kuidas mängida Ühendkuningriigi riiklikku lotot Internetis
Ühendkuningriigi riikliku loto võitmise tõenäosus

Ühendkuningriigi riikliku loto võitmise tõenäosus

Valitud Lotto numbrite sobitamine võidunumbritega võimaldab mängijatel võita auhindu; igal loosimisel on välja pandud miljoneid naela auhinnaraha. Kõigi kuue numbri kokkulangemise tõenäosus on üks 45 057 474-st.

Kuigi suhteliselt suured stardiauhinnad tasakaalustavad võidu tõenäosust, on need ühed pikimad koefitsiendid kogu maailmas. Võidukoefitsiendiga 1:9, saavad mängijad võita auhindu kuuel erineval tasemel, mistõttu on see üks parimad online loteriid.

Mängijatel peaks olema kuuest põhinumbrist vähemalt kahe kombinatsioon. Preemia väärtus aga tõuseb, kui osalejad vastavad rohkemate numbritega.

Ühendkuningriigi loteriil on palju muid auhindu. Matching 5 + Bonus Ball koefitsient on 1:7 509 579 ja võidab 1 miljon naela.

Viie numbri kokkulangemise koefitsient on 1:144 415, võidaks 1750 naela. Sobivate 4 numbrite koefitsient on 1:2180 ja mängijad võidavad 140 naela. 3 ja 2 numbrite koefitsient on 1:97, võitjad saavad 30 naela. Kui vastate ainult kahele numbrile, võidab mängija tasuta Lotto Lucky Dip koefitsiendiga 1:10,3.

Ühendkuningriigi riikliku loto võitmise tõenäosus
Väljamaksevõimalused Ühendkuningriigi loterii võitjatele

Väljamaksevõimalused Ühendkuningriigi loterii võitjatele

Kuni kahe sobiva numbriga auhindade puhul on Ühendkuningriigi riikliku lotoga auhinna võitmise tõenäosus 1:9,3. Jackpot algab kolmapäeval kahest miljonist naelast ja laupäevasest 3,8 miljonist naelast. Kui praegusel loosimisel võitjaid pole, läheb see edasi järgmisele loosimisele või jagatakse kõigi mängijate vahel, kes vastavad kuuele numbrile.

Fikseeritud hinnad igas jackpotist allapoole jäävas astmes ulatuvad tasuta Lucky Dipist kahe numbri sobitamiseks kuni miljoni naelani viie põhinumbri ja lisaks Boonuspall. Boonuspall läheb mängu alles siis, kui viis peamist palli on kokku sobitatud.

Jackpoti kasvule on seatud viie loosimise limiit. Järgmisel loosimisel toimub Must Be Won loosimine, mis tagab jackpoti jagamise, kui 6. mängu võitjaid pole. Vähenemise korral võidakse madalamaid auhindu märkimisväärselt suurendada.

Väljamaksevõimalused Ühendkuningriigi loterii võitjatele
Näpunäiteid ja nippe Ühendkuningriigi riikliku loto mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe Ühendkuningriigi riikliku loto mängimiseks

Kuigi on palju tegureid, mida mängijad ei saa kontrollida, on mõned viisid, kuidas parandada oma võimalusi suurel loteriil jackpot võita. Lotto võitmise tõenäosus on iga numbrirea puhul sama. Kandete arvu suurendamine on osalejate jaoks üks võimalus koefitsiente suurendada.

Mängib sündikaadis on taskukohane meetod, kuna mängijad saavad kulud teistega jagada ja samal ajal oma koefitsiente suurendada.

Kõigil on veebiloterii numbrite valimiseks erinev süsteem. Mõned mängijad arvavad, et teadlikuma valiku tegemine annab neile suurema võimaluse kui millegi juhuslik valimine.

Kuigi meeldejäävate kuupäevade järgi numbrite valimine muudab ridade meeldetuletamise lihtsamaks, jäävad osalejad jackpotist ilma, kui valitakse numbrid 32 või rohkem. Lisaks, kuna paljud inimesed kasutavad seda strateegiat, on suurem tõenäosus, et võitjad peavad loosimise korral preemia jagama.

Muud kasulikud strateegiad

Süsteemid võivad suurendada võiduvõimalusi, võimaldades osalejatel katta kõik numbrikombinatsioonid kindlas vahemikus. Näiteks saavad mängijad õppida UK National Lotto pileteid ostma, valides seitse või enam numbrit ja sisestades iga võimaliku kombinatsiooni erinevale reale. Sellises olukorras oleks võiduvõimalusi seitse.

Näpunäiteid ja nippe Ühendkuningriigi riikliku loto mängimiseks