Parimad Super Lotto 2023. aastal

Kuigi Venemaa sõjalised kampaaniad võivad praegu (2022. aasta seisuga) Ukrainat närida, pole riigi armastus internetiloteriide vastu vaibunud. Seetõttu läheb Super Lotto, riigi üks populaarsemaid loteriimänge, endiselt jõuliselt. Kuna loosimised toimuvad kaks korda nädalas laupäeviti ja kolmapäeviti, on ilmne, et see mäng tõmbab miljoneid ukrainlasi ja teisi kodanikke. Super Lotto korraldab Ukraina riiklik loterii (UNL), mis on üks kahest ainsast riigi juhitud operaatorist riigis.

See postitus sisaldab selle mängu mahlakaid üksikasju, sealhulgas selle ajalugu, piletite ostmine, mängimine, võiduvõimalused ja selle õiguslik staatus riigis. Samuti on näpunäiteid ja nippe, mis aitavad mängijaid selles mängus.

Parimad Super Lotto 2023. aastal
Kust osta Super Lotto pileteid (Ukraina)

Kust osta Super Lotto pileteid (Ukraina)

Tähelepanu väärib see, et Ukraina annab kõigile võimaluse mängida sõltumata rahvusest. Pole tähtis, kust keegi mängib; mäng pakub mitmeid lihtsaid ja mugavaid viise piletite ostmiseks. Mängijad, eriti teistest riikidest, saavad pileteid osta veebis Interneti-põhised lotoagendid.

Kõik, mida mängijad peavad tegema, on valida oma numbrid ja sooritada makse. Sait teeb ülejäänu. Elanike jaoks on laiali vähemalt 5200 piletimüüjat üle kogu Ukraina. Ükskõik millisesse neist sisenemine ja pileti ostmine peaks olema ülilihtne.

Kust osta Super Lotto pileteid (Ukraina)
Ukraina superloto ajalugu

Ukraina superloto ajalugu

Super Lotto algusaeg ulatub aastasse 2001, mil mängu tutvustas Ukraina lotohuvilistele esmakordselt 1997. aastal asutatud riiklik loterii korraldaja UNL. Hiljem vahetas operaator mängu maatriksi (6/39) mängu maatriksi (6/39) vastu. praegune (6/52) 2008. aastal.

Tavakeeles tähendab see, et jackpoti jahtijad peavad nüüd valima kuus numbrit vahemikust ühest kuni 52-ni. Jackpot algab 3 000 000 UAH-st ja kasvab kuni jackpoti võitmiseni.

Suurim Super Lotto jackpot langes 2007. aastal ja oli väärt 15,2 miljonit UAH (0,57 miljonit USD). Sellele järgneb 2012. aastal võidetud 14 128 UAH.

Ukraina superloto ajalugu
Kas Super Lotto (Ukraina) on seaduslik?

Kas Super Lotto (Ukraina) on seaduslik?

Kahtlejate jaoks on Super Lotto Ukrainas legaalne ja seda tunnustab riik. Esiteks korraldab ja juhib mängu osariigi üksus UNL. Selle üksuse asutas Ukraina valitsus teadlikult, et korraldada riigi nimel erinevaid mänge.

Riik reguleerib täielikult UNL-i ja sellisena on kõik selle mängud legitiimsed. Peale Super Lotto korraldas operaator hulgaliselt muid mänge, sealhulgas Lotto Maxima, Keno, Second Luck ja Lotto Triyka. Kõik need tooted on Ukrainas seaduslikud.

Pealegi on UNL üks neist Maailma Lotoliit's (WLA) liikmed. Ühing on ülemaailmne asutus, mis tagab, et kõik liikmesoperaatorid järgivad oma rangeid reegleid ja eetilisi põhimõtteid. See tähendab, et kõik UNL-i mängud, sealhulgas Super Lotto, on tasuta ja ausad.

Kas Super Lotto (Ukraina) on seaduslik?
Kuidas mängida Ukraina superlotti

Kuidas mängida Ukraina superlotti

Ukraina superlotos on 6/52 üksikmaatriks. See tähendab, et iga loosimine hõlmab kuut võidunumbrit vahemikus 1 kuni 52. Seega, esimene asi, mida mängijad peavad mängu mängides tegema, on valida vahemikust kuus numbrit. Numbrite valimiseks on kaks võimalust.

Mängijad saavad kasutada funktsiooni Quick Pick, mis võimaldab süsteemil nende nimel numbreid juhuslikult valida. Teine võimalus on ise õnnenumbrid valida. Kuna iga loosimise tulemus on juhuslik, ei määra numbrite valimise viis tulemust kuidagi.

Super Lotto pakub kuut auhinnataset. See tähendab, et mängijad ei pea auhinna võitmiseks sobitama kõiki kuut võidunumbrit. Mida suurema numbrite komplekti mängija konkreetse loosi jaoks sobib, seda suurem on auhind. Madalaima auhinna võitmiseks peavad mängijad vastama vähemalt kahele numbrile loositud kuuest.

Need, kes vastavad kõigile kuuele loosimisel valitud numbrile, kõnnivad koju Super Lotto jackpotiga, mis on kõrgeim auhinnatase. Üks põnev asi mängu juures on see, et jackpot ei ole piiratud, mis tähendab, et võitmisel pole maksimumpiirangut. Jackpot kasvab pärast iga loosimist, kuni mängija võidab.

Kuidas mängida Ukraina superlotti
Millised on võimalused Ukraina superloto võitmiseks?

Millised on võimalused Ukraina superloto võitmiseks?

Super Lotto Ukraina pakub mängijatele igal kolmapäeva ja laupäeva õhtul võitmiseks viit erinevat taset. Mäng pakub teatavasti lototööstuse kõige atraktiivsemaid koefitsiente, kusjuures igal tasemel on erinevad koefitsiendid.

Tõenäosus võita jackpot (kõrgeima taseme auhind), mille puhul mängijad peavad vastama kõigile kuuele loositud numbrile, on üks 20 358 520-st. Teise astme auhinna koefitsient on üks: 73 763. See tase nõuab, et mängijad vastaksid õigesti viiele numbrile kuuest.

Kolmanda divisjoni auhinnaküttide puhul on koefitsient üks 1311-st, et kuuest loositud numbrist neli klapivad. Neljandal tasemel on mängija võiduvõimalus üks 67-st. Siin peavad mängijad olema kolm võidunumbrit. Viiendal tasemel võidavad mängijad, kui nad vastavad ainult kahele numbrile kuuest. Selle taseme koefitsient on üks kaheksast.

Ülaltoodud koefitsientide põhjal võib järeldada, et Super Lotto jackpoti saavutamine on kõige raskem. Nagu iga teine mäng, mida suurem on auhind, seda väiksem on võiduvõimalus. Seega võivad targad mängijad enne kõrgeima auhinna võitmist kaks korda järele mõelda. Kuid see ei tähenda, et suur võit oleks võimatu. Rõhutamist vääriv punkt on see, et Super Lotto tulemused on juhuslikud ja nii on ka iga võrguloterii mängu tulemused.

Üldised koefitsiendid

Olles teadnud iga taseme koefitsiente, on oluline teada Super Lotto Ukraina auhinna võitmise üldist koefitsienti. Mäng pakub üldkoefitsiente 1:7. Kuigi need ei pruugi olla Interneti-loteriimaailma parimad koefitsiendid, on need riikliku loterii jaoks suurepärased.

Millised on võimalused Ukraina superloto võitmiseks?
Mängu võitjate väljamaksevõimalused

Mängu võitjate väljamaksevõimalused

Ukraina Super Lotto pakub ainsa võimaliku võimalusena ühekordset makset. Kõik 500 UAH või väiksemad auhinnad saab taotleda igalt maakonna 5200 litsentsitud jaemüüjalt. Auhinnad vahemikus 500–25 000 UAH saab raha välja võtta ühest UNL-i piirkondlikust kontorist, sealhulgas Simferopoli, Harkivi, Lvivi, Donetski, Dnepropetrovski ja Odessa kontoritest.

Mängijad, kes võidavad üle 25 000 UAH suuruse auhinna, peavad oma raha kättesaamiseks külastama UNL-i peakorterit. Rahvusvaheliste mängijate jaoks peavad nad jackpoti või mõne olulise summa võitmise korral planeerima külastuse Ukrainasse, et raha koguda.

Mängu võitjate väljamaksevõimalused
Näpunäiteid ja nippe Super Lotto mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe Super Lotto mängimiseks

Loteriimängud on õnnemängud, ja Ukraina superloto pole erand. Parimad loteriimängijad ei osta aga ainult pileteid ja jätavad kõik Lady Lucki hooleks. Jah, võidu garanteerimiseks pole ühtegi nippi ega näpunäidet, kuid mängijad saavad kogemusi maksimeerida ja isegi kaotusi minimeerida. Siin on mõned neist näpunäidetest ja nippidest.

  • Osta rohkem pileteid: Võiduvõimaluste suurendamiseks on mängijatel soovitatav osta rohkem kui üks online-loteriipilet, kuigi sellega kaasnevad suuremad kulutused. Kui ostate vähem pileteid, väheneb tema võidutõenäosus.
  • Internetist loteriipiletite ostmine volitatud loteriimüüjatelt: Paljude loteriipettustega Internetis võivad mängijad kergesti ühele langeda. Selle vältimiseks peaksid Super Lotto mängijad ostma pileteid ainult volitatud jaemüüjatelt.
  • Et see oleks lõbus: Super Lotto on õnnemäng, mis tähendab, et võit pole garanteeritud. Seega võidavad vaid mõned õnnelikud mängijad. Pettumuse vältimiseks peaks mängijaid motiveerima pigem mängu lõbus iseloom kui rahalised auhinnad.
  • Madalamate auhindade sihtimine: Nagu selles juhendis selgitatud, on suuremaid auhindu keerulisem võita kui väiksemaid. Kuna jackpoti võidu tõenäosus on üks 20 358 520-st, on targem jahtida madalama taseme auhindu.
Näpunäiteid ja nippe Super Lotto mängimiseks