Parimad TattsLotto 2023. aastal

TattsLotto on Austraalia peamine iganädalane loteriimäng, kuid riigi eri osades nimetatakse seda erinevate nimedega. Uus-Lõuna-Walesis, Lõuna-Austraalias ja Lääne-Austraalias nimetatakse seda laupäevalotoks. Queenslandis tuntakse seda kuldloto nime all. Selle eripäraks on see, et see on esimene loterii Austraalias, mis kasutab Euroopa loteriimängude stiili. Loosimised toimuvad igal laupäeval ja neid edastatakse erinevates telejaamades üle kogu riigi, kuigi need on kolinud peavooluringhäälinguorganisatsioonidest väiksematesse kohalikesse jaamadesse.

Need, kes soovivad TattsLotto pileteid isiklikult osta, võivad minna mõne volitatud edasimüüja juurde. Neid saab osta sularaha, deebetkaardi, krediitkaardi või mõne uue mobiilimaksega rakendusega, olenevalt jaemüüja aktsepteeritava makseviisi tüübist. Teine võimalus on registreeruda TattsLotto veebisaidil ja osta pileteid veebist.

Parimad TattsLotto 2023. aastal
Kust osta TattsLotto pileteid
Kust osta TattsLotto pileteid

Kust osta TattsLotto pileteid

Internetist loteriipiletite ostmine annab ostjale rohkem võimalusi maksmiseks. Mängijad saavad oma veebikontole raha deponeerida pangaülekande, deebet- või krediitkaardiga. Mängijad saavad kasutada ka BPAY süsteemi või PayPali. Need, kes elavad väljaspool Austraaliat, peavad teadma, et mõned makseviisid on saadaval ainult neile, kes elavad Austraalias Austraalia, kuigi Uus-Meremaa elanikud saavad mõnda neist kasutada TattsLotto piletite ostmiseks.

Kust osta TattsLotto pileteid
TattsLotto ajalugu

TattsLotto ajalugu

TattsLotto ei ole hiljutine loterii, sest see sai alguse 1972. aastal, kui televisioonis tehti esimene loosimine. See kuulub Tatts Groupile ja 2016. aastal läks see üle kaubamärgile The Lott. Algselt lõi selle Victoria osariigi valitsus eesmärgiga koguda tervishoiuteenuste jaoks täiendavaid vahendeid. Esimesel loosimisel pakutud peaauhind oli 50 000 Austraalia dollarit. Aastate jooksul on auhinnad kasvanud.

Järgnevate aastate jooksul kasvas loterii populaarsus ning see levis ka teistesse osariikidesse ja territooriumitesse, ehkki juba mainitud nimede varieerumisega. Loomulikult ei tekkinud online-loterii versioon mitu aastakümmet.

TattsLotto ajalugu
Kas TattsLotto on seaduslik?

Kas TattsLotto on seaduslik?

Austraalias on loterii mängimine seaduslik. On olemas eeskirjad, mis reguleerivad nii võrgu- kui ka võrguväliseid loteriisid. Kõigil operaatoritel peab olema litsents, mis antakse välja selle osariigi või territooriumi kaudu, kus nad soovivad tegutseda. See võimaldab operaatoril müüa pileteid nii veebis kui ka jaemüüjate kaudu. TattsLotto on mängijatele saadaval üleriigiliselt, kuid on ka teisi loteriiteenuseid pakkuvaid operaatoreid. Hasartmängutegevust reguleerivad nii riiklikud kui ka osariigi seadused ning need hõlmavad ka loteriiteenuseid.

Isegi eraloteriid peavad saama õiged litsentsid osariikidelt, kus nad soovivad tegutseda, enne kui neil lubatakse pileteid avalikkusele müüa. Igal osariigil on erinevad õigusaktid ja kriteeriumid, mida ettevõtted peavad enne litsentsi andmist taotlema.

Kas TattsLotto on seaduslik?
Kuidas TattsLottot mängida

Kuidas TattsLottot mängida

Mäng koosneb tünnist, milles on 45 numbrit. Loosimisel selgub kuus põhinumbrit ja veel kaks lisanumbrit. Mängija peab valima kuus numbrit vahemikus 1 kuni 45, kuid tal on võimalus valida oma numbrid või lasta loteriiarvutil neile juhuslikult kuus numbrit genereerida. Seda nimetatakse kiirvalimise kirjeks. Mängijatel on ka võimalus mängida TattsLotto plokkides 12, 18, 24, 36 mängu ja nii edasi.

TattsLotto võitude jaoks on kuus "divisjoni". 1. jaotus on koht, kus mängija on kuus õiget numbrit õigesti ennustanud. See võib välja maksta 1–20 miljonit Austraalia dollarit. Mõned "megaloosid" on aga pakkunud 30 miljoni Austraalia dollari või isegi suurema jackpoti.

Kuidas TattsLottot mängida
Millised on võimalused TattsLotto võitmiseks?

Millised on võimalused TattsLotto võitmiseks?

TattsLotto auhinna võitmise tõenäosus on väga erinev. Esimese jagamise koefitsient, et kõik kuus põhinumbrit õigesti saada, on 8 145 060:1. Teises divisjonis peab mängija õigeks saama viis põhitõmbenumbrit, millele lisandub kas üks või kaks lisanumbrit. Selle taseme võidukoefitsient on 678 755:1. Kolmas jaotus eeldab viie põhiturniiri numbri õigesti ära arvamist. Selle õigekssaamise tõenäosus on 36 689:1.

Neljanda jaotuse auhind, kus mängija peab põhiloosile ilmunud numbritest neli numbrit õigesti ära arvama, on koefitsiendiga 733:1. Viienda jaotuse auhinna kolm õiget numbrit põhinumbritest pluss üks või kaks lisanumbrit on koefitsiendiga 297:1. Kuuenda divisjoni auhind antakse 3 põhiturniiri numbrile ja selle koefitsient on 45:1.

Millised on võimalused TattsLotto võitmiseks?
Väljamaksevõimalused, kui võidad TattsLotto

Väljamaksevõimalused, kui võidad TattsLotto

Internetist pileti ostnud saavad auhinnad nende veebikontole. Suuremate auhindade puhul võib kuluda kaks nädalat, enne kui need kontole laekuvad. Kõik väiksemad auhinnad kantakse kontole järgmisel päeval pärast loosimist. Seejärel saab mängija raha oma pangakontole välja võtta.

Kui mängija on ostnud pileti isiklikult poest, saab ta osa auhindu poest kätte saada. See varieerub sõltuvalt territooriumist, kus mängija asub. Mõnes osariigis võib jaemüüja välja maksta kuni 5000 dollari suuruse auhinna. Suuremate auhindade puhul peab võitja auhinna välja võtma posti teel või minema isiklikult mõnda operaatori kontorisse. Jaemüüja võib anda mängijale kaasavõtmiseks nõudevormi. Siin on nimekiri kõige populaarsemad maksevõimalused TattsLotto mängimisel.

Auhinna vastuvõtmine peakontori kaudu

Mängijad peaksid teadma, et kontorid on tavaliselt avatud tööpäeviti ainult 8.30–16.30, kui nad sinna isiklikult lähevad. Kui nad taotlevad nõude posti teel, tuleb vorm täita ja saata koos algse võidupiletiga. The Interneti-loterii korraldajad soovitame saata see registreeritud kohaletoimetamisega, et seda oleks võimalik jälgida.

Väljamaksevõimalused, kui võidad TattsLotto
Näpunäiteid ja nippe TattsLotto mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe TattsLotto mängimiseks

Nagu kõik seda laadi loteriid, on see õnnemäng. Kuuest numbrist koosneva mis tahes kombinatsiooni loosimise tõenäosus on sama kui mis tahes muu kombinatsiooni puhul. See tähendab, et pole tegelikult vahet, millise kombinatsiooni mängija valib, igas jaoskonnas auhinna saamise tõenäosus jääb samaks. Mõned strateegid soovitavad loositavatel numbritel silma peal hoida, et saaksid valida numbreid, mis pole tükk aega ilmunud. Siiski on see ikkagi puhas õnn, kui sa vali õiged numbrid.

Mõned mängijad jäävad igaks loosimiseks samade numbrite juurde, teised aga valivad iga kord erinevad numbrid. Mõlemad strateegiad pakuvad samu võiduvõimalusi, kuid mängijal on mõned asjad, mida nad saavad teha, kui nad tahavad tagada, et neil on hea numbrivalik.

Esimene asi on vältida numbrite mustreid. Püüdke vältida paaritute või paaritute valimist. Vältige numbreid, mis pärinevad ainult madalatest või kõrgetest osadest. Juhuslikul loosimisel tulevad välja just sellised numbrid – juhuslikud.

Näpunäiteid ja nippe TattsLotto mängimiseks