Parimad Powerball 2023. aastal

Üks suurimaid loterii tänapäeval on Powerball, varem tuntud kui Lotto America. Loterii korraldab mittetulunduslik organisatsioon, kuhu kuuluvad mitmed USA korporatsioonid ja lobistid, kes töötavad ühe katuse all, mille nimeks on Multi-State Lottery Association (MUSL). Powerball on saadaval 45 USA osariigis ja Columbia ringkonnas, USA Neitsisaartel ja Puerto Ricos.

Kuigi see veebiloterii asub Ameerika Ühendriikides, saavad osaleda mängijad ka väljastpoolt riiki. Siiski peavad nad oma piletid füüsiliselt ostma mis tahes Powerballi piletimüügi jurisdiktsioonis.

Parimad Powerball 2023. aastal
Flag

Parimad kasiinod

ee Country FlagCheckmark

TheLotter

ee Country FlagCheckmark
BonusIgakuised kraapekaardid!
Show less...Kuva rohkem
Võta boonus
 • VIP-klubi allahindlus
 • Mitmekeelne
 • Saadaval ülemaailmne loterii
Show less...
Kuva rohkem
 • VIP-klubi allahindlus
 • Mitmekeelne
 • Saadaval ülemaailmne loterii

TheLotter, litsentsi number: MGA/CRP/402/2017, omab ja haldab Lotto Direct Limited, registreerimisnumber: C77583. Sellel ettevõttel on litsents ja seda reguleerib Malta Gaming Authority. See tähendab, et Malta valitsus hoiab TheLotteril valvsalt silma peal, veendumaks, et kõik selle tegevused on seaduslikud ja paremad. 2002. aastal asutatud TheLotter on sõltumatu piletite ostuteenus, millel on üle 20 rahvusvahelise esinduse.

Show less...Kuva rohkem
Show less...
Kuva rohkem

  Interneti-loterii pakkuja asutati 2016. aastal ning selle omanik ja haldaja on Briti korporatsioon Lottomatrix Ltd. Sellel on Ühendkuningriigi hasartmängukomisjoni litsents registreerimisnumbriga C73232 Ühendkuningriigis.

  Bonus50 tasuta keerutust koos sissemaksega
  Show less...Kuva rohkem
  Show less...
  Kuva rohkem

   AgentLotto, ettevõtte number 157283, on rahvusvahelise litsentsiga hasartmänguteenus. Platvorm võimaldab mängijatel osta pileteid riiklike loteriide jaoks erinevates riikides. AgentLotto on Agento NV kaubamärk, mis on ametlikult registreeritud aadressil Abraham de Veerstraat 9, Curacao. AgentLotto omanikuna tegutseb Agento NV Curacao valitsuse väljastatud litsentsi alusel, all-litsentsi number GLH-OCCHKTW0705252017. Litsents on võimaldanud Agento NV-l kümne aasta jooksul alates AgentLotto käivitamisest veebis teostada mis tahes loterii loosimisega seotud tegevusi.

   Show less...Kuva rohkem
   Show less...
   Kuva rohkem

    LotteryWorld, litsentsinumber 153264, on Curacao seaduse alusel aktsiaselts. See hõlbustab loteriipiletite veebist ostmist. LotteryWorld asutati Curacaol, asukohaga Emancipatie Boulevard 31, Willemstad.

    Kust osta Powerballi pileteid?
    Kust osta Powerballi pileteid?

    Kust osta Powerballi pileteid?

    45 osariigis, Columbia ringkonnas, USA Neitsisaartel ja Puerto Ricos saavad mängijad osta Powerballi pileteid bensiinijaamadest, esmatarbekaupade poodidest või toidupoodidest. Teatavasti ei müüda Powerballi loteriipileteid Alaskal, Hawaiil, Mississippis, Nevadas, Utahis ja Alabamas.

    Kuidas Internetist loteriipiletit osta

    Powerballi loteriipileteid saab osta ka internetist. Kuid mängijad saavad neid osta vaid mõnes osariigis loterii piletid Internetis, mis on Georgia, Illinois, Kentucky, Michigan, New Hampshire, Põhja-Carolina, Põhja-Dakota ja Pennsylvania.

    Teadmiseks on konkreetsed saidid, kus Powerballi pileteid müüakse ülalnimetatud osariikides seaduslikult. Neid saite haldab kas osariigi loteriiettevõte või valitsus. Mängijad, kes ostavad pileteid kolmandate osapoolte saitidelt, võivad kaotada oma võidud.

    Kust osta Powerballi pileteid?
    Powerballi ajalugu

    Powerballi ajalugu

    Powerballi ajalugu ulatub aastasse 1988, mil see oli tuntud kui Lotto America. Kuid siis, 1992. aastal, muudeti see Powerballiks. Esimene Powerballi loosimine peeti 22. aprillil 1992. aastal.

    Kui Powerball tutvustati, hakkas see võidunumbrite loosimiseks kasutama kahte trummi – lotomudelit, mille on kasutusele võtnud ka teised populaarsed loteriid Internetis sealhulgas Mega Millions, Austraalia Powerball, Ühendkuningriigi Thunderball, EuroMillions ja Eurojackpot.

    Suurimad Powerballi võitjad

    Aastate jooksul on Powerballi võitjaid olnud palju. 2021. aasta seisuga on suurim üksik Powerballi võitja Manuel Franco, 18-aastane Wisconsinist, kes võitis 2019. aasta märtsis hämmastavad 768,4 miljonit dollarit. Suurim Powerballi auhind on aga endiselt 1,586 miljardit dollarit, kuid see jagati kolme Florida võitja vahel. California ja Tennessee.

    Powerballi ajalugu
    Kas Powerball on seaduslik?

    Kas Powerball on seaduslik?

    Powerball on enamikus USA osariikides seaduslik. Kuid nagu varem mainitud, keelavad mõned osariigid Powerballi ja loteriid üldiselt. Sellised inimesed nagu Alaska, Hawaii, Mississippi, Nevada, Utah ja Alabama keelavad selle loterii. Nende osariikide elanikud saavad aga osta Powerballi pileteid seni, kuni nad on füüsiliselt mängu lubavates osariikides.

    Powerballi vanusepiirangud

    Kuigi mängijad paljudest USA osariikidest ja väljaspool USA-d võivad selles loteriis osaleda, peavad nad vastama oma jurisdiktsioonis kehtivale vanusele. Näiteks enamikus USA osariikides peavad mängijad olema üle 18-aastased, et mängida Powerballi võrgus või võrguühenduseta.

    Kas Powerball on seaduslik?
    Powerballi maksud

    Powerballi maksud

    Lisaks jurisdiktsioonile ja vanusenõuetele peavad mängijad olema teadlikud maksurežiimist. Powerballi ja muude loteriide suhtes kohaldatakse nii föderaal- kui ka osariigi makse.

    Powerballi föderaalsed maksud

    2021. aasta seisuga maksavad Powerballi võitjad sisemise tuluteenistusele (IRS) 25%. See kehtib kõikide võitude kohta, mis ületavad $ 5000.

    Powerballi osariigi maksud

    Mis puutub riiklikesse maksudesse, siis need varieeruvad sõltuvalt osariigi maksuseadustest. Mõned osariigid, sealhulgas Pennsylvania, California, New Hampshire, Delaware, Florida, Lõuna-Dakota, Washington, Tennessee, Texas ja Wyoming, ei maksusta loteriisid. Maryland ja Washington DC võtavad aga osariigimaksudest ligi 9%.

    Väljastpoolt Ameerika Ühendriike pärit võitjatele kehtib kindlasummaline tasu 30%.

    Powerballi maksud
    Kuidas mängida Powerballi võrgus?

    Kuidas mängida Powerballi võrgus?

    US Powerball on üks kõige kättesaadavamaid loteriisid. Põhimõtteliselt tõmmatakse Powerballi võidunumbrid kahest trumlist. Esimesel trumlil on valged pallid (WB), mis on nummerdatud ühest kuni 69-ni, samas kui teisel trumlil on punased pallid, mida tuntakse ka jõupallidena (PB), mis on nummerdatud ühest kuni 26-ni.

    Mängus osalemiseks peab mängija esmalt ostma pileti, mille hind on 2 dollarit. Järgmine samm on valida viis valget palli numbrit esimesest trumlist ja üks punane palli number teisest trumlist. Kes ise numbreid valida ei soovi, võib valida automaatvalimise (quick pick), kus mõlemast trumlist valitakse numbrid automaatselt.

    Powerballi peaauhinna võitmiseks peavad mängijad õigesti ära arvama kõik viis numbrit esimesest trumlist ja numbri teisest trumlist. Kuid siis on selle loterii võitmiseks veel mitu võimalust, isegi kui mängijad jäävad peaauhinnast ilma.

    Ära unusta kontrollige powerballi tulemusi pärast selle mängu mängimist.

    Mis on Powerball Power Play?

    2021. aastal lisas Powerball veel ühe põneva funktsiooni nimega Power Play. Alustuseks on see märk, mis suurendab võidusummat kuni viis korda, kui auhind on 50 000 dollarit, ja kuni 10 korda, kui auhind on alla 150 000 dollari. Power Play aktiveerimine maksab lisaks 1 dollari. Teatavasti on Power Play saadaval kõigis osariikides ja jurisdiktsioonides, kus Powerballi pileteid müüakse, välja arvatud Californias.

    Kuidas mängida Powerballi võrgus?
    Millised on võimalused Powerballi võitmiseks?

    Millised on võimalused Powerballi võitmiseks?

    Kõigil, kes ostavad Powerballi pileti, on lootus võita peaauhind või vähemalt mõni muu madalam auhind. Aga nüüd on see nii keeruline saavutus, et Powerballi võidu tõenäosus on nii väike.

    Allpool on mõned Powerballi auhinnad, kuidas neid võita ja koefitsiendid.

    • Peaauhind $40 miljonit+ (5WB + PB): koefitsient on üks 292 201 338-st
    • 1 000 000 dollarit (5 WB): koefitsient on üks 11 688 053-st
    • 50 000 dollarit (4WB + PB): koefitsient on üks 913 129-st
    • 100 dollarit (4 WB): koefitsient on üks 36 525-st
    • 100 dollarit (3WB + PB): koefitsiendid on üks 14 494-st
    • 7 dollarit (3 WB): koefitsiendid on üks 580-st
    • 7 dollarit (2WB + PB): koefitsiendid on üks 701-st
    • 4 dollarit (1 WB + PB): koefitsiendid on üks 92-st
    • 4 dollarit (0WB+ PB): koefitsiendid on üks:38
    Millised on võimalused Powerballi võitmiseks?
    Powerballi väljamaksevõimalused

    Powerballi väljamaksevõimalused

    Väljamaksevõimaluste osas on saadaval kaks meetodit.

    Alla 600 dollari võitjad saavad oma raha välja nõuda loteriimüüjalt osariigis, kust nad pileti ostsid. Mis puutub jackpoti võitjatesse, siis nad saavad oma auhinnaraha välja nõuda ühekordse summana, mis makstakse kahes osas või enam kui 30 aasta jooksul.

    Ühekordsete maksete puhul on maksud suuremad ja kogusumma on väiksem, annuiteetide puhul on maksusumma väiksem ja iga osamakse on 5% suurem.

    Powerballi viigid

    USA Powerballi loosimine toimub kolm korda nädalas: esmaspäeval, kolmapäeval ja laupäeval kell 22:59 ET.

    Powerballi väljamaksevõimalused
    Näpunäiteid ja nippe Powerballi mängimiseks

    Näpunäiteid ja nippe Powerballi mängimiseks

    Eespool käsitletud Powerballi koefitsientide põhjal on selge, et Powerballi peaauhinna saavutamine või mõne muu auhinna võitmine on mägironimine. Seda seetõttu, et loterii koefitsiendid on nii saledad. Kuid see ei tähenda, et selle mängu võitmine oleks võimatu. Kuigi see on puhtalt õnnemäng, võivad mõned strateegiad aidata mängijatel oma võiduvõimalusi suurendada.

    Esimene oluline nipp võiduvõimaluste suurendamiseks on osta rohkem pileteid, loomulikult erinevate Powerballi numbritega. Kuigi mängijal tuleb piletitele palju raha kulutada, võib see olla kasulik, kui ta võidab mõne suure auhinna.

    Teine näpunäide on keskenduda standardsetele Powerballi võidunumbritele. Kuigi kõigil numbritel on loosimise võimalus, on mõnda neist loositud korduvalt.

    Loteriiga liitumine on ka teine strateegia Powerballi võitmiseks. Perekonna, sõprade või kolleegidega mängides on suur tõenäosus, et üks basseini liikmetest võidab jackpoti. Puuduseks on aga see, et auhinnaraha tuleb jagada.

    Näpunäiteid ja nippe Powerballi mängimiseks
    Pakkimine

    Pakkimine

    Sellega on veebis loterii mängimise juhend lõppenud. Kuigi Powerballi loterii võitmine kõlab võimatuna, tasub seda proovida, ostes internetist loteriipileti. Vastutustundlik hasartmäng peaks aga alati olema prioriteet.

    Pakkimine