Parimad SuperStar 2023. aastal

SuperStar paistab silma kui üks põnevamaid täiendusi Itaalia tuntuimas loteriis SuperEnalotto. See pakub panustajatele võimalust võita lisaauhindu, kuid lisatasu eest. SuperStari valiku valimine suurendab auhindade arvu 15-ni, võrreldes SuperEnalotto pakutavate seitsme auhindadega. Superstaari numbri sobitamine suurendab ka jackpoti suurust ja võib tavaauhindu kasvatada kuni 100 korda.

Enamik online-lotomängijaid, eriti uued mängijad, väljendavad tavaliselt muret selle pärast, kuidas Internetist SuperStari loteriipiletit osta. Alustuseks saavad Itaalias elavad panustajad osta SuperStari pileteid paljudelt loteriipiletimüüjatelt üle kogu riigi. See on lihtne alternatiiv, kuid võib olla paljudele ebamugav, kuna müüjateni jõudmine võtab aega ja mõnikord isegi järjekorda, et piletid hankida.

Parimad SuperStar 2023. aastal
Kust osta SuperStari pileteid?
Kust osta SuperStari pileteid?

Kust osta SuperStari pileteid?

Kui rääkida SuperStari võrgus mängimisest, mis on kasulik mitteresidentidele, saab pileteid osta ainult volitatud veebimüüjate kaudu. Kiire veebiotsing võib aidata panustajatel leida usaldusväärseid loteriipiletimüüjaid ja osta SuperStari pileteid. Väärib märkimist, et mõned müüjad võivad nõuda teenustasusid ja teistel võib olla varjatud tasusid. Makseviisid võivad ka müüjate lõikes erineda.

Mängijatel on ka võimalus osta pileteid a loterii sündikaat. See viitab panustajate rühmale, kes ühendavad oma raha ja ostavad ühiselt mitu piletit, suurendades loterii võitmise võimalusi. Mängijad peavad sündikaadiga liitudes olema äärmiselt valivad, et neid ei pettataks.

Kust osta SuperStari pileteid?
SuperStari ajalugu

SuperStari ajalugu

SuperStari loterii ja SuperEnalotto üldiselt kuulub ja haldab ettevõte SISAL. SISAL Company asutati 1945. aastal, kuid SuperEnalotto asutati alles 1997. aastal. SuperEnalotto järgnes SuperEnalottole, mis oli sisse ja välja töötanud alates 1950. aastatest. Esimene loosimine toimus 3. detsembril 1997. SuperEnalotto tõusis kiiresti Itaalia ja Euroopa parimaks loteriiks. SuperStar tutvustati 28. märtsil 2006, et suurendada auhindade võitjate arvu.

SuperStari loterii tekitas elevust, kuna pakkus panustajatele suuri võiduvõimalusi, kuid enamik eliitmängijaid on ebareaalsete koefitsientide suhtes mõnevõrra skeptilised. Kuid alles 2. detsembril 2008 ühtis pilet kõigi kuue peamise loteriinumbri ja SuperStari numbriga. Pilet tõi kaasa 45 miljoni euro suuruse jackpoti ja SuperStari numbrile sobitamise eest veel 2 miljonit eurot. Jackpoti võitis Cosenzas asuv 30-liikmeline sündikaat.

SuperStari ajalugu
Kas SuperStari loterii on seaduslik?

Kas SuperStari loterii on seaduslik?

SuperStari loterii on seaduslik. Seda haldab ettevõte, millel on Malta hasartmänguameti litsentsinumbri MGA/B2C/609/2018 all hasartmänguteenuste pakkumine. Siiski on jurisdiktsiooniga seotud probleemide tõttu piiranguid selle kohta, kes saavad loteriid mängida.

Loteriis ei ole lubatud osaleda mitme riigi mängijad, eriti need, kes on pärit jurisdiktsioonidest, kus hasartmängud on keelatud. Võimaldajatele kehtib ka vanusepiirang mängi Internetis loteriid. Mängijad peavad olema vähemalt 18-aastased või mõnes riigis 21-aastased.

Kas SuperStar on aus?

SuperStar on aus loteriimäng. Kõik loosimised toimuvad läbipaistvalt ja vastavate reguleerivate asutuste järelevalve all. Samuti ei ole loteriiga seoses algatatud pettusejuhtumeid ega muid sarnaseid probleeme.

Kas SuperStari loterii on seaduslik?
Kuidas mängida SuperStari loteriid

Kuidas mängida SuperStari loteriid

SuperStari loterii mängimine on üsna lihtne. Mängijad peavad alustama SuperEnalotto pileti ostmisest ülaltoodud viisil. Seejärel peavad nad valima kuus õnnenumbrit vahemikus 1 kuni 90. Kõigi kuue numbri kokkulangemine võidab jackpoti.

Siiski võivad nad maksta lisatasu 0,50 € iga osavõtu kohta, et saada võimalus osaleda SuperStari loteriis. See võimaldab neil valida lisanumbri erinevate numbrite hulgast vahemikus 1 kuni 90. See tähendab, et panustajad saavad valida sama numbri oma esialgseks valikuks ja SuperStari valikuks. Mängijad saavad kasutada ka mitmesuguseid kiirvaliku tööriistu või juhuslike arvude generaatoreid.

Pärast numbrite valimist peavad panustajad ootama vastavat loosimist. SuperStari loterii loositakse tavaliselt kolm korda nädalas, teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti. Loosimised määravad võidunumbrid.

Kui kõik loosinumbrid ühtivad sellega, mille mängija piletit ostes valis, võidab panustaja jackpoti ja superstaarinumbri eest veel 2 miljonit eurot. Loteriil on ka mitu muud auhinnataset, mis tähendab, et panustajad võivad võita, kui vastavad ainult kolm põhinumbrit ja SuperStari number.

Kuidas mängida SuperStari loteriid
Millised on võimalused SuperStari võitmiseks?

Millised on võimalused SuperStari võitmiseks?

SuperStari loterii võiduvõimalused sõltuvad SuperEnalotto põhiloosi võidust. Kõigi kuue põhinumbri ja SuperStari numbri kokkulangemise koefitsient on 1:56 035 316 700. Selle auhinnaks on jackpot pluss 2 miljonit eurot. Viie põhinumbri sobitamisel on jolly ja SuperStari numbri koefitsient 1:9 339 219 450.

Viie numbri ja SuperStari numbri sobitamisel on koefitsient 1:112 520 716. Auhinnatasemed langevad nii madalale, kui vastavad ainult SuperStari numbrile, mille koefitsient on 1:138. Üldkoefitsient, et mängija võidab superstaari auhinna, on 1:90.

Auhinnad

SuperStari numbri sobitamise auhinnad sõltuvad SuperEnalotto loterii jaoks sobitatud kuue peamise numbri arvust. Kõigi kuue numbri kokkulangemine võidab jackpoti ja lisaks 2 miljonit eurot. Viie numbri, lõbusa numbri ja superstaari numbri sobitamine teenib võitjale 25-kordse Match 5 auhinna.

Neljal ja kolmel sobival numbril ning SuperStari numbril on vastavalt 100-kordne Match 4 ja Match auhind. Mängijad, kes vastavad ainult SuperStari numbrile ja mitte ühelegi põhinumbrile, teenivad auhinnaks 5 €.

Millised on võimalused SuperStari võitmiseks?
Väljamakse valikud

Väljamakse valikud

Väljamaksevõimalused sõltuvad võidetud summast ja loteriipileti ostmiseks kasutatud makseviisist. Tuleb märkida, et loosijad peavad oma auhinnad välja nõudma 90 päeva jooksul pärast pileti loosimist, misjärel nad kaotavad auhinna. Lisaks kehtib kõikidele üle 500€ auhindadele 20% käibemaks.

Mängijad saavad piletimüüjatelt või 39 000 jaemüüjalt alati vastu võtta auhindu, mis on väiksemad kui 520 eurot üle Itaalia. Mängijad saavad summa kätte sularahas või tšekiga. Auhindu vahemikus €521 kuni €5200 saab kätte ainult vastavast kauplusest, kust pilet osteti, või SISALi esindustest. Lõpuks saab üle 52 000 euro suuruseid auhindu välja nõuda ainult SISALi kontoritest ja maksed tehakse pangaülekannetega.

Väljamakse valikud
Näpunäiteid ja nippe SuperStari loterii mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe SuperStari loterii mängimiseks

Mängijad ei saa kasutada erilisi näpunäiteid või nippe, mis garanteerivad SuperStari loterii võitmise. Kuid mõned võivad võiduvõimalusi märkimisväärselt suurendada, millest mõned on allpool esile tõstetud.

Ostke rohkem kirjeid

Ideaalis suurendavad Internetis SuperStari mängivad panustajad oma võiduvõimalusi, ostes rohkem pileteid. Kuid valitud õnnenumbrid igal antud loteriipilet internetis sama loosi puhul peaks olema erinev.

Liiga paljude Interneti-loterii piletite ostmise kulud võivad paljudele panustajatele olla üle jõu käivad. Loteriisündikaatidega liitumine on lihtne viis hoida kulusid madalal, suurendades samal ajal võiduvõimalusi, kuigi auhinnaraha tuleb jagada kõigi sündikaadi liikmete vahel.

Mängi sageli

Ideaaljuhul ei ole loosimisel loterii piletit ostnud panustajatel loosivõidu võimalust. Sageli annab mängimine panustajatele rohkem võiduvõimalusi, hoolimata sellest, et võiduvõimalused jäävad iga viigi korral samaks.

Kasutage õnnenumbrite valimiseks tõhusat strateegiat

Mängijad saavad õnnenumbrite valimiseks kasutada mitmeid strateegiaid. Enamik strateegiaid on loodud numbrite jaotamiseks nii, et panustajatel oleks suurim võimalus loositud numbritega kokku saada. Strateegiad on tõhusamad panustajatele, kes ostavad loosimiseks veebist mitu SuperStari piletit.

Näpunäiteid ja nippe SuperStari loterii mängimiseks