Parimad SuperLotto 2023. aastal

SuperLotto on populaarne online loterii, mis toimub Californias. Igal nädalal toimub kolmapäeva ja laupäeva õhtul kaks loosimist. Tavaliselt algavad need veidi enne kella 20.00 PT. Mängijad peavad ostma oma pileti enne kella 19.45, et osaleda. See on iga loosimise lõpp-punkt. Viimastel aastatel on inimesed valinud SuperLotto mängimise Internetis tänu sellele, et see on mugavus. Märkimisväärsele hulgale panustajatele meeldib neid siiski tellise ja mördi jaemüüjatelt hankida.

Jackpotid algavad sageli 7 miljoni dollari piirist. See näitaja liigub ümber, kuni keegi lõpuks võidab. Sellele, kui palju jackpot võib kasvada, pole ülemmäära pandud. 2002. aastal ulatus see kokku 193 miljoni dollarini.

Parimad SuperLotto 2023. aastal
Kust osta SuperLotto pileteid
Kust osta SuperLotto pileteid

Kust osta SuperLotto pileteid

Kui mängija soovib piletit hankida vanamoodsal viisil, võib ta minna valitud edasimüüja juurde. Neid on kogu maailmas vähemalt 21 000 Ühendriigid California osariik. Internet on võimaldanud mängijatel seda mängu nautida isegi kodust lahkumata. Inimesed, kes soovivad teada, kuidas SuperLotto loteriipiletit Internetist osta, on hea meel lugeda, et protsess on lihtne.

On veebisaite, mis pakuvad teenuseid, kus agent ostab klientide nimel loteriipileteid. Neid hoitakse turvaliselt kuni loosimise alguseni. Kui see on võitja, teavitab sait mängijat varsti pärast seda. Kahjuks on varem olnud teateid kelmuste veebisaitidest. Seetõttu peab mängur veenduma, et tema valitud teenus on legitiimne.

Kust osta SuperLotto pileteid
SuperLotto ajalugu

SuperLotto ajalugu

California osariigi loterii asutati esmakordselt 1984. aastal. Sellele eelnes muudatus seadusandluses. Valijatel oli võimalus otsustada, kas nad soovivad uue loterii loomist. Kui ettepanek 37 läbi läks, võimaldas see CSL-il edasi liikuda. Hakati välja töötama mitmeid standardmängu variatsioone. See hõlmas 1986. aasta SuperLotto-d. See oli mõeldud Mega Millionsiga sarnaseks vorminguks.

Need, kes vastutavad rakendamise eest Californias loterii mängud on teinud seda väga kiiresti. Selle põhjuseks on asjaolu, et loteriiseadus näeb selliste projektide lõpuleviimiseks ette väga ranged tähtajad. Selle tulemusel on aastate jooksul uued veebipõhised loteriipiletid, nagu SuperLotto, liikunud planeerimisetappidest lühikese aja jooksul kasutusele.

SuperLotto ajalugu
Kas SuperLotto on seaduslik?

Kas SuperLotto on seaduslik?

Enne SuperLotto piletite veebist ostmist on oluline, et mängija veenduks, et need on seaduslikult kõlblikud. Nad peavad olema 18-aastased või vanemad. Lisaks peavad mängurid esitama oma isikut tõendava dokumendi. Paljud teised Ameerika Ühendriikide loteriid võimaldavad anonüümsust. See ei kehti Californias asuvate ettevõtete kohta. Seetõttu on õigust mitteomavatel inimestel piletit raskem osta.

Loteriikogukonna inimesed kontrollivad alati oma mängitavate mängude legitiimsust. SuperLottot peetakse turvaliseks ja usaldusväärseks. Seda juhib California osariigi loterii, olles samas ka mitme osariigi loteriiühingu liige. California ülemkohus on varem vastu võtnud seadusi, mille eesmärk on hoida SuperLotto võimalikult aus. Tänu sellele võivad mängijad pidada seda väga usaldusväärseks hasartmänguvormiks.

Kas SuperLotto on seaduslik?
Kuidas mängida SuperLottot

Kuidas mängida SuperLottot

Igas loosimises on numbrid vahemikus 1 kuni 47. Mängija peab valima neist viis, samuti MEGA numbri. See on vahemikus 1 kuni 27. SuperLotto mängimist Internetis on lihtne õppida. Võimalusi on nii konkreetsete numbrite valimiseks kui ka õnnehüppesse sisenemiseks.

See maksab 1 dollar ühe esituse kohta koos võimalusega teha seda maksimaalselt viis korda ühe esituslehe peal. Mõnele inimesele meeldib kasutada Advance Play funktsiooni. See sisestab need automaatselt järjestikustesse tulevastesse loosidesse. Seda saab teha kokku 20 korda.

Kui panustaja on makse sooritanud, saab ta SuperLotto pileti. Nad peavad selle eest hoolitsema, kuna see toimib võidu korral kviitungina. Jackpotid saavutatakse, kui kõik viis põhinumbrit ja MEGA-arv ühtivad. Samuti on kaheksa madalamat auhinnataset.

Näiteks võidetakse üks neist lihtsalt MEGA numbri sobitamise teel. Hiljuti võeti kasutusele kood SuperLotto 2nd Chance. See võimaldab mängijatel osaleda täiendaval loosimisel, mis pakub viiele õnnelikule võitjale 15 000 dollari suurust jackpotti.

Kuidas mängida SuperLottot
SuperLotto võidu tõenäosus

SuperLotto võidu tõenäosus

Kui teil on 9 võiduvõimalust, võib olla ahvatlev osta SuperLotto pilet. Mida kõrgem on aga auhind, seda väiksem on võiduvõimalus. Peamise jackpoti puhul on koefitsiendid umbes 1:42 miljonit. Kui loosijad vaatavad loterii sellisel viisil, võivad nad osaleda teistpidi mõelda. Kõigi põhinumbrite, kuid mitte MEGA-numbrite vastavuse tõenäosus on 1 500 000-st.

Sealt edasi lähevad võimalused väiksemate auhinnatasemetega paremaks. Tegelikult on MEGA-numbri sobitamine ilma ühegi põhinumbrita 1:49. Need koefitsiendid on üldiselt paremad kui Powerballi loterii ja Mega miljonid. Lisaks lisatakse iga väljavõtmata viigi korral panka rohkem raha. Koguneda võib miljoneid dollareid, ilma et see mõjutaks võiduvõimalusi.

SuperLotto võidu tõenäosus
Väljamakse valikud

Väljamakse valikud

Kui loosimine on lõppenud, on võidupileti nõude esitamiseks aega 180 päeva. Kui auhind on alla 600 dollari, võib inimene minna kohaliku jaemüüja juurde ja saada väljamakse sularahas. Teise võimalusena võivad nad saata nõudevormi koos piletiga Sacramentos asuvasse loterii peakorterisse. See on ka võimalus rohkem kui 600 dollari suuruste võitude puhul.

Jackpoti auhinnad makstakse välja 30 osamaksena aastas. Seda tuntakse annuiteedina. Kuigi see on vaikimisi väljamaksevõimalus, võib isik taotleda rahalise väärtuse alternatiivi. Pärast nõude kinnitamist on neil 60 päeva aega sellise taotluse esitamiseks. Siiski on see lõpuks väiksem kui reklaamitud jackpot. Selle põhjuseks on asjaolu, et SuperLotto peaauhinna väärtused põhinevad aja jooksul investeeritud annuiteetidel.

Väljamakse valikud
Näpunäiteid ja nippe SuperLotto mängimisel

Näpunäiteid ja nippe SuperLotto mängimisel

Millal Internetis loteriipileti numbrite valimine mõnele mängijale meeldib kombineerida koefitsiente ja paariseid. Selle taktika puhul on tavalised kaks paarilist ja kolm koefitsienti. Sellel on oluline põhjus. Viigikoefitsiendid on väga väikesed, mis lõppevad kõigi paariskoefitsientidega. Samal ajal võib 65% SuperLotto mängudest sobida kombinatsiooniks 2 paarist/3 koefitsienti või 2 koefitsienti/3 paarist.

Mängige SuperLottot veebis, et võita, tagades, et piletite arvud jäävad 89 ja 151 vahele. Varasemate loosimiste analüüsimisel selgub, et nende kogusummade numbrid kajastuvad valdavas enamuses võitudes. Tavalistele loteriimängijatele meeldib valida nii kõrgeid kui ka madalaid numbreid.

Tavaline on valida tähtpäevi ja sünnipäevi. Probleem on selles, et see piirab suurima võimaliku arvu vaid 31-ni. Seetõttu ei pruugi see valik olla nii õnnelik, kui tundub. Teatud numbreid valib sageli suur hulk inimesi. Nende hulka kuuluvad 7, 13 ja 23. Nende vältimine aitab minimeerida tõenäosust, et jackpoti tuleb kellegi teisega jagada.

Näpunäiteid ja nippe SuperLotto mängimisel