Parimad OZ Lotto 2023. aastal

Loteriid ja lotomängud on hasartmängutööstuse sünonüümid. Loteriid on inimkonna ajaloo vanimad hasartmänguvormid. Loteriide populaarsus kasvas aga tohutult alles 19. sajandil, kui enamikus linnades tekkisid väikesed loteriipoed, mis olid pühendunud loteriilehtede müümisele. Tänapäeval on loteriipoed kiiresti tagaplaanile jäänud ja enamik mängijaid liigub veebis. Näiteks sellised riigid nagu Austraalia on võtnud kasutusele üleriigilised loteriid, nagu Oz Lotto, mis on tänapäeval vaieldamatult üks enim mängitud ja rahuldust pakkuvamaid loteriisid.

Igal teisipäeval ootavad Oz Lotto mängijad ootuses, et nad õigesti ennustasid, et 1–45 fondi loositakse välja seitse palli. Mängijad, kes teevad õigeid ennustusi, võidavad 2 000 000 kuni 100 000 000 dollarit, olenevalt põhidivisjoni jackpoti suurusest. Samuti saavad nad valida rohkem numbreid, et võita mitmes auhinnajaotuses.

Parimad OZ Lotto 2023. aastal
Flag

Parimad kasiinod

ee Country FlagCheckmark

TheLotter

ee Country FlagCheckmark
BonusIgakuised kraapekaardid!
Show less...Kuva rohkem
Võta boonus
 • VIP-klubi allahindlus
 • Mitmekeelne
 • Saadaval ülemaailmne loterii
Show less...
Kuva rohkem
 • VIP-klubi allahindlus
 • Mitmekeelne
 • Saadaval ülemaailmne loterii

TheLotter, litsentsi number: MGA/CRP/402/2017, omab ja haldab Lotto Direct Limited, registreerimisnumber: C77583. Sellel ettevõttel on litsents ja seda reguleerib Malta Gaming Authority. See tähendab, et Malta valitsus hoiab TheLotteril valvsalt silma peal, veendumaks, et kõik selle tegevused on seaduslikud ja paremad. 2002. aastal asutatud TheLotter on sõltumatu piletite ostuteenus, millel on üle 20 rahvusvahelise esinduse.

Show less...Kuva rohkem
Show less...
Kuva rohkem

  Interneti-loterii pakkuja asutati 2016. aastal ning selle omanik ja haldaja on Briti korporatsioon Lottomatrix Ltd. Sellel on Ühendkuningriigi hasartmängukomisjoni litsents registreerimisnumbriga C73232 Ühendkuningriigis.

  Bonus50 tasuta keerutust koos sissemaksega
  Show less...Kuva rohkem
  Show less...
  Kuva rohkem

   AgentLotto, ettevõtte number 157283, on rahvusvahelise litsentsiga hasartmänguteenus. Platvorm võimaldab mängijatel osta pileteid riiklike loteriide jaoks erinevates riikides. AgentLotto on Agento NV kaubamärk, mis on ametlikult registreeritud aadressil Abraham de Veerstraat 9, Curacao. AgentLotto omanikuna tegutseb Agento NV Curacao valitsuse väljastatud litsentsi alusel, all-litsentsi number GLH-OCCHKTW0705252017. Litsents on võimaldanud Agento NV-l kümne aasta jooksul alates AgentLotto käivitamisest veebis teostada mis tahes loterii loosimisega seotud tegevusi.

   Show less...Kuva rohkem
   Show less...
   Kuva rohkem

    LotteryWorld, litsentsinumber 153264, on Curacao seaduse alusel aktsiaselts. See hõlbustab loteriipiletite veebist ostmist. LotteryWorld asutati Curacaol, asukohaga Emancipatie Boulevard 31, Willemstad.

    Kust osta Oz Lotto pileteid
    Kust osta Oz Lotto pileteid

    Kust osta Oz Lotto pileteid

    Austraalia mängijad saavad pileteid osta ka kohalikest poodidest, millel on seaduslikud litsentsid, või veebist. Enamik OZ-i lotomängijaid eelistab ametliku loteriipileti ostmist veebist. Seda saab hõlpsasti teha mis tahes Austraalia ametlikult loteriipiletite müüjalt. Mängijad on aga kohustatud enne saidi õiguslikku staatust kontrollima sissemakse tegemine.

    Internetist usaldusväärsetest allikatest loteriipileti ostmise hea asi on see, et panustajad mängivad enesekindlalt, et nende piletitel on loosimises osalemine garanteeritud. Veelgi parem, isiklikke ja rahalisi üksikasju ei ohustata.

    Kust osta Oz Lotto pileteid
    Oz Lotto ajalugu

    Oz Lotto ajalugu

    Oz Lotto võeti kasutusele 1994. aasta veebruaris, tehes esimese riikliku lotomängu. Kuigi see on suhteliselt uus, naudib OZ Lotto palju riitusi, legende ja võlusid, mida Austraalia lotomängijad kõrgelt hindavad.

    Algselt oli Oz Lotto 6-numbriline mäng, kus mängijad pidid ennustama kuus 45 võimalikust valikust. Ent kümme aastat hiljem, 2005. aasta oktoobris, võeti lotoga kasutusele seitsmes number. See uus areng nägi firma ümber kaubamärgi, rõhutades seitsmendat palli või numbrit, näiteks Oz 7 loterii ja Super 7 OZ Lotto.

    Aastate jooksul on Oz Lotto populaarsuse põhjuseks suured jackpotid ja lihtsad reeglid. Kui rääkida suurtest jackpotidest, siis OZ loto ajaloo suurim jackpoti summa on 111 972 151,04 dollarit, mille võitsid 2012. aastal neli 1. divisjoni võitjat.

    2013. aasta seisuga oli mängu ajaloos võidetud auhinnaraha ligi 5,7 miljardit dollarit. See summa jagati enam kui 120 miljoni vahel 19 aasta jooksul, mil mäng oli eksisteerinud. See ei võtnud kaua aega, 2018. aastal võitis 70 miljonit, 2019. aastal 150 miljonit dollarit ja 2021. aastal 55 miljonit dollarit.

    Kui mängu ajalugu on midagi, jääb Oz Lotto Austraalias kahtlemata populaarseks loteriiks.

    Oz Lotto ajalugu
    Kas OZ Lotto on seaduslik?

    Kas OZ Lotto on seaduslik?

    Nii võrguühenduseta kui ka veebiloteriide seaduslikkus on Austraalias suhteliselt lihtne. Ainus nõue seas Interneti-loterii korraldajad on hankida litsents osariigi või territooriumi tasandil. Mis puudutab OZ-i loteriide seaduslikkust, siis mängijad võivad rahulikult olla, teades, et selles kasiinos on mängimine ohutu.

    Kas OZ Lotto on seaduslik?
    Kuidas mängida OZ Lotto

    Kuidas mängida OZ Lotto

    OZ lotot saab mängida ostes kohalikest poodidest või veebist kihlveosedeleid. Väärib märkimist, et peaaegu iga litsentseeritud Austraalia kasiino pakub OZ lotot. Mängijad peavad alustama usaldusväärsel saidil konto loomisest, Internetist loteriipileti ostmisest ja valima oma sissekanded võrgus mängimiseks.

    Mängijad peaksid alustama oma numbrite valimise viisist. Mängijad saavad valida maksimaalselt üheksa numbrit vahemikus 1 kuni 45. Õnneliku kombinatsiooniga mängijad saavad valida käsitsi sisestamise ja lisada oma õnnenumbrid.

    Muudel juhtudel saavad mängijad valida kiirvalimise, neid abistava algoritmi vali juhuslikud numbrid. Kui mängija on internetist mängupiletid ostnud ja numbrid valinud, jääb üle vaid oodata iganädalast teisipäevast loosimist.

    Oz Lotto kanded

    Väärib märkimist, et mängijad peaksid neile tehtud sissekandeid silmas pidama. Ideaalis eeldab Ozi loterii võrgus mängimise mõistmine, et mängijad mõistaksid kolme peamist neile saadaolevat kirjet. Need sisaldavad:

    • Standardne sissekanne: see kirje võimaldab mängijatel valida seitse numbrit numbrite hulgast vahemikus 1–45.
    • Süsteemi ja vali sisestus: see valik annab mängijatele võimaluse võita seitsme numbri asemel kaheksa, mis võib tähendada lisavõimalust võita.
    • Eelsissepääs: see valik annab mängijatele vabaduse valida kuni 10 nädala jooksul täpsemaid kandeid. See on kasulik mängijatele, kellel on kiire graafik või midagi, mis võib takistada neil täpsemate sissekannete tegemist.
    Kuidas mängida OZ Lotto
    Kui suur on tõenäosus Oz Lotto võita?

    Kui suur on tõenäosus Oz Lotto võita?

    Iga lotomängija peaks koefitsiente silmas pidama. Ideaalis järgib see mäng esimese divisjoni jackpoti jaoks 7/45 vormingut. Madalamates divisjonides auhindadeks arvestatakse kaks lisapalli. Auhinnajaotus väheneb tavaliselt madalamate divisjonide puhul. Kuid madalamate divisjonide võiduvõimalused suurenevad drastiliselt.

    Ozi loteriid pakuvad tavaliselt veebipõhist loteriipiletit Super Combo, mis võimaldab mängijatel oma võiduvõimalusi suurendada.

    Üldiselt on 1. divisjoni jackpoti võitmise tõenäosus 1:45 379 620. See näib kahtlemata kaugeltki minev, kuid veebiloteriisid on rohkem, kui koefitsient on halvem. Lisaks on Ozi mängijatel suhteliselt suurem võiduvõimalus.

    Mängijad peaksid mõistma võiduvõimalusi igas Ozi loto divisjonis:

    • 1. jaotus – 1: 45 378 620
    • 2. jaotus (matš 6 + I lisanumber) – 1:3 241 401
    • 3. divisjon (6. matš) – 1:180 078 – 1: 180 078
    • 4. divisjon (matš 5 + 1 lisamäng) – 1:29 602
    • 5. divisjon (5. matš) – 1:3430
    • 6. divisjon (4. matš) 1:154
    • 7. divisjon (matš 3 + 1 lisamäng) – 1:87
    Kui suur on tõenäosus Oz Lotto võita?
    Väljamaksevõimalused, kui mängija võidab OZ Lotto

    Väljamaksevõimalused, kui mängija võidab OZ Lotto

    Nagu varem mainitud, pakub Oz Lotto üht kõige heldemat auhinda Austraalias. Division high väljamakse on tavaliselt kõrgeim, ehkki mõnega mitte nii sõbralik koefitsiendid.

    Kuna esimese divisjoni väljamaksed ületasid paar aastat tagasi 100 miljoni dollari piiri, väärib ka märkimist, et iga divisjoni väljamaksed ei ole fikseeritud. Siiski on esimese divisjoni võidu minimaalne väljamakse 2 miljonit dollarit.

    Jackpot võib jääda võitmata maksimaalselt 25 järjestikuse loosi korral. Kui ükski mängija ei vasta numbritele kuni 26. loosimiseni, lisatakse 2 miljoni dollari suurune jackpot 2. divisjoni ja jagatakse selle kategooria mängijate vahel ühtlaselt. Põhimõtteliselt töötab Ox Lotto a pari vastastikune vorming, mis hõlmab piletiraha müügi jagamist tabeliprotsentide alusel.

    Väljamaksevõimalused, kui mängija võidab OZ Lotto
    Näpunäiteid ja nippe Oz Lotto mängimiseks

    Näpunäiteid ja nippe Oz Lotto mängimiseks

    Kogenud lotomängijad, kes mõistavad, kuidas Internetis loteriid mängida, kasutavad erinevaid strateegiaid, et parandada oma võiduvõimalusi, kui mitte, siis mängu meeldivaks muutmiseks. Siin on mõned nipid, mida lotomängijad tavaliselt kasutavad.

    • Liitumine sündikaadiga: Sündikaat on rühm mängijaid, kes ühendavad oma raha, et mängida palju kandeid. See valik aitab lotomängijatel suurendada oma võiduvõimalusi.
    • Superkombinatsioonide kasutamine: Superkombod võimaldavad mängijatel teha rohkem valikuid kui tavalised seitsme mängu sissekanded. See valik parandab ka mängija võiduvõimalusi, kuid sellega kaasnevad ka lisakulud.
    • Kuumade numbrite ärakasutamine: Mõned lotomängijad näevad eelmiste tulemuste analüüsimisel ja paranduste tegemisel palju vaeva. Kuigi OZ-loto tulemused on juhuslikud, ilmuvad teatud numbrid (kuumad numbrid) loosimisel rohkem kui ülejäänud.
    • Korduvad loterii tabamused: On kindlaks tehtud, et umbes 50% juhtudest ilmub järgmisel loosimisel uuesti vähemalt üks number eelmisel loosimisel.
    • Positiivne suhtumine: Keegi ei mängi meeleheitest raha võitmiseks loteriid. Kui mõtted on laetud energiaga, siis positiivse suhtumisega mängimine tõmbab tavaliselt positiivse vastuse. Mängijad peaksid aga alati mängima vastutustundlikult, arvestades, et tulemused on alati juhuslikud.
    Näpunäiteid ja nippe Oz Lotto mängimiseks